Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oddanie dekodera.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Oddanie dekodera.

Witam chciałem zapytać mam rozwiązaną umowę z nc+ i dostałem kare za nie oddanie dekodera ..Ze względu że nie mieszkam w Polsce zaplacilem oraz napisałem upoważnienie zgodnie z wytycznymi które wyczytałem na forum miedzy innymi :

informuję, że możliwość upoważnienia osoby do reprezentowania podmiotu może nastąpić na podstawie pisemnego wniosku, zawierającego następujące dane:
    - dane Mocodawcy (Nazwę firmy i NIP oraz numer Umowy),
    - dane Pełnomocnika (imię, nazwisko, datę urodzenia, PESEL lub serię i numer dowodu osobistego lub innego dokumentu, którym posługuje się Pełnomocnik),
    - oświadczenie Mocodawcy w zakresie dokonywania określonych czynności albo Upoważnienie w zakresie dokonywania wszystkich czynności,
    - okres udzielenia pełnomocnictwa (w przypadku braku wskazania daty obowiązuje do odwołania),
    - własnoręczny podpis Mocodawcy (osób upoważnionych do reprezentowania w przypadku firm),
    - datę udzielenia pełnomocnictwa.

Niestety Pani w punkcie NC+ bez spojrzenia na pełnomocnictwo odrazu odmowila pomocy . Ponieważ musi one być napisane na druku z NC+

Moje pytanie brzmi "dlaczego ??" dane zawarte na moim upoważnieniu są identyczne jak na tym druku z NC+

@Sorlag123,
    prześlij proszę scan lub zdjęcie upoważnienia przez formularz kontaktowy w mojencplus.pl. Dokument zostanie zarejestrowany na koncie. Jednocześnie przepraszam za brak przyjęcia dokumentu w Punkcie Serwisowym.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

@Sorgal123 jakbyś potrzebował formularza to przesyłam:
      https://drive.google.com/file/d/1KFu...w?usp=drivesdk

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+