Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przeprowadzka za granicę a umowa NC+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Przeprowadzka za granicę a umowa NC+

Witam.
    Mam pytanie odnośnie tego, co z umową w przypadku przeprowadzki za granicę? Sprawa wygląda tak. Mam stałe zameldowanie w Niemczech, do tej pory moja rodzina pozostawała jeszcze w Polsce, pod adresem gdzie jest instalacja NC+. W okolicach maja na stałe będziemy mieszkać poza granicami RP. Jak taka sytuacja ma się do umowy, która wiążąca jeszcze jest do lipca 2020?
    Pozdrawiam.

Możesz ją rozwiązać z opłatą kary umownej. Wyprowadzka nie zwalnia Cię z tej opłaty.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Najprościej będzie Ci wziąć dekoder ze sobą i korzystać z niego tak, jak dotąd.
      USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Nie jest to dozwolone, operator może wtedy rozwiązać umowę z winy abonenta.

Komentarz

Witaj programy nadawane przez satelite Hotbird sa odbieralne w calej Europie.Po wyprowadzeniu sie z Polski mozesz korzystac w NC+ do konca swojej umowy.NC+ nie ma mozliwosci sprawdzenia gdzie ty mieszkasz jezeli swojego Odbiornika nie podlaczysz do Internetu.Jak regolarnie oplacasz abonament to nie bedziesz mial klopotow.Twoj odbiornik satelitarny (Konwerter) nie wysyla rzadnych sygnalow gdzie sie znajduje.Po podlaczeniu go do internetu nawiazuje polaczenie z Centrum Obslugi Klienta i na podstawie IP adressu wie gdzie jest odbiornik satelitarny.Pozdrawiam DD5JI

Komentarz

napisał(a) lpotaczek Zobacz post
            Wróć do świata realnego, miliony Polaków za granicą nie oglądają telewizji. Nie słyszałem żeby komukolwiek rozwiązano umowę z tego powodu że dekodera używa poza granicami kraju.
            wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Operator nie ma w tym żadnego interesu, dlatego też nie podejmuje tego typu działań.
              USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

napisał(a) lpotaczek Zobacz post
                Kogo to obchodzi? UE to nie zagranica, choć niektórym się marzy, żeby to zmienić.
                JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+