Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cesja umowy nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) marcelnorbert Zobacz post
    Tu piszesz poniekąd ze jest to tak jak bywało w Cyfrze+ HD czyli cesja przebiega w sposób normalny czyli obie strony podpisują dokumenty i osoba przejmuje wszystkie promocje i rabaty i nie musi wybierać jakiejś chorej cesji jak to było w byłej ''n'' czyli poniekąd nowe warunki

A tutaj szanowny kolego piszesz ze ''zależy jak leży''

Jak nie wymyślicie coś na przekór klientowi to macie chyba nieudany miesiąc.W końcu sie zdecydujcie czy jest cesja jak za byłej Cyfry+ HD czy jak za byłej ''n'' ???
    Wszystko zależy po prostu od tego z jakiej oferty korzystasz.
    Najprościej napiszę tak, obecnie abonenci mogą korzystać z trzech ofert C+, n i nc+. Stąd moje wyszczególnienie i różnice. Prościej nie da się tego wyjaśnić.

To samo tyczy się Twojej sprawy @krzychu7.
    Wszystko zależy z oferty której platformy z ww. masz ofertę.
    Bez takich danych nie mogę odpowiedzieć. Wyślij mi dane swojej umowy na maila zgodnie z danymi w mojej sygnaturze, a odpowiem konkretnie na ten temat.

@banita24, nie udzielę konkretnej odpowiedzi w tym, wątku ze względu na to co napisałem wyżej. Wyślij dane swojej umowy a wtedy odpowiemy Ci szczegółowo na ten temat.

Komentarz

Mam umowę przedłużoną już na warunkach "nc+" do końca kwietnia 2015r z pakietem Universe+ za 49zł/m-c.
      Wcześniej była to umowa z "n" (dekoder ADB CLRA 500GB promocja "Wielka Rewolucja 48zł/m-c).

Komentarz

Odpowiedzi już udzieliłem. Znajdziesz ją na swoim mailu.

Komentarz

Nie wiem co do ukrycia ma Przedstawiciel nc+, że napisał prywatnie tylko do mnie.
          Cytuję odpowiedź:

"Witaj,
          w tym wypadku konkretnie najpierw musisz przedłużyć umowę na nowych warunkach a wtedy dokonać cesji Umowy. Będzie ona świadczona na takich warunkach jakie zostaną wybrane.

Pozdrawiam,
          Piotrek_nc+
          nc+_przedstawiciel"

Przecież to jest chore!
          Umowę mam do końca kwietnia 2015 a na pewno nie przedłużą na takich samych zasadach.

Komentarz

napisał(a) krzychu7 Zobacz post
            ...
            Przecież to jest chore!
            Umowę mam do końca kwietnia 2015 a na pewno nie przedłużą na takich samych zasadach.
            Przecież umowę masz ważną i to ponad pół roku jeszcze. Nie napisał ile czasu po ewentualnym przedłużeniu cesja będzie możliwa. Tydzień, dwa, miesiąc... A może wtedy znowu będzie: przedłuż umowę i dopiero ewentualna cesja...
            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Podobną informację otrzymałem przed chwilą w punkcie nc+: najpierw przedłużenie przeze mnie umowy na nowych zasadach a później cesja.
              Zapytałem, jakich warunków przy przedłużeniu mogę się spodziewać: najtańsza opcja to 69zł za to co mam (Universe+) oraz dodatkowo paczkę Canal+. Teraz bez C+ płacę 49zł.
              Nie wiem, czy osoba na którą chcę przepisać umowę zgodzi się na taką "podwyżkę".
              To nie są zasady cesji!

Informacja mailowa od konsultanta na pytanie o ofertę nowej umowy: "negocjacji w sprawie oferty należy dokonywać podczas rozmowy. Niestety nie mogę zagwarantować takiego samego wariantu promocyjnego."

Korespondencja z innym konsultantem:
              "informuję, że w przypadku cesji umowy po uzupełnieniu wszelkich formalności osoba która nabywa prawa Abonenta dokonuje wyboru jednej z obecnie dostępnych promocji na dany okres czasu. Nie ma możliwości aby warunki Pana obecnej oferty pozostały wraz z zobowiązaniem u osoby na którą zostanie dokonana cesja. Jeżeli chce Pan dokonać przepisania umowy na inna osobę, proszę o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta czynnym 24 godziny na dobę."

