Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie podpisanie umowy z kurierem

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nie podpisanie umowy z kurierem

Witajcie, mam sprawę, od początku sierpnia mam nc+ pakiet extra z ok 160kanłów i to mi wystarczy, dodatkowo mieszkam sam póki co. Dzisiaj dzwoni do mnie pani z nc+ i mówi że ma dla mnie ofertę ponieważ dzięki pakietowi który posiadam mogę dostać dekoder plus telewizje 115 kanałów na 24 miesiące z tego 12 miesięcy za free a potem 39.99zł i była tak nachalna, że jak jej tłumaczyłem, że nie potrzebuję tego bo mieszkam sam itp to mi wmawiała, że mogę dać to komuś bliskiemu i powiedziała, że jutro powinien się zjawić kurier, zamówienie jest złożone. Pomóżcie czy jak jutro nie przyjmę tego od kuriera to poniosę jakieś konsekwencje kary czy coś czy poprostu nic się nie stanie

napisał(a) siumpek21 Zobacz post
    Witajcie, mam sprawę, od początku sierpnia mam nc+ pakiet extra z ok 160kanłów i to mi wystarczy, dodatkowo mieszkam sam póki co. Dzisiaj dzwoni do mnie pani z nc+ i mówi że ma dla mnie ofertę ponieważ dzięki pakietowi który posiadam mogę dostać dekoder plus telewizje 115 kanałów na 24 miesiące z tego 12 miesięcy za free a potem 39.99zł i była tak nachalna, że jak jej tłumaczyłem, że nie potrzebuję tego bo mieszkam sam itp to mi wmawiała, że mogę dać to komuś bliskiemu i powiedziała, że jutro powinien się zjawić kurier, zamówienie jest złożone. Pomóżcie czy jak jutro nie przyjmę tego od kuriera to poniosę jakieś konsekwencje kary czy coś czy poprostu nic się nie stanie
    to na pewno była osoba z nc+ a nie jakiś pośrednik?

oto kilka możliwości:

1) skoro z nc+ a nie wyraziłeś zgody masz możliwość odsłuchania rozmowy i złożenia reklamacji
    2) 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej telefonicznie
    3) nie odbierasz nic od kuriera bez żadnych konsekwencji (osobiście uważam że to najprostszy sposób)

Komentarz

Zrobię tak jak w punkcie 3, nie podpisze umowy i nic nie wezmę od niego, bez umowy pisemnej nic nie jest ważne.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+