Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kipna z działu reklamacji!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kipna z działu reklamacji!

Witam, od kilku tygodni przepycham się z reklamacją z tytułu nie sprawnego dekodera. Dodam ze przez kilka wiadomości zostałem informowany o tym samym, tak jak bym nie umiał czytać, że nie można wymienić sprzętu na moduł CAM.

Mój problem polega na braku dźwięku z dekodera po kablu HDMI, próbowałem wielu ustawień i nie mam dźwięku na TV, ani na kinie domowym, żeby obejść problem zakupiłem kabel optyczny. Problemem jest że za każdym razem muszę przełączać kabel pomiędzy dekoderem, a TV.
    Wystąpiłem do działu reklamacyjnego o wymianę sprzętu z dekodera na moduł CAM wraz z nową kartą. Posiadam TV który ma wejście na moduł CAM CI. Na początku chciałem zostać przy platformie NC+, ale z każdą informacją z działu reklamacji uznaję ze traktują nas klienta jak debili.
    Cytują pełną odpowiedz od kolejnej osoby zajmującej się moją sprawą, dodam ze za każdym razem odpisuje ktoś inny.

To są jaja!
    Zwróćcie uwagę że na tą chwilę płacę abonament miesięczny w wysokości 41,99zł. Cytuje "wychodząc naprzeciw moim oczekiwaniom" proponują zawarcie nowej umowy lecz z minimalną średnia opłatą w wysokości 61,58zł.
    Reasumując:
    aktualnie: 21 miesięcy x 41,99 =881,79zł
    promocja NC+: 24 miesiące x 61,58 = 1477,92zł
    Odejmując sumę pierwszej od drugiej nadpłacę kwotę 596,13zł!!! Dodatkowo przy nowej umowie będzie kolejna opłata aktywacyjna. Zrywając umowę poniosę mniejsze koszty.
    Co z tym fantem robić?

Pozdrawiam Łukasz

Komentarz

napisał(a) lukasz_comfort Zobacz post
      To są jaja!
      Zwróćcie uwagę że na tą chwilę płacę abonament miesięczny w wysokości 41,99zł. Cytuje "wychodząc naprzeciw moim oczekiwaniom" proponują zawarcie nowej umowy lecz z minimalną średnia opłatą w wysokości 61,58zł.
      Reasumując:
      aktualnie: 21 miesięcy x 41,99 =881,79zł
      promocja NC+: 24 miesiące x 61,58 = 1477,92zł
      Odejmując sumę pierwszej od drugiej nadpłacę kwotę 596,13zł!!! Dodatkowo przy nowej umowie będzie kolejna opłata aktywacyjna. Zrywając umowę poniosę mniejsze koszty.
      Co z tym fantem robić?

Pozdrawiam Łukasz
      Wątpie, żebyś otrzymał tu rzeczową i merytoryczną pomoc. Za chwilę dostaniesz odpowiedź, że sam to popsułeś i jesteś w rzeczywistości naciągaczem a nc+ chce Ci pójść na rękę. No i że w ogóle do Ciebie dopłacają. Moja rada: lokalny rzecznik praw konsumenta lub wstępnie infolinia UOKiK. To forum powstało głównie po to, żeby Ci uświadomić że nie masz racji.

Komentarz

Rzeczową pomoc można udzielić mając trochę więcej informacji na temat użytkowanego sprzętu.Są odpowiednie działy dotyczące poszczególnych dekoderów i tam można liczyć na pomoc w rozwiązaniu problemu.Zawsze można tez wymienić sprzęt na wolny od wad.

Komentarz

stan działu reklamacji jak i całej firmy na żenująco niskim poziomi . Zrobią wszystko by cie złapać a później się "bujaj"

Komentarz

lukasz_comfort,
            Jaki masz dekoder? Czy jest on wykupiony na własność czy wypożyczony? Jaki masz model telewizora?

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+