Później ten sam konsultant pisze:
              "Witam,
              przepraszam błędnie przekazane informacje w poprzedniej wiadomości. W celu wykonania cesji należy przedłużyć aktualnie posiadaną ofertę na nową promocję, a następnie następuje przepisanie umowy na nową osobę na podstawie przesłanych przez nas dokumentów. Zlecenie wykonania cesji możliwe jest jedynie poprze telefoniczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
              Z wyrazami szacunku,"

Pytam po raz kolejny: po co JA mam przedłużać umowę, jeśli aktualna jest do końca kwietnia 2015?
              Wiadomo jak długo trwa przesyłanie aneksów do umów z nc+ (list do mnie "szedł" ostatnio prawie 3 miesiące), więc przez ten czas nie będę mógł przekazać nowej osobie dekodera (jaką mam pewność, że podpisze i wyśle dokumenty do nc+) i nadal będę płacił za nowy "promocyjny" pakiet (oczywiście droższy). A jak będzie chciał skorzystać z VOD to też będę za niego płacił?
              Biurokracja w nc+ jest niesamowita!
              Ostatni raz edytowany przez krzychu7; 2014-07-17, 18:26.

Komentarz

Po co robić cesję, skoro nie przejmuje się oferty i warunków z których korzysta aktualny abonent? Jaki to ma sens jeśli robiąc cesję nowy abonent jest pozbawiany obecnej oferty, i proponowana jest mu nowa na gorszych warunkach? W tym przypadku cesja nie ma najmniejszego sensu. Sens miałaby wtedy, kiedy nowy abonent przejmowałby warunki na jakich jest dotychczasowy abonent. Ja byłbym chętny na cesję z pełną ofertą NC+ w dobrej cenie, w lepszej cenie jak ma to miejsce przy podpisywaniu nowej umowy. Gdyby była taka możliwość chętnie skorzystałbym. Oczywiście sama karta bez przymusowego dekodera NC+. Obecne pakiety są tak źle skonstruowane i drogie, że to się w ogóle nie opłaca. Kilka lat temu miałem full pakiet, tylko bez erotyki za 99zł miesięcznie. A, teraz za full opcję ile trzeba zapłacić? Są tylko pakiety podstawowe do których można dokupić, osobno zapłacić za Cinemax, HBO, Filmbox, gdzie kiedyś było to w abonamencie za 99zł. Teraz w Superpremium+ za 110zł, są wszystkie kanały filmowe? Bo z tego co widzę brakuje tu pełnego pakietu Filmbox. Poza tym chyba wszystko jest? Oferta w momencie połączenia N z Cyfrą pogorszyła się znacznie pod wieloma względami. Gdyby była full opcja teraz za 99zł jak kiedyś, i do tego sama karta z możliwością korzystania w swoim tunerze, to chętnie bym podpisał umowę lub zrobił cesję.
                Ostatni raz edytowany przez HD800UE; 2014-09-14, 08:55.

Komentarz

bo NC+ robi nas w chXXX

za czasow cyfry cesja to bylo cos prostego ot tak , otrzymywalo sie dwa druki dla obecnego i nowego abonenta , wypisywalo sie odsylalo do CYFRY i umowa przepisana , po prostu umowa ze starego przechodzila na nowego abonenta i nikt nic nie tracil i mozna było to zrobic w kazdej chwili trwania umowy

a tu jak zawsze pod gorke zeby jak najwiecej kasy wyciagnac od klienta

a najlepsze ze okazalo sie ze nie mozna zerwac umowy i zaplacic jakiejs kary , ta informacja mnie calkowicie rozsmieszyla !!!!

Komentarz

napisał(a) element Zobacz post
                    bo NC+ robi nas w chXXX

za czasow cyfry cesja to bylo cos prostego ot tak , otrzymywalo sie dwa druki dla obecnego i nowego abonenta , wypisywalo sie odsylalo do CYFRY i umowa przepisana , po prostu umowa ze starego przechodzila na nowego abonenta i nikt nic nie tracil i mozna było to zrobic w kazdej chwili trwania umowy

a najlepsze ze okazalo sie ze nie mozna zerwac umowy i zaplacic jakiejs kary , ta informacja mnie calkowicie rozsmieszyla !!!!

