Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

klijent n nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• klijent n nc+

witam jestem od 2009r klijętem n a od zeszłego roku nc+ mam pytanie odnośnie programów canal+ czy zostaną one kiedyś udostępnione klijętom n czy jedyną możliwością jest wykupienie pakietu bądz pojedyńczych programów chodzi mi konkretnie o podstawowy program canal+ i canal+sport.Z góry dziękóje za podpowiedzi
    Ostatni raz edytowany przez mormon6; 2014-01-18, 16:31.

Odnośnie C+, to musisz wykupić. Czemu mieliby udostępniać bez wykupienia?
    Jeżeli masz je w swojej ofercie, a nie są włączone to dzwoń do biura obsługi. Jeśli nie ma ich w abonamencie, to je wykup...
    Ostatni raz edytowany przez Michał_nc+; 2014-01-18, 17:18.

Komentarz

Przy odpowiedniej oplacie zostana udostepnione ,

Komentarz

napisał(a) mormon6 Zobacz post
        witam jestem od 2009r klijętem n a od zeszłego roku nc+ mam pytanie odnośnie programów canal+ czy zostaną one kiedyś udostępnione klijętom n czy jedyną możliwością jest wykupienie pakietu bądz pojedyńczych programów chodzi mi konkretnie o podstawowy program canal+ i canal+sport.Z góry dziękóje za podpowiedzi

Pierwsza ofiara " nowej definicji rozrywki ", wystarczył tylko rok
        NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
        Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

co do mojej pisowni przepraszam ale mam stwierdzoną dysleksję więc z tego wynikają moje błędy.Ale do rzeczy w jakiej kwocie musiałbym opłacać abonament za CANAL+

Komentarz

co do mojej pisowni przepraszam ale mam stwierdzoną dysleksję więc z tego wynikają moje błędy.Ale do rzeczy w jakiej kwocie musiałbym opłacać abonament za CANAL+
            Migrowałeś do NC+ czy masz wciąż umowę z N-ką?
            Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
            W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
            Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Ale jak się postarałeś to nawet bez błędów (no z wyjątkiem drobnego interpunkcyjnego) udało się napisać. O cenę zapytaj konsultanta na infolinii lub pisząc na jeden z adresów:
              napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
              Jeżeli chcesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+ to wyślij e-mail na jeden z poniższych adresów:
              adres do obsługi Abonentów n: doradca.n@info2.ncplus.com.pl
              adres do obsługi Abonentów c+: doradca.c@info2.ncplus.com.pl
              adres do obsługi Abonentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl
              W treści podaj dane do weryfikacji (numer umowy oraz imię i nazwisko), opisz problem.
              W temacie maila podaj swój Nick - i krótko opisz cel kontaktu.
              Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!
              Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

zdaje się że nie przechodziłem ale jak by wyglądała sytuacja gdybym przeszedł czy canal+ bym miał za darmo a w n za dopłatą

Komentarz

Zdaje się?
                  To nie wiesz czy zawierałeś nową umowę?
                  Nie ma nic za darmo.
                  Najlepiej zadzwoń na infolinię albo przejdź się do APS. Tam przedstawią Ci ofertę zawierającą C+.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+