Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktywacja - deja vu...

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Aktywacja - deja vu...

Choć dawno temu wyleczyłem się z korzystania wszelakich usług "n"-ki (i jest mi z tym bardzo dobrze) - tym razem na wyraźne życzenie pewnych osób przypadło mi podpisanie nowej 12- miesięcznej umowy z nc+. Oczywiście kurier ze sprzętem (jakby już czekał tuż za rogiem) pojawił się prawie natychmiast. I prawie natychmiast stwierdziłem, że mam do czynienia z tym samym bajzlem - tyle że logo zmienione.
    1. Ekran aktywacyjny - 48 h - i nic....
    2. Połączenie z infolinią - szkoda słów, czasu i pieniędzy...

... czyli tradycja rzecz święta !!!
    CLRA/BLUE, "100", 2xQuattro GI, Multiswitch 9/6 GI
    "Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz" - Prawo Balaniego

napisał(a) pollux Zobacz post
    Choć dawno temu wyleczyłem się z korzystania wszelakich usług "n"-ki (i jest mi z tym bardzo dobrze) - tym razem na wyraźne życzenie pewnych osób przypadło mi podpisanie nowej 12- miesięcznej umowy z nc+. Oczywiście kurier ze sprzętem (jakby już czekał tuż za rogiem) pojawił się prawie natychmiast. I prawie natychmiast stwierdziłem, że mam do czynienia z tym samym bajzlem - tyle że logo zmienione.
    1. Ekran aktywacyjny - 48 h - i nic....
    2. Połączenie z infolinią - szkoda słów, czasu i pieniędzy...

... czyli tradycja rzecz święta !!!
    prześlij proszę na nasz adres e-mail swój numer umowy oraz dane obecnie posiadanego urządzenia: numer seryjny, numer karty oraz numer conax.

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+