Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wypowiedzenie umowy przed upływem 14 dni

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wypowiedzenie umowy przed upływem 14 dni

Witam,

Przedłużyłem istniejącą umowę z NC+, jednak moja sytuacja drastycznie się zmieniła i musiałem anulować przedłużenie w okresie regulaminowym do 14 dni.
    Zadzwoniłem do punktu obsługi i poinformowałem że muszę anulować tą umowę i że nie chcę mieć więcej telewizji od NC+- powiedziano mi że musi być wysłany list informujący oficjalnie o rozwiązaniu umowy - Wysłany został list polecony 12 dnia od momentu przedłużenia i myślałem że temat jest załatwiony.
    Telewizja jednak nadal działała - zadzwoniłem do centrum i dowiedziałem się że mój lis został odczytany jako rozwiązanie umowy kończącej się w 2020 roku !!!
    Powiedzieli mi że z rozmów jakie z nimi przeprowadziłem niejednoznacznie wynika że chce odejść od umowy w okresie ochronnym....
    Na ten moment czuję że robią ze mnie głupka i próbują wmówić że 2 lata przed upływem umowy ja wysyłam wypowiedzenie a nie korzystam z prawa 14 dni od odstąpienia umowy - tak to odczytali .
    Proszę o pomoc w rozwiązaniu tematu

Jeżeli w wypowiedzeniu zawarłeś informację że rozwiazujesz umowę korzystając z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni i zostało to nieprawidłowo wprowadzone prześlij kopie wypowiedzenia i opisz sytuacje przez moje.ncplus.pl

W sytuacji gdy zawarłeś umowę w punkcie nc+ bądź złożyłes wypowiedzenie umowy wraz z końcem jej obowiązywania, umowa ulegnie rozwiązaniu w 1 dniu okresu nieoznaczonego.

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+