Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedłużenie umowy dla obecnych Abonentów nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Umowa na Multiroom zapewnia użytkowanie sprzętu na całą długość posiadania Multiroom. Nie ma możliwości wymienić dekodera dodatkowego do Multiroom w trakcie posiadania usługi Multiroom.

Dekoder główny możesz wymienić na dekoder z dyskiem HDD ale za opłatą. Aby wymienić dekoder do Multiroom musisz zrezygnować z usługi Multiroom i wziąść od nowa usługę Multiroom już z nowym dekoderem.

Aby wymienić oba dekodery musisz:
    1. zrezygnować z usługi Multiroom i zdać dekoder
    2. zdać dekoder główny i pobrać nowy z dyskiem HDD
    3. dobrać nową usługę Multiroom wraz z nowum dekoderem

Uwaga! Dekoder z dyskiem twardym może być wyłącznie wydany jako dekoder główny, dekoderem dodatkowym do uslugi Multiroom może być wyłącznie dekoder HD, do wyboru są dekodery BOX+ i dekoder wifibox+ (z wbudowanym Wi-Fi)

Najlepiej udaj się do Punktu nc+ tam to załatwisz i uzyskasz pomoc. Dodam że obecnie twoj staż nie ma znaczenia i wszyscy są traktowani równo.
    Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2018-07-21, 20:47.

Komentarz

• Witam
      Obecnie mam umowę z NC+ na czas nieokreślony (128,00 zł)
      - Dekoder główny turbo Box+/PVR ADB 5720SX
      - Box+/HD ADB 2851S

Z uwagi na brak możliwości uzyskania kolejnego dekodera multiroomu, muszę podpisać nową umowę, na czas określony.

Nowa oferta, za 139,99 zł.

Elementy oferty:
      HBO GO 10zł
      HBO 25zł
      MULTIROOM STANDARD 20zł
      Pakiet Extra+ z CANAL+ 170zł
      Filmbox Pack 15zł
      CINEMAX 15zł

Przysługujące promocje:
      HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów
      Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów
      Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (03/18)
      Cinemax 10 zł/m dla Abonentów

Czy ta oferta jest do zaakceptowania? Brać?

Komentarz

• Nowy dekoder do Multirrom możesz zawsze dobrać (max. 5 dodatkowych) chyba że posiadasz Multiroom Premium, wówczas po zdaniu otrzymasz dodatkowe dekodery.

Komentarz

• napisał(a) lpotaczek Zobacz post
          Nowy dekoder do Multirrom możesz zawsze dobrać (max. 5 dodatkowych) chyba że posiadasz Multiroom Premium, wówczas po zdaniu otrzymasz dodatkowe dekodery.
          Posiadam Multiroom Standard, a w każdym punkcie i na infolinii słyszę, że moja umowa jest stara, że muszę podpisać nową. Bez tego nie otrzymam kolejnego dekodera Multiroom.
          Abonentem jestem od 2009 roku.
          Proszę o odpowiedź, czy oferta, którą mi przedstawiono jest do zaakceptowania? Czy można jeszcze coś ugrać?
          Ostatni raz edytowany przez Mark18; 2018-07-23, 11:27.

Komentarz

• Rozumiem że jesteś abonentem platformy n który nie przeszedł na pakiet nc+. Oczywiście w tym wypadku pakiet Ci przedstawiony będzie odpowiedni.

Komentarz

• Nadal walczę o przedłużenie umowy w miarę fajnych warunkach. Umowa kończy się za tydzień a oni dziś przysyłają mi sms-a o treści" Taniej nie będzie. Pakiet Comfort+ i 8 C+ w cenie już od 47,50zł...." Skuszony tą informacją dzwonię do nich a tu ta cena tylko przez 6 miesięcy.... Stracili Ligę Mistrzów, Ligę Europy a ceny nadal wysokie tylko pytanie za co? Tak jak posiadam pakiet Comfort+, 3x Eleveny oraz 6C+ i multiroom standard za to płaciłem 81,89zł a teraz mam propozycję 69,40zł przez 6m-cy a potem przez 18 m-cy 84,40zł. Drugą propozycję jaką otrzymałem to zachowanie 6C+ i elevenów w cenie nie 81,89zł a 85,89zł. Czy jest szansa wynegocjować coś taniej? Nie zalezy mi na C+ seriale czy C+ Discovery.
              Pakiet Comfort 22,50zł, Canal+ 8 40zł, Eleven 15,90zł ,multiroom standard 10zł do 31.07.2020 Pozdrawiam Dodo1984!