Dlatego właśnie cały czas zastanawiam się czy w ogóle warto ładować się w tą platformę. Skoro to taka firma marna, która zabiera klientowi wszystko, i chce najwięcej dla siebie. W CP miałem prawie wszystko to samo co ma NC+ za 89zł.
                    Ostatni raz edytowany przez HD800UE; 2014-09-14, 12:04.

Komentarz

napisał(a) element Zobacz post
                      bo NC+ robi nas w chXXX

Cesja nie zawsze wymaga zmiany oferty. A jeśli jest to jednak konieczne, staramy się dobrać promocję najbardziej zbliżoną do obecnej. Aby poznać szczegółowe warunki cesji, warto skontaktować się z Centrum Abonenta.

Regulamin Świadczenia Usług platformy nc+ przewiduje możliwość zerwania umowy w trakcie trwania czasu oznaczonego. Wiąże się to jednak z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia oraz koniecznością proporcjonalnego zwrotu udzielonych ulg promocyjnych.

Komentarz

Jeżeli jest ktoś chętny zrobić cesję z full pakietem nc+, i tak jak pisałem samej karty bo tuner mam swój, to czekam na ofertę.

Komentarz

Cesja z dopłatą!

Witam, poszukuje chetnego(najchętniej z warszawy lub okolic) do cesji mojej umowy:
                          Abonament Comfort+ extra, zobowiązania miesięczne 59,90, umowa ważna do 03.2016

Chetnemu jestem wstanie zwrócić w postaci gotówki pół roczny abonament w kwocie 360 pln.

Dekoder z abonamentem to TurboBOX + z 500GB dyskiem twardym :

http://ncplus.pl/oferta/dekodery/turbobox

Cesje chcę zrobić ponieważ zmieniłem telewizor tak jak autor tego wątku na obsługujący moduly CI którego nie można sparować z moja aktualna karta z dekodera dlatego muszę kupić moduł CI z ofertą NC+ MIX

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv napewno sie dogadamy

update : sprawa nieaktualna znalazłem chętnego.

pozdrawiam,
                          Marcin
                          Ostatni raz edytowany przez Marcin-N; 2014-09-26, 10:19.

Komentarz

Witam,
                            Z powodu przeprowadzki w miejsce gdzie nie będzie możliwości odbioru tv satelitarnej, mam do zaoferowania cesję na korzystną umowę z nc+:
                            - pakiet universe +, pakiet hbo, nc+ go za 59 pln/miesiąc do końca trwania umowy tj. do 30.09.2015
                            - dekoder BOX + i duża antena satelitarna oczywiście gratis

Chętna osoba otrzyma gotówkę w kwocie 180 PLN na 3 m-ce abonamentu

Jestem skłonny do negocjacji ;) pozdrawiam

Mieszkam w Warszawie

Kontakt tel 604239281
                            Ostatni raz edytowany przez Nonac311; 2014-12-09, 22:03.

Komentarz

Przejmę umowę NC+ z Małopolski lub Śląska

Witam,

Chętnie przejmę umowę z nc+
                              Jeżeli chcesz pozbyć się swojej umowy proszę o kontakt.
                              Musisz wcześniej rozwiązać umowę z nc+ ?
                              Cesja jest wyjściem z sytuacji na wcześniejsze rozwiązanie umowy z NC+
                              Mogę podjechać do dowolnego punktu ncplus na terenie śląska i małopolski.
                              Przepisanie umowy z nc plus realizuje się podczas jednej wizyty w punkcie.

Wystarczy mi pakiet universe, działający nieuszkodzony dekoder i do końca umowy max 12 miesięcy. Odkupię też antenę w rozsądnej cenie.

Zapraszam do kontaktu
                              Tomek

Komentarz

NIEAKTUALNE
                                Witam
                                Oddam w cesji umowę z NC+ pakiet universe z dekoderem CLRA (nagrywarka 500GB). Możliwość przepisania umowy na terenie Krakowa. Kwestie finansowe do uzgodnienia. Umowa do sierpnia 2015.
                                NIEAKTUALNE
                                Ostatni raz edytowany przez wojgp; 2015-01-24, 15:26. Powód: brak info o umowie

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+