Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedłużenie umowy dla obecnych Abonentów nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Od września niedosc że dekoder 4k 15zl najem co miesiąc to bym zrozumiały tojeszcze canal plus 4k 20 zł oni chyba oszaleli jak coś zabiorą to nic nie opuszcza jak. Coś nowego to trzeba bulic

Komentarz

• Obecnie płacę 42,50zł w konfiguracji COMFORT+ i dopełnienie do EXTRA+. Umowa kończy mi się 30 listopada. Od kilku dni dzwonią z ofertami......
      Oferują EXTRA+ za 45zł czyli 2,50zł więcej niż obecnie i do tego HBO oraz Filmbox na 6 miesięcy bezpłatnie.

Myślicie że jestem w stanie utrzymać dotychczasowe warunki bez żadnych dodatków ?
      Ostatni raz edytowany przez goldengate; 2018-08-16, 10:59.

Komentarz

• Witam! Jak to jest z Multiroom Standard? Miałem od paru lat za 0 zł, teraz chcą 10 zł i ciężko się z nimi na ten temat rozmawia...

Komentarz

• napisał(a) kwiatol Zobacz post
          Witam! Jak to jest z Multiroom Standard? Miałem od paru lat za 0 zł, teraz chcą 10 zł i ciężko się z nimi na ten temat rozmawia...
          A kiedy ostatnio przedłużałeś umowę i czy wtedy też nie płaciłeś nic za multiroom ?

Komentarz

• W lipcu moja umowa przeszła na czas nieoznaczony, dziś list z nc+ że umowa niedługo przejdzie na czas nieoznaczony i prośba o kontakt telefoniczny z mojej strony, data na piśmie 14.08.2018 - czas się chyba obudzić mistrzowie z nc+, jesteście dwa miechy do tyłu...

Komentarz

• napisał(a) scieslak Zobacz post
              W lipcu moja umowa przeszła na czas nieoznaczony, dziś list z nc+ że umowa niedługo przejdzie na czas nieoznaczony i prośba o kontakt telefoniczny z mojej strony, data na piśmie 14.08.2018 - czas się chyba obudzić mistrzowie z nc+, jesteście dwa miechy do tyłu...
              Może pochwal się co tam dalej bo raczej w NC+ przejście na czas nieoznaczony nie jest dobrą opcją dla abonenta. Przecież nie zostają stare warunki tylko wpada się w cenę bez ulgi.
              z "N" od kwietnia 2009 - od czerwca 2013 z "NC+"
              Comfort+ 24,90 zł do 31 12 2016 - - - Comfort+ 14,99 zł do 31 12 2018

Komentarz

• Witam ludziska jest jakaś różnica po wysłaniu wypowiedzenia z ofertą
                obecnie posiadam pakiet confort + (14,99) z dopełnieniem do Extra + (+15zł.) + eleven (+11,99zł.) + multirum standard (0zł)ofertę Extra i eleven mogę wyłączyć
                obecnie dostałem ofertę po długich negocjacjach
                Confort+ za 19,99 dopenienie do Extra + za 15zł i eleveny za 11,99 + MR st (0zł)czy jestem coś wstanie więcej ugrać po wysłaniu wypowiedzenia ?
                Ostatni raz edytowany przez angels; 2018-09-11, 13:08.
                od1.08.2015r.Comfort,Dop.Extra+(1 m),MR CAM,REDLIGHT HD(6m.)= 24,90zł/15m
                od15.10.2016r.Comfort,Dop.Extra+(do11.16),MR STAN.,Najem Box+=14,99zł/24m

Komentarz

• Witam

Mój Dziadek już od kilku lat jest abonentem nc+. Wraz z końcem listopada kończy mu się umowa. Obecnie za pakiet Extra+ z Canal+ płaci miesięcznie 91,99 zł. Co można ugrac przy przedłużeniu obecnej umowy?

Komentarz

• napisał(a) Thiago1983 Zobacz post
                    Witam

Mój Dziadek już od kilku lat jest abonentem nc+. Wraz z końcem listopada kończy mu się umowa. Obecnie za pakiet Extra+ z Canal+ płaci miesięcznie 91,99 zł. Co można ugrac przy przedłużeniu obecnej umowy?
                    bez większych problemów jak ponegocjuje Extra za 44,99 , 8C+ (6mies 25zł potem 40), jak wyśle wyp i poczeka to powinno mu się udać 1. Extra 44,99 , 8C+ za 20-25zł na stałe i jakieś dodatki do 6miech na HBO i Filmbox
                    2. Confort za 22,50 + dopełnienie do Extra za 15-20zł plus 8C+ za jakieś 25zł.
                    od1.08.2015r.Comfort,Dop.Extra+(1 m),MR CAM,REDLIGHT HD(6m.)= 24,90zł/15m
                    od15.10.2016r.Comfort,Dop.Extra+(do11.16),MR STAN.,Najem Box+=14,99zł/24m

Komentarz

• Witam!

Kończy mi się umowa 30.09.2018.

Obecnie mam EXTRA+ 8x C+ HBO.

Tą umowę chcę na 12 miesięcy (prawa do Ekstraklasy niepewne). Dzwonią do mnie z DUK, ja do nich dzwonię i twierdzą ze na 12msc mogą dać tylko Superpremium za 114 złotych.

Prawda to czy wypowiedzenie da im do myślenia?

Lecę teraz w załatwienie Comfort+ lub Extra+ z C+ , ale już bez HBO. Myślałem o kwocie około 60-70 zł. No tyle że na 12msc

Komentarz

• witajcie. obecnie posiadam pakiet superpremium+ z eleven i płacę 118 zł. umowa do 30.09. czy jest możliwość zejścia do pakietu start+ + eleven za kwotę 36 zł? tak jak mają nowi abonenci. lub ewentualnie jakaś promocja canal+ i eleven do 60 zł ? zależy mi głównie aby mieć tvn turbo i eleveny liczę na odpowiedź
                        Dobre 4 lata w N

Komentarz

• Dodam, że zaproponowano mi za 109 zł pakie C+, Polsat i Eleven z tym, że od stycznia za polsat dodatkowo 10 zł. Więc jak to jest nowi ab. mają przez 24 msc za 99 a stali muszą dopłacać?
                          Dobre 4 lata w N

Komentarz

• napisał(a) angels Zobacz post

bez większych problemów jak ponegocjuje Extra za 44,99 , 8C+ (6mies 25zł potem 40), jak wyśle wyp i poczeka to powinno mu się udać 1. Extra 44,99 , 8C+ za 20-25zł na stałe i jakieś dodatki do 6miech na HBO i Filmbox
                            2. Confort za 22,50 + dopełnienie do Extra za 15-20zł plus 8C+ za jakieś 25zł.
                            Dziękuję bardzo za odpowiedź! : )

Komentarz

• Przypomnijcie proszę na jaki adres wysłać wypowiedzenie?

Komentarz

• Witam,

30 listopada kończy mi się dwuletnia umowa.
                                Dzwoniłem teraz na infolinię i oferują mi przedłużenie na obecnych warunkach, czyli:

Extra+ z Canal+ za 79 zł
                                2 x Multiroom za w sumie 20 zł
                                Eleven Sport za 11,90 zł
                                HBO 0 zł
                                HBO GO 5 zł

w sumie za 116,89 zł / miesiąc. Umowa na dwa lata (wszystko co wymienione na całe dwa lata, nic nie wyłączą w międzyczasie).

Dwa lata temu była to bardzo dobra oferta. Mogę coś teraz dodatkowo dostać czy już brać jak dają?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+