Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HBO GO

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• HBO GO

Umowa z lipca na SuperPremium w ofercie 2 miesiące na wakacje bez abonamentu. Żeby włączyć HBO GO (do 2 miesięcy gratis) trzeba dzwonić na Infolinię. Na Infolinii informacja - owszem włączą na 2 miesiące gratis, ale z płatnym zobowiązaniem na pozostały okres 20 miesięcy. Dzisiaj w ICA rachunek - pozycja "opcje dodatkowe" - HBO GO cena 10,00 zł rabat 10,00 zł suma 0,00 zł. To teraz pytanie - dlaczego naliczono mi rabat za coś czego nie używam, względnie czy naprawdę nie przysługuje mi 2 miesiące HBO GO gratis bez dalszego płatnego zobowiązania?

@Brahmaputer,
    opcja HBO GO jest bezpłatnie przez okres do 2 miesięcy. Okres ten liczony jest od dnia podpisania umowy (lipiec) do końca sierpnia. Dlatego na twoim rachunku uwzględniony jest rabat.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Zadałem dwa proste pytania: 1. dlaczego naliczono mi rabat za coś czego nie używam 2. czy naprawdę nie przysługuje mi 2 miesiące HBO GO gratis bez dalszego płatnego zobowiązania? Na żadne z nich nie otrzymałem odpowiedzi.

Komentarz

Brahmaputer bez dostępu do konta nie mogę Ci udzielić jednoznacznej odpowiedzi. W kwestii wyjaśnienia naliczeń i zasad działania promocji na którą się zdecydowałeś skontaktuj się z Infolinią lub LiveChat.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+