Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa umowa i kosmiczny rachunek !

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nowa umowa i kosmiczny rachunek !

Witam.
    Około miesiąc temu zadzwoniła do mnie przemiła Pani z nc+, aby porozmawiać na temat przedłużenia umowy. Namawiała mnie na powiększenie pakietu. Prosiłem o wysłanie oferty z nowym, abym miał czarno na białym jak to będzie wyglądało. Jednak Pani twierdziła że jest to nie możliwe. Podczas rozmowy kilkukrotnie upewniałem się że będzie to kwota ok 160 zł. (Poprzednio płaciłem 137 zł.). Po miesiącu otrzymałem rachunek na kwotę 240 zł, a 160 zł jedynie jakiś pakiet z c+. Tak oto się traktuje stałego klienta...miał ktoś podobny problem z takim oszustwem?

A potwierdziłeś zamówienie? W mailu był link aktywacyjny, na kliknięcie którego miałeś tydzień. Jeśli tego nie zrobiłeś, to mogłes wpaść w okres nieoznaczony z odpowiednio wyższymi cenami.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

djdamian10
      skonstatuj się z nami zgodnie z moją sygnaturą. Konieczna jest weryfikacja konta. Rozumiem, że potwierdziłeś chcę aktywacji oferty klikając w link aktywacyjny.

Komentarz

Oczywiście zaakceptowałem ofertę po kilku dniach

Komentarz

djdamian10,
          skonstatuj się z nami zgodnie z moją sygnaturą. Konieczna jest weryfikacja konta.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+