Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Umowa przez internet.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Umowa przez internet.

Witam
    Zamówiłem sobie nc+ przez internet. Pisze tam że jest zwrot w ciągu 14 dni ? I pytania następują takie ?
    1)14 dni liczy się od podpisania umowy czy od zamówienia internetowego ?
    2) Czy jak przejdą mi uprawnienia to czy mogę rozwiązać umowę i czy poniosę koszty rozwiązania umowy (Koszt oglądanych dni) ?
    3)Dostałem antenę za symboliczną złotówkę tą antenę muszę razem oddać dobrze rozumiem ale w umowie nic jej nie ma ( W nr anteny oraz w modelu anteny mam puste pole )
    4) Razem z wypowiedzeniem oddaję dekodery czy dopiero jak dostanę odpowiedz na e-mail pisemną?

1- Od podpisania
    2- tak możesz nie ponosisz kosztów
    3-zostaje
    4-dostałeś z umową formularz z odstąpieniem i podpisujesz i odsyłasz bez powiadomienia ich.

Komentarz

Dobrze rozumiem, że można zamówić nc+ przez internet, złożyć rezygnację i zostawić sobie antenę za 1zł?

Extra+, 6x Canal+(69,99zł), Eleven (11,90zł), Polsat Premium (0zł), Dekoder (5zł) - 24m
      HBO - 5 m (0zł), Filmbox 1 m (0zł). Razem przez 2 lata...86,89 zł

Komentarz

napisał(a) Widzewiak Zobacz post
        Dobrze rozumiem, że można zamówić nc+ przez internet, złożyć rezygnację i zostawić sobie antenę za 1zł?
        Nie. Oplata za brak zwrotu anteny to 79 zł.
        USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

napisał(a) Oszczepanek1996 Zobacz post
          4) Razem z wypowiedzeniem oddaję dekodery czy dopiero jak dostanę odpowiedz na e-mail pisemną?
          Masz 14 dni od dnia podpisania umowy na wysłanie odstąpienia od umowy (decyduje data stempla pocztowego).
          Jak idzie o zwrot sprzętu (odniesieniu do dowolnego punktu ncplus lub wysłanie pocztą lub kurierem), to wg regulaminu masz na to 14 dni od daty odstąpienia od umowy. W praktyce operatorzy przez datę tę rozumieją moment zarejestrowania odstąpienia od umowy w ich systemie informatycznym, co w praktyce może oznaczać, że za free będziesz mógł korzystać ok. 5 - 6 tygodni.

Komentarz

Czyli jak odniosę dekodery a jak nie oddam anteny to zapłacę tylko 79zł ? I czy kwota aktywacji zostanie mi zwrócona czy pomniejszona że tylko będę miał do zapłaty 29zł ? I jak wypełnić ten formularz odstąpienia od umowy mam przepisać czy po prostu po boku napisać swoje dane ?

Komentarz

napisał(a) Oszczepanek1996 Zobacz post
              Czyli jak odniosę dekodery a jak nie oddam anteny to zapłacę tylko 79zł ?
              I czy kwota aktywacji zostanie mi zwrócona czy pomniejszona że tylko będę miał do zapłaty 29zł ?
              W punkcie pokwitują tylko odbiór tego co przyniesiesz i wprowadzą informacje do systemu. Rozliczenie przyślą CI pocztą.

I jak wypełnić ten formularz odstąpienia od umowy mam przepisać czy po prostu po boku napisać swoje dane ?
              Wszystko jedno. Jest chyba na nim dostatecznie dużo miejsca abyś mógł wpisać wszystkie wymagane dane. Najważniejsze abyś zdążył go wysłać przed upływem 14 dni od podpisania umowy. Oczywiście listem polecony. Dekoder możesz zwrócić później.

Komentarz

Problem rozwiązany. Nie potrzebowałem nawet papierka konsultant sam wypełnił w kompie dał do podpisu i zwrot dekoderów w ciągu 14dni.
                Można zamknąć

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+