Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rezygnacja z umowy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Rezygnacja z umowy

Chcę zrezygnować z kończącej się umowy ale pojawia się kilka pytań.

Aneks przedłużający umowę mam z 12.11.16 ale w Punkcie obsługi termin wygaśnięcia jest podobno 31.12.18.

Stąd pytanie, gdzie sprawdzić do kiedy umowa obowiązuje ?

Drugie, kiedy najwcześniej mogę wysłać rezygnację ? Mogę już ?

napisał(a) Mu7u Zobacz post
    Chcę zrezygnować z kończącej się umowy ale pojawia się kilka pytań.

Aneks przedłużający umowę mam z 12.11.16 ale w Punkcie obsługi termin wygaśnięcia jest podobno 31.12.18.

Stąd pytanie, gdzie sprawdzić do kiedy umowa obowiązuje ?

Drugie, kiedy najwcześniej mogę wysłać rezygnację ? Mogę już ?
    umowa jest na 24 pełne miesiące liczone od dnia zakończenia poprzedniej umowy, chyba że aneks mówi inaczej, wypowiedzenie możesz złożyć w każdej chwili w punkcie nc+ lub wysłać pocztą
    Ostatni raz edytowany przez scieslak; 2018-10-21, 18:30.

Komentarz

Dobrze to czemu na aneksie jest 12.11 a w punkcie twierdzą że 31.12 ?

Komentarz

Dobrze to czemu na aneksie jest 12.11 a w punkcie twierdzą że 31.12 ?
        tylko do kiedy miałeś poprzednią umowę ?
        ps.
        w poprzednim poście pisałem chyba że aneks mówi inaczej-chodziło mi o warunki przedstawione w aneksie dotyczące terminu umowy
        Ostatni raz edytowany przez scieslak; 2018-10-21, 22:02.

Komentarz

Przy wypisywaniu tej rezygnacji nasuwa sie pytanie, numer umowy = numerowi abonenta ? czyli ten 5xxxxxx-01 ?

Komentarz

Przy wypisywaniu tej rezygnacji nasuwa sie pytanie, numer umowy = numerowi abonenta ? czyli ten 5xxxxxx-01 ?
            nr umowy to ten który podałeś zaś nr abonenta to ten sam co umowy tyle że bez myślnika i cyfr po nim
            nie lepiej iść do punktu tam wydrukują gotowca tylko do podpisu niż samemu pisać wypowiedzenie ?

Komentarz

Ależ byłem. Poziom obsługi skandaliczny, odmówiono mi takiej możliwości i proszono by przyjść na początku grudnia.
              Nie zamierzam już w takim punkcie się kiedykolwiek pojawić.

Komentarz

Ależ byłem. Poziom obsługi skandaliczny, odmówiono mi takiej możliwości i proszono by przyjść na początku grudnia.
                Nie zamierzam już w takim punkcie się kiedykolwiek pojawić.
                taki punkt należy zgłosić do nc+, wypowiedzenie można złożyć obojętnie w jakim terminie nawet na początku umowy w punkcie łaski nie robią że wypowiedzenie przyjmą

Komentarz

Mu7u potwierdzam wypowiedź scieslak, wypowiedzenie można złożyć obojętnie w jakim terminie nawet na początku umowy.
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+