Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedłużenie umowy dla obecnych Abonentów nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
    Jak ktoś ma Centrum NC+ pod nosem to nie ma sensu wysyłać tylko z dowodem się wybrać i sprawę załatwić.
    Pod nosem mogą być tylko wąsy.

Komentarz

• przeedlizenie umowy

ja mam umowe do konca marca, w lutym wysle wypo, a od wczoraj chyba do mnie dzwonia ale mam ich gdzies nie odbieram, ale to pewnie oni z warszawskiego numeru

Komentarz

• witka, pierwszy raz tu jestem pytań trochę
        ile trwa wypowiedzenie? 1 miesiąc czy 3 miesiące?
        przy fuzji do mnie dzwonili i mam umowe na 12 miesiecy.
        wczesniej miałem polsata na 3 lata, to wypowiedzenie było 3 miesiiące. nie chiałbym przoczyć terminu wypowiedzenia

Komentarz

• napisał(a) Boski Zobacz post
          <CUT>
          ile trwa wypowiedzenie? 1 miesiąc czy 3 miesiące?
          <CUT>
          3 miesiące
          Było: Comfort+;Multi+;Extra+;8x C+;3XHBO+Multiroom ST+C+VOD; NetVOD podstawowe. 15 m-cy.średnio 59,25PLN ale się skończyło i jest 69,99 za Extra+6C+oraz MR ST.

Komentarz

• napisał(a) rastrowy Zobacz post
            Obecnie mam C+ Platinum, z HBO, Filmboxem, Cinemaxem, MR Premium, i History HD za 121zl. Dzis zadzwonił konsultant proponując to samo plus 15 nowych kanałów za jedyne 129 zł.
            Ma sens ta oferta czy da się coś lepiej wynegocjować?
            umowę mam do kwietnia.

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,
            opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,
            HBO,
            Cinemax,
            Filmbox,
            History,
            Sundance
            kolekcje VOD CANAL+,
            PictureBox,
            Seriale+
            netVOD+

"Full Extra +RedlightHD" 109pln
            "Full Extra" +MR Standard 109
            "Full Extra" +MR Premium 119 pln

Polecam
            [Superpremium] Comfort+, Multi+, Extra+ , Premium Sport&Film, HBO, Cinemax , Filmbox , RedlightHD ,HustlerHD, HistoryHD, SundanceHD ,VOD CANAL+, Seriale+ , HBO GO

Komentarz

• napisał(a) kojot78 Zobacz post
              3 miesiące
              dobra, już wyczytałem pare podstron wczeniej. mam nie wypowiadac, tylko nie przedłużać to wówczas 30 dni...

.

Komentarz

• napisał(a) Boski Zobacz post
                dobra, już wyczytałem pare podstron wczeniej. mam nie wypowiadac, tylko nie przedłużać to wówczas 30 dni...
                .
                Byłem w APS wymienić dekoder od umowy mojej mamy i przy okazji zapytałem na ile wcześniej muszę złożyć rezygnację. Miła Pani powiedziała że 3 miesiące. Dlatego przy okazji zostawiłem wypowiedzenie, w którym zaznaczono "koniec czasu oznaczonego"
                Było: Comfort+;Multi+;Extra+;8x C+;3XHBO+Multiroom ST+C+VOD; NetVOD podstawowe. 15 m-cy.średnio 59,25PLN ale się skończyło i jest 69,99 za Extra+6C+oraz MR ST.

Komentarz

• Jeśli jesteś na promocji to 30 dni i nie ma od tego wyjątku
                  COMFORT+
                  Multi+
                  EXTRA+
                  HBO
                  Premium Sport &Film
                  CANAL+ VOD
                  netVOD+ konto podstawowe
                  NC+ GO internet
                  Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

