Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedłużenie umowy dla obecnych Abonentów nc+

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • napisał(a) jaruss75 Zobacz post
  Problem jak następuje. Od 2 tygodni kontaktuje się z biurem obsługi w celu przedłużenia umowy wygasającej 31.07 wypowiedzenia nie napisałem gdyż nie chciałem rezygnować. Niestety infolinia informuje mnie za każdym razem ze ktoś jeszcze dzisiaj oddzwoni z ofertą i tak od 2 tygodni dzwonię co 3 dni. Problem mój polega na tym że jestem starym użytkownikiem jeszcze z czasów cyfry. Mam 2 karty kameleon i niestety nie ma dla mnie rozwiązania. Ktoś ma podobny problem ?
  Ja też mam karty kameleon gdyż jestem użytkownikiem dawnej cyfry a nawet jeszcze Wizji ale nigdy nie miałem takiego problemu. Może u Ciebie jest tak że nie masz wyrażonych zgód na kontakt. Może zrób tak idź do punktu złóż wypowiedzenie odczekaj tak 2 dni i zadzwoń do DUK numery bez problemu znajdziesz na forum a wtedy oferta dla Ciebie się znajdzie ...
  Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, HHD, Eleven, mrs, na 24 m. za 108,88 zł. Sundance HD 6 m. za 0 zł, Eleven 2 m. za 0 zł.

  Komentarz


  • Wypowiedzenie mogłem napisać do 30 czerwca. Nie zrobiłem tego. Kontaktowalem się z BOK już kilkukrotnie. Za każdym razem przełaczony do działu utrzymania klienta i tam info że przepraszamy nie wiemy co z Panem zrobić ktoś się dziś odezwie z odpowiedniego działu. Swoją 1 kartę mam od kwietnia 2009 r zatem jestem już z nimi 10 lat. Niestety nie ma dla mnie oferty.

   Komentarz


   • Dzisiaj pierwszy raz z Krakowa oferta komfort z 34,99 zł interesowałoby mnie za 29,99 zł plus 8 canal plus a 25 zł na 6m ale dekoder tylko media box a chciałbym wifipremiumbox powiedział mi ,że wifi tylko z multiroom. Czy to prawda ?Da się wycisnąć HBO z HBO GO w gratisie na 6 m?

    Komentarz


    • jaruss75 gdy wymienisz karty na nowe, oferty z pewnosci się dla ciebie pojawią

     Do końca 2019 roku platforma nc+ wymieni wszystkie stare karty Camelon. Aby zapobiec problemom przy masowej wymianie, część użytkowników już teraz została pozbawiona możliwości przedłużenia na starej karcie. Procownik salonu powinien Cię poinformować o koniecznosci wymiany sprzętu aby oferty się pojawiły gdyż ma taką wiedzę.

     Komentarz


     • Najwyraźniej dział utrzymania klienta nie ma takiej wiedzy. Jedyną odpowiedzią jest, że moje konto jest zablokowane i nie mają oferty proszę czekać. Rozumiem że ta wymiana sprzętu powinna odbyć się na zlecenie NC+, którego nie ma. Z racji 10 letniego stażu wynajem dekoderów i multiroom mam bez opłat. Stąd także problemy ?
      Ostatni raz edytowany przez jaruss75; 2018-07-07, 08:56.

      Komentarz


      • Wymiana odbywa się bez zlecenia, idziesz do salonu nc+ i wymieniasz dekoder na nowy np wifi Premiumbox+ czy wifibox+ z kartą Cayman. Problemem jest posiadanie karty Cameleon, system losowo uniemożliwia jej dalsze kontynuowanie z racji że do końca umowy jest dłuższy okres niż wspierania tych kart i później była by konieczność wymiany podczas trwania umowy.

       Komentarz


       • Dzisiaj otrzymałem od nich ofertę komfort 34,99 zł interesowała by mnie oferta komfort za 29,99 zł plus 8 C+ 25 zł plus Filmbox za 5 zł sundance tv na 6 m gratis i dekoder Wifipremiumbox za 5 zł miesięcznie. Da radę zejść w sierpniu do 29,99 zł za komfort ?. Konsultantka mówiła mi,że później będę miał gorszę oferty czy to prawda?

