Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wypowiedzenie umowy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wypowiedzenie umowy

Witam,
    Mam zamiar wypowiedzieć umowę z NC+. Czy wypowiedzenie to musi być napisane według jakiegoś konkretnego wzoru, co musi zawierać ? I na jaki adres mam je wysłać?
    Pozdrawiam

P.S.
    Co zrobić z dekoderami w przypadku listownego wypowiedzenia umowy?
    Ostatni raz edytowany przez wojtek2s; 2017-04-11, 17:34.

@wojtek2s,
    w wypowiedzeniu musisz zawrzeć swoje dane: imię i nazwisko, numer abonenta, informacje o chęci rozwiązania umowy z końcem okresu oznaczonego i czytelny odręczny podpis.
    W celu złożenia wypowiedzenia umowy proszę udać się do dowolnego Punktu Dystrybucyjnego, Serwisowego lub Centrum nc+ (lista Punktów dostępna jest na stronie internetowej http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic) lub wysłać pismo listem poleconym na adres Biura Obsługi Klienta:
    ITI Neovision S.A.
    skrytka pocztowa nr 8
    02-100 Warszawa
    Po rozwiązaniu umowy należy dokonać zwrotu wypożyczonego sprzętu w Punkcie Serwisowym lub Centrum nc+ w terminie nieprzekraczającym 14 dni od daty zakończenia umowy.

Komentarz

Tak też zrobiłem Byłbym jeszcze wdzięczny, gdybyście przestali Państwo nękać mnie i moją rodzinę codziennymi telefonami. Moja decyzja jest ostateczna i nic jej nie zmieni. Dziękuję za dotychczasową współpracę i pozdrawiam.

Komentarz

wojtek2s
        skontaktuj się z nami zgodnie z moją sygnaturą. Przekaż informację które zamieściłeś w poście. Dyspozycja zostanie przyjęta.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+