• Wczoraj wypowiedzenie w Punkcie. Dzisiaj 9.17 tel z nr.122947879 super konstruktywne negocjacje z kompetentnym konsultantem.
                    Efekt;
                    Pakiet dotychczasowy Universe+ dodatkowo Platinium /wszystkie kanałyC+/ dodatkowo HBO 3 miesiące gratis później przy wyrażeniu woli 20 zeta miesiąc to wszystko 49 zł. Dodatkowo multiroom /po kablu lub WiFi/ 10 zł. Łącznie 59 zł. Dekoder jednorazowa opłata 49 zł. Umowa 12 miesięcy.
                    KONKLUZJA; Czytając to co poniżej bez wypowiedzenia i to co wynegocjowałem.... odpowiedź i sugestia WYPOWIADAĆ
                    Pozdrawiam życząc dobrych negocjacji... Tadek

napisał(a) medor Zobacz post
                    Do tej pory U+6C+=49 zeta. Nie wypowiadałem.
                    Mail i oferta:
                    Universe+ Superpremium 129 zł 12 m

Comfort+ Superpremium 119 zł 18 m

Moja odpowiedź:

Oferty traktuję jako dobry żart Cóż nowy rok nowe propozycje. Nie
                    przyjmuję żadnej z ofert. Krótkie uzasadnienie na dzień dzisiejszy
                    korzystam z Universe+ dodatkowo 6 kanałów Canal+ za w/w pakiet płacę 49
                    zł do końca kwietnia 2014
                    Jutro wypowiadam Pozdrawiam

Komentarz

• napisał(a) medor Zobacz post
                      Wczoraj wypowiedzenie w Punkcie. Dzisiaj 9.17 tel z nr.122947879 super konstruktywne negocjacje z kompetentnym konsultantem.
                      Efekt;
                      Pakiet dotychczasowy Universe+ dodatkowo Platinium /wszystkie kanałyC+/ dodatkowo HBO 3 miesiące gratis później przy wyrażeniu woli 20 zeta miesiąc to wszystko 49 zł. Dodatkowo multiroom /po kablu lub WiFi/ 10 zł. Łącznie 59 zł. Dekoder jednorazowa opłata 49 zł. Umowa 12 miesięcy.
                      KONKLUZJA; Czytając to co poniżej bez wypowiedzenia i to co wynegocjowałem.... odpowiedź i sugestia WYPOWIADAĆ
                      no to milo ze tak dali
                      Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 59.90 do 30.11.2016
                      Forumowa Loża Szyderców

Komentarz

• napisał(a) kerpen_rp Zobacz post
                        A jak za rok stracisz prace i nie będziesz miał na chleb, to będziesz płacił za nc+ jeszcze przez 4 lata?
                        Nie należę do pesymistów, aczkolwiek w naszym kraju wszystko możliwe.

Komentarz

• napisał(a) medor Zobacz post
                          Wczoraj wypowiedzenie w Punkcie. Dzisiaj 9.17 tel z nr.122947879 super konstruktywne negocjacje z kompetentnym konsultantem.
                          Efekt;
                          Do kiedy miałeś umowę ?

Komentarz

• napisał(a) gmickey92 Zobacz post
                            Do kiedy miałeś umowę ?
                            pewnie do konca kwietnia mial jak wiekszosc
                            Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 59.90 do 30.11.2016
                            Forumowa Loża Szyderców

Komentarz

• napisał(a) gmickey92 Zobacz post
                              Nie należę do pesymistów, aczkolwiek w naszym kraju wszystko możliwe.
                              Dokładnie miałem to na myśli, że żyjemy właśnie w Polsce i brak jest jakiejkolwiek stabilności.
                              Turbo DGCB + 1X MR Standard

Komentarz

• Dziś rano tel z duk:

Mam
                                Universe+ - 49 zł
                                Multi stand - 10 zł
                                HHD -1,99

Cel utrzymać to w niższej cenie -10zł, albo dla kaprysu paczka C+ w tej cenie, a co tam jak inni mają za 49 zł to ja też chcem

Oferta

paczka C+ za 99zł
                                to co mam w tej cenie + HBO na 4 miechy gratis
                                podziękowałem Pan powiedział , że odezwie się przed kwietniem
                                oczywiście wypowiedzenie wysłane 3.01

Czekam dalej, albo
                                NC+ Comfort+/H2/TurboBox+/Multiroom st/ =24,90 zŁ
                                Vectra - Złoty/60 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+