        Komentarz


        • napisał(a) tektyw Zobacz post
         Dzisiaj otrzymałem od nich ofertę komfort 34,99 zł interesowała by mnie oferta komfort za 29,99 zł plus 8 C+ 25 zł plus Filmbox za 5 zł sundance tv na 6 m gratis i dekoder Wifipremiumbox za 5 zł miesięcznie. Da radę zejść w sierpniu do 29,99 zł za komfort ?. Konsultantka mówiła mi,że później będę miał gorszę oferty czy to prawda?
         prawda oj tak...

         Komentarz


         • Co myślicie o tym
          Wcześniej:
          Extra+ 6c+za 70z+hustler za 0zl (następne 12 hustler za 5zł)
          hbo,canal+seriale i discovery na 2msc za 0zl
          Teraz:
          Comfort+ z CANAL+ (6)
          Eleven Sports 0 zł 2 m i 11,90 zł 10 m
          HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m
          czyli 59,99 pierwsze dwa miesiące,dalej 71,89 i po roku wyłączają eleveny i cena wraca do 59,99
          Ostatni raz edytowany przez radziors; 2018-07-12, 14:51.

          Komentarz


          • 30.10 .2018 r kończy mi się druga 2-letnia umowa z NC+ obecnie mam
           extra+ Canal+ (8) _ dekoder turbobox + multiroom standard w sumie za 99.99. Zamierzam na początku września złozyć wypowiedzenie. chciałbym utrzymać ten pakiet + eleven 1,2,3 ( obecnie mam za darmo eleven4) za ile mogę wytargować taki pakiet + powiedzmy HBO za darmo na kilka miesięcy

           Komentarz


           • Witajcie, co sądzicie o takiej ofercie? Do tej pory płaciłem za to bez Elevenow 79,99.

            Dziękuję i pozdrawiam

            Pakiet Extra+ z Canal+ 8, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack
            Extra+ z Canal+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów
            Kwota 91,89zł

            Komentarz


            • Witam, kończy mi się umowa z dniem 31.07. Wypowiedzenie było składane w czerwcu,
             Posiadam Superpremium+ 8C+,HBO,Cinemax, Manpack, MRS. cena 114,99zł,

             proponują po prostu pozostanie przy tym samym. albo bez manpack za 109,99zł
             Ktoś miał podobną sytuacje albo propozycje aby zostało 8C+,HBO,MRS. i jakby się dało HBO OD i C+VOD?

             Komentarz


             • Witam, moja umowa również kończy się 31.07, wypowiedzenie złożone odpowiednio wcześniej. Wreszcie dziś chyba oferta do zainteresowania się. Pakiet Superpremium podstawowy, dekoder główny + 2 dodatkowe dekodery multiroom. Do tej pory było 129.99 dziś zaproponowali przedłużenie za 119.99, chyba lepiej się nic na tę chwilę nie wyrwie ?

              Komentarz


              • napisał(a) Jarecky74 Zobacz post
               Witam, moja umowa również kończy się 31.07, wypowiedzenie złożone odpowiednio wcześniej. Wreszcie dziś chyba oferta do zainteresowania się. Pakiet Superpremium podstawowy, dekoder główny + 2 dodatkowe dekodery multiroom. Do tej pory było 129.99 dziś zaproponowali przedłużenie za 119.99, chyba lepiej się nic na tę chwilę nie wyrwie ?
               przedluzaj, =)

               Komentarz


               • Witam mam pytanko może ktoś się z tym spotkał chce przedłużyć umowę chcąc wymienić dekodery bo posiadam jeszcze za czasów cyfry DSI87 i multirum coś podobnego za każdym razem jak dzwoni jakiś i rozmawiając o wymianie chcą mi wcisnąć wifiBOX+ mimo iż chce jakiś inny z dyskiem i mówią iż nie mogę wziąć żadnego innego chcąc wymienić 2 sztuki też nie mogą i chcą mi tylko główny wymieniać. Pytanko co z tym robić czy pisać reklamację ze skargą ograniczenia dostępności sprzętu dla klienta? Abonętem jestem już z ponad 10lat ale z tym spotykam się 1 raz.
                od1.08.2015r.Comfort,Dop.Extra+(1 m),MR CAM,REDLIGHT HD(6m.)= 24,90zł/15m
                od15.10.2016r.Comfort,Dop.Extra+(do11.16),MR STAN.,Najem Box+=14,99zł/24m

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                nc+