Komentarz

• u mnie podobna sytuacja umowa do 31.07. "taniej już nie będzie. Pakiet Extra+,8C+,3HBO od 89.99 zł HBO GO w cenie.(...)" Czyli od... , do tego dojdzie mrs i jest 99.99 zł. jeśli dobrze patrze to stracę tylko cinemax i manpack ale jutro zadzwonię i się dopytam bo jeśli to tylko na 6 miesięcy cena to dziękuje ;)

Komentarz

• taniej...taniej...nic dziwnego, ze stracili LM. CP da wam wszystko za darmo

Komentarz

• Martyn Zadzwoniłem dzisiaj ponownie. Trzeba uważać na konsultantów bo gdybym wcześniej nie korzystał z Ncplus go to dałbym się oszukać. Pani konsultant do mnie, że ncplus go działa tylko dla użytkowników ośmiu canal+. W tej chwili mam 6 C+ i powiedziałem pani konsultant, że jakoś działa to stwierdziła, że musi być to błąd...( jak wiemy tu chodzi o pakiec Comfort który pozwala na 100 godzin korzystania z tej usługi a nie o ilość C+)

Dziś podtrzymują swoją propozycję, że tylko na 6 miesięcy tańszy pakiet w cenie 69,40zł ale tylko wtedy kiedy zobowiążę się, że będę korzystał z elevenów przez całą umowę. Jeśli nie, a będę chciał włączać sobie eleveny w określonych miesiącach to zapłacę o 4zł miesięcznie więcej w których będę korzystał z elevenów. Bonusowo pani konsultant oferuje na pół roku HBO, ale musze pilnować sam by mi to wyłączyli inaczej zapłacę 25zł dodatkowo. Szkoda, że konsultantka o tym poinformowała jak dopytałem się o warunki wyłączenia tej opcji, inaczej pewnie by to przemilczała a ja bym im ekstra 25zł dopłacił za styczeń 2019r.

Podpytałem o pakiet extra z C+ i elevenami to dostałem propozycję umowy na 15 m-cy gdzie przez pierwszy rok bym płacił 87,94zł a przez pozostałe 3 miesiące 109,90zł.
                    Podziękowałem im za takie propozycje.
                    Pakiet Comfort 22,50zł, Canal+ 8 40zł, Eleven 15,90zł ,multiroom standard 10zł do 31.07.2020 Pozdrawiam Dodo1984!

Komentarz

• napisał(a) nc++++ Zobacz post
                      taniej...taniej...nic dziwnego, ze stracili LM. CP da wam wszystko za darmo
                      Tylko, że stracili LM i LE a z cen nic nie zjechali. To jest po prostu robienie klientów w "jajo". Kiedyś w tej cenie ( a nawet taniej) była La liga w całości w C+, Ligue1 a także wspomniane LM i LE. C+ tylko podnosi swoją cenę a moje pytanie brzmi za co?

Komentarz

• Jeżeli chodzi o podwyższkę ceny Canal+ to wynika Ona ze zmiany opłat za opcję Canal+ 4K ULTRA HD (na którym zobaczymy m.in. LaLige) wynosi Ona symboliczne 20 zł / mies. Sama cena pakietu Canal+ pozostaje bez zmian.

Komentarz

• napisał(a) Dodo1984 Zobacz post

Tylko, że stracili LM i LE a z cen nic nie zjechali. To jest po prostu robienie klientów w "jajo". Kiedyś w tej cenie ( a nawet taniej) była La liga w całości w C+, Ligue1 a także wspomniane LM i LE. C+ tylko podnosi swoją cenę a moje pytanie brzmi za co?
                          Gdyby isc Twoim tokiem rozumowania, obnizajac ceny teraz, za 12msc nie mieliby szans wygrac przetargu na lige angielska i polska. W nc+ placisz 30 zl za C+ (film+serial+dokument+sport), w sloneczku masz 30 zl/m za LM + LE-tanio? odpowiednio?. 10 lat temu za pelna paczke C+ placilo sie cale abo 40-50 zł. Zorientuj sie o ile % wzrosly koszty zakupu kolejnych praw TV i odpowiedz sobie na pytanie czemu ceny ida do gory?

Komentarz

• A propos kanału Canal+ 4K ULTRA HD otrzymałem maila, że tylko do końca sierpnia ma być bez opłat. No to ciekawe ile sobie zażyczą za ten kanał. Zwłaszcza, że i najem dekodera za 15 złotych nie jest tani.

Komentarz

• Opcja CANAL+ 4K ULTRA HD:
                              - 20 zł / mies. opcja standardowa
                              - 10 zł / mies. opcja promocyjna
                              Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2018-07-25, 13:11.

Komentarz

• napisał(a) lpotaczek Zobacz post
                                Symboliczne opłaty za opcję CANAL+ 4K ULTRA HD:
                                - 20 zł / mies. opcja standardowa
                                - 10 zł / mies. opcja promocyjna
                                Ty tak poważnie czy żartujesz ? bo według mnie opłata za opcję standard ani promo nie jest symboliczna
                                Ostatni raz edytowany przez scieslak; 2018-07-25, 13:50.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+