Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wypowiedzenie umowy nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• listy słać

Komentarz

• Masakra, 21 wiek.

Komentarz

• MiL999,

w celu złożenia wypowiedzenia możesz udać się do dowolnego Punktu Dystrybucyjnego, Serwisowego lub Salonu nc+ (lista Punktów dostępna jest na stronie internetowej http://ncplus.pl/strefa-abonenta/autoryzowane-punkty-nc-plus ) lub wysłać pismo listem poleconym na adres Biura Obsługi Klienta:

ITI Neovision S.A.
        skrytka pocztowa nr 8
        02-100 Warszawa.

Komentarz

• tak z ciekawosci czy "wysepka" w Galerii to tez salon?

Komentarz

• Drodzy forumowicze,
            I ja mam pewien problem z przedłużeniem umowy z NC+. Zaproponowali mi po 4 latach abonament w podwójnej wysokości do obecnego. Na moje prośby o zmianę polityki słyszę od konsultantów jedno: "taką ofertę generuje system". Jednocześnie widzę, że oferta dla NOWYCH abonentów jest o wiele korzystniejsza! Zwracam się do Was z zapytaniem, czy: jest możliwe wypowiedzieć umowę w imieniu mojej żony (która zawierała aktualną umowę) a zawrzeć nową w swoim imieniu?

Komentarz

• napisał(a) eustachy123 Zobacz post
              ... Zwracam się do Was z zapytaniem, czy: jest możliwe wypowiedzieć umowę w imieniu mojej żony (która zawierała aktualną umowę) a zawrzeć nową w swoim imieniu?
              Umowę może wypowiedzieć tylko abonent czyli żona. W razie braku możliwości osobistej wizyty żony w salonie to pozostaje wysłać wypowiedzenie podpisane przez "żonę". Ty niezależnie od wypowiedzenia wysłanego przez "żonę" możesz zawrzeć nową umowę. Adres do wysyłki w poście #723.
              Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2017-05-30, 09:49.
              Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Dizmar! Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź! Zatem umowę "starą" wypowiada Żona, a ja nawet w tym samym dniu wyrażam wolę podpisania nowej na siebie. Zastanawiam się tylko jak to będzie z anteną (mam ją na dachu) i dekoderem. Pozwolą mi zostawić?

Komentarz

• napisał(a) eustachy123 Zobacz post
                  Dizmar! Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź! Zatem umowę "starą" wypowiada Żona, a ja nawet w tym samym dniu wyrażam wolę podpisania nowej na siebie. Zastanawiam się tylko jak to będzie z anteną (mam ją na dachu) i dekoderem. Pozwolą mi zostawić?

Antena jest twoja, dekoder,oddajesz

Komentarz

• Ech... w międzyczasie do Żony zadzwonili z NC+. Zaproponowali jej przedłużenie abonamentu za kwotę 2 razy większą niż obecnie. Lepsza połowa zgodziła się, licząc na to, że jak wrócę dzisiaj z pracy to przegadamy sprawę i w razie co zrezygnujemy (w ciągu 14 dni). Mając informacje od Państwa zaraz do niej zadzwoniłem, aby wypowiedziała tę umowę jeszcze tego samego dnia. Jakież było nasze zdziwienie, kiedy okazało się, że umowy zawarte w trybie natychmiastowym z natychmiastowym "włączeniem" NIE MAJĄ 14 DNI WYPOWIEDZENIA. To możliwe?

Komentarz

• eustachy123,
                      tak jest to możliwe. Ponieważ istnieje możliwość automatycznego aktywowania oferty bez prawa do odstąpienia od niej.

Komentarz

• witam
                        mam umowę z nc+ do 31.12.2019 a chciałabym ją zakończyć z powodu utraty pracy. Czy będzie to możliwe?
                        pomóżcie...

Komentarz

• ajajaj opisz całą sytuację i wyślij zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie https://moje.ncplus.pl/
                          Sprawa zostanie indywidualnie zweryfikowana.
                          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Chciałbym odstąpić od umowy w związku z nie zadowalającą ofertą a konkurencja teraz na święta ma promocję.Umowa kończy mi się 31.03.2019 moje pytania 1.Jak wypowiem umowę teraz to umowa skończy się z dniem 31 grudnia czy 31 stycznia. 2.Czy kwota kary jest na dzień wypowiedzenia np.4.12.2018 czy na ostatni dzień obowiązywania umowy np.31.01.2019.

Komentarz

• Wszystko zależy od tego jak napisesz w wypowiedzeniu.

Wraz z końcem najbliżeszgo okresu rozliczeniowego. Umowa zakończy się z końcem miesiąca rozliczeniowego.

Wraz z końcem obowiązywania umowy. Umowa zakończy się w twoim przypadku 31.03.2019 o ile podany termin jest właściwy.

Kwota kary obowiązuje na dzień w którym umowa się rozwiązała, jeżeli zerwanie nastąpiło przed jej końcem.

Komentarz

• Myślę że chyba nie masz racji bo wypowiedzenie jest miesięczne. Druga sprawa to kiedy nalicza się tą karę czy w momencie rezygnacji czy wtedy kiedy kończy się umowa.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+