Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedłużenie umowy dla obecnych Abonentów nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Pablo70 Zobacz post

Z Extra+ można zejść do 44,99 zł. Ja proponuję zejście do Comfort+ za 22,50 z dwumiesięcznym darmowym rozszerzeniem do Extra+. Po dwóch miesiącach włączasz na stałem opcję rozszerzenia do Extra+ w możliwie najlepszej promocji od 10 do 20 zł.Każda z tych opcji wychodzi korzystniej niż podpisywanie umowy na Extra+. Takie jest moje zdanie.
    Dziękuję, dobry człowieku.

Komentarz

• napisał(a) andw77 Zobacz post

Możesz pokazać jakiś zrzut z maila albo ICA bo brzmi zbyt pieknie Chyba że HBO masz np na 3 miesiące?
      Też jestem ciekawy, podeślij jakiś zrzut.

Komentarz

• napisał(a) Damian78 Zobacz post
        Witam.

Wypowiedzenie złożone. Po wielu wielu telefonach w końcu w miarę rozsądna propozycja.

Extra+
        8 x Canal+
        3 x HBO

Całość za 85 zł. Do tej pory płaciłem 79,90 więc nie jest tak źle ;)
        Dodatkowo rabat 20 zł za konto w eurobanku (promocja była do końca grudnia) więc robi się całkiem znośna cena.

Nie dajcie się naciągnąć
        Podeślij zrzut, niespotykana obecnie oferta.

Komentarz

• Witajcie po 2 latach ciszy )

Aktualny stan posiadania:
          - emoda do 31.06.2018
          - Extra+ z 6x C+
          - MRP
          - HBO (1szy rok free, 2gi 25zł)
          - HBO GO (już nie pamiętam chyba 1szy rok free, 2gi 2zł)
          - Dekoder turboBox+/PVR ADB 5720SX
          - MR Box+/HD ADB 2849/50ST

płatności - 1szy rok 87,49 zł, drugi 125,99zł (z grubsza)

na co można orientacyjnie liczyć po wypowiedzeniu i o co mam toczyć batalię ? na zmianie dekodera mi nie zależy. HBO w sumie odpuściłem 2 lata temu, chociaż mogłem się targować ... Ogólnie to średnia miesięczna za 2 lata wychodziła w okolicach 95 - 99 zł

Komentarz

• nie emoda tylko umowa oczywiście edytować nie można "błędna odpowiedź serwera :/

Komentarz

• Pakiet Extra+ z CANAL+ (6)
              HBO + GO
              Eleven4
              Coś tam polsatowego

za 99 zł - takie coś dostałem z CUK
              Ostatni raz edytowany przez Kuba23; 2018-04-17, 14:29.

Komentarz

• Dzisiejsza propozycja: EXTRA+, CANAL+ (6), Eleven Sport, Multiroom Standard, NC+ GO TV, HBO (do września 2018), Cinemax (do września 2018) za 91,98 zł na 24 m-cy

Komentarz

• napisał(a) pawx19 Zobacz post
                  Dzisiejsza propozycja: EXTRA+, CANAL+ (6), Eleven Sport, Multiroom Standard, NC+ GO TV, HBO (do września 2018), Cinemax (do września 2018) za 91,98 zł na 24 m-cy
                  Dopytaj sie czy Eleven to cały pakiet czy tylko jeden kanał tak jak w moim przypadku.

Komentarz

• Umowa do końca kwietnia, obecnie Extra+ z 6C+, MRP, 69,99, propozycja Extra+ na 24 mies. 49,99 z MRP
                    Comfort+, Ekstra+, 6x C+, MR Standard
                    Comfort+, Ekstra+, 6x C+, 3x HBO, MR Premium

Komentarz

• napisał(a) bartut Zobacz post
                      Też jestem ciekawy, podeślij jakiś zrzut.
                      Dla wszystkich niedowiarków ;)

Komentarz

• napisał(a) Kuba23 Zobacz post

Dopytaj sie czy Eleven to cały pakiet czy tylko jeden kanał tak jak w moim przypadku.
                        Jest w porządku, mam cały pakiet. Eleven Sports 4 jest traktowany jako jeden oddzielny kanał sportowy wchodzący w skład od EXTRA+, natomiast cały pakiet Eleven Sports (3 kanały) to usługa dodatkowo płatna.

Komentarz

• Dziś tel. z Krakowa oferta Extra+Canal+(6) 89,99zł dotychczas miałem MPremium za 0zł teraz podobno sie nie da i trzeba 20zł prawda to ? oferta bez wypowiedzenia umowa do konca lipca.
                          Extra+ z CANAL+ (6) 69,90zł 12m dla Abonentów, Filmbox 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Premium 0zł dla Abonentów

Komentarz

• Prawda, MR Premium jest już niedostępny w nc+ i firma nie może go rabatować. Dlatego należy regulować 100% ceny czyli 20 zł. Jeżeli ktoś nie korzysta z typu Premium, lepiej zrezygnować i wziąść typ Standard.

Komentarz

• Witam

Prośba o pomoc.

Mam dwie propozycje:

1. comfort+, 6 C+ 3x Eleven, umowa 24 miesiące za około 71 zł.
                              2. extra + , 6C +, 4x Eleven (bo extra), 3xHBO do końca września (sam muszę zadzwonić, żeby wyłączyli), Filmbox do końca maja (samo się wyłączy), umowa 15-mcy - 84,40 zł.

Czy opcja 2 jest dobra, czy coś jeszcze mogę dostać?
                              Czy jeśli teraz wezmę opcję 2. i potem zgodzę się przedłużyć to dadzą mi możliwość przejścia z powrotem na opcję 1?
                              Czy nie trafiliście kiedyś na problemy z wyłączeniem dodatkowej opcji (czy wyłączę HBO beż żadnych problemów?)

Ktoś tam coś pisał powyżej o sportowych kanałach Polsatu. Czy mogę tu jakoś dokupić Polsat Sport, czy coś źle zrozumiałem?

Orientuje się ktoś może czy NC+ będzie mieć sublicencję na Ligę Mistrzów?

Kilka pytań jest, ale będę bardzo wdzięczny za pomoc ;)

Pozdrawiam

Komentarz

• Witam. Do pakietu Comfort+ za 22,5 za ile można wynegocjować 6xC ? 25 czy 30 zł?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+