Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedłużenie umowy dla obecnych Abonentów nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Przedłużenie umowy dla obecnych Abonentów nc+

Tak, to możliwe Dlatego założyłem nowy temat.

Osoby, które migrowały np. do taniego pakietu Comfort lub Universe i nie chciały płacić więcej za telewizję, teraz na infolinii mogą dostać nowe oferty (a jeśli nie dostaną, mogą o nią zapytać).

Ja właśnie przedłużyłem umowę o 12 miesięcy licząc od 1 września, i zmieniając swój pakiet Universe+ aktywny od kwietnia na promocję Extra Full.

A w nim: pakiety, Canal+ Platinum, HBO, Cinemax, Filmbox, Sundance, History oraz VOD - Canal+, Picturebox i Seriale+.

To wszystko za 99 złotych.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to wydaje mi się, że to warte rozważenia... Myślę, że chcą w ten sposób odzyskać osoby, które podczas migracji przeszły z wyższego na niższy pakiet.

Ja przed migracją płaciłem 81 złotych, zszedłem na 49, a teraz wracam na 99 (tyle mogłem maksymalnie zapłacić za telewizję)
    Ostatni raz edytowany przez tomwro; 2013-08-18, 10:52.
    Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

A może oferta dla stałych abonentów nc+

Czyli za 99zł wszystko prócz XXX,dobra oferta.
    Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-08-18, 11:05.
    Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
    W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
    Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Z xxx jest za 109 złotych
      Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

przecież to zadna migracja!

zawsze możesz zmienic umowe pod warunkiem ze pakiet bedzie wyzszy (droższy) i trudno to nazwac migracja
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Jak zwał tak zwał.

Pakiety już działają. Teraz czekam na fakturę.

Zadaję sobie tylko pytanie, czy nie można było tak od razu.

Nagle okazuje się że full za 99 zł jest do osiągnięcia i to z wodotryskami w stylu vod

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
            przecież to zadna migracja!

zawsze możesz zmienic umowe pod warunkiem ze pakiet bedzie wyzszy (droższy) i trudno to nazwac migracja
            No właśnie. Tutaj już raczej nie ma mowy o migracji, tylko o ofercie przedłużeniowej dla obecnych abonentów nc+.

Komentarz

Full Extra na 12 mies. za 99 zł (Universe+Canal+HBO+Cinemax+Filmbox+History+Sundan ce+VOD Canal+, PictureBox, Seriale+

Czyli oferta bardzo dobra jak za 99 zł . Mi umowa kończy się pod koniec grudnia obecnie płacę 81 zł (ostatni rachunek) . Czyli jak zadzwonię to bez problemu dostanę tą ofertę ? Pod jaki nr dzwonić ? Nie bardzo mi się chcę znowu tracić 30 minut i się targować , skoro jest oferta to powinni dać bez problemu jak myślicie ?

Komentarz

napisał(a) tomwro Zobacz post

Zadaję sobie tylko pytanie, czy nie można było tak od razu.
                widac mieli inne zalozenia
                ale strata kilkudziesięciu tysiecy klientow zweryfikowaly plany dojenia abonentow bylej n

ja sie nie dalem doic i mam canal+ za 29 zl a ofertę kanalowa bogatsza niz w n w cenie tanszej niz universe
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Tak, to możliwe Dlatego założyłem nowy temat.

Osoby, które migrowały np. do taniego pakietu Comfort lub Universe i nie chciały płacić więcej za telewizję, teraz na infolinii mogą dostać nowe oferty (a jeśli nie dostaną, mogą o nią zapytać).

Ja właśnie przedłużyłem umowę o 12 miesięcy licząc od 1 września, i zmieniając swój pakiet Universe+ aktywny od kwietnia na promocję Extra Full.

A w nim: pakiety, Canal+ Platinum, HBO, Cinemax, Filmbox, Sundance, History oraz VOD - Canal+, Picturebox i Seriale+.

To wszystko za 99 złotych.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to wydaje mi się, że to warte rozważenia... Myślę, że chcą w ten sposób odzyskać osoby, które podczas migracji przeszły z wyższego na niższy pakiet.

Ja przed migracją płaciłem 81 złotych, zszedłem na 49, a teraz wracam na 99 (tyle mogłem maksymalnie zapłacić za telewizję)
                  napisał(a) Grzegorzzz28 Zobacz post
                  Full Extra na 12 mies. za 99 zł (Universe+Canal+HBO+Cinemax+Filmbox+History+Sundan ce+VOD Canal+, PictureBox, Seriale+

Czyli oferta bardzo dobra jak za 99 zł . Mi umowa kończy się pod koniec grudnia obecnie płacę 81 zł (ostatni rachunek) . Czyli jak zadzwonię to bez problemu dostanę tą ofertę ? Pod jaki nr dzwonić ? Nie bardzo mi się chcę znowu tracić 30 minut i się targować , skoro jest oferta to powinni dać bez problemu jak myślicie ?
                  Powiem tak nie za bardzo wierze w takie oferty ale życie je zweryfikuje czy to tylko ''propaganda'' aby cos sie działo czy regularna oferta

Oby tak było ale coś w to nie za bardzo wierze i moze sie okazac ze po pełnych 3 miesiącach pózjdzie w góre rachunek i bedzie 199 zł
                  Ostatni raz edytowany przez EagleEye; 2013-08-18, 13:00.
                  Pozdrawiam EagleEye
                  TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

napisał(a) Grzegorzzz28 Zobacz post

Nie wiem czy dostaniesz coś takiego.
                    Ja już jestem w nc+, miałem Universe za 49 od kwietnia.

napisał(a) EagleEye Zobacz post
                    Powiem tak nie za bardzo wierze w takie oferty ale życie je zweryfikuje czy to tylko ''propaganda'' aby cos sie działo czy regularna oferta

Oby tak było ale coś w to nie za bardzo wierze i moze sie okazac ze po pełnych 3 miesiącach pózjdzie w góre rachunek i bedzie 199 zł
                    Jesteś niedowiarkiem Ale to słusznie.
                    Zanim podjąłem decyzję, to od trzech różnych konsultantów usłyszałem dokładnie to samo.

Zanim zgodziłem się na zmianę, to konsultantka najpierw powiedziała co wchodzi w skład oferty, a potem ja powtórzyłem głośno i wyraźnie co wchodzi w skład oferty i za jaką to jest cenę (99 zł). Zanotowałem ładnie imię i nazwisko konsultantki. To odnośnie ewentualnych reklamacji.

Jest również nagrany jasny komunikat, że ulga co miesiąc za to co dostaję, wynosi 110 złotych. Zatem ten pakiet teoretycznie kosztuje 219 zł.

Co ważne - wszystko to co napisałem już świeci.

Dodam, że jest też oferta za 109 zł z programem XXX (bodajże Redlight), ale mnie to akurat nie interesuje.

Aaa, do tego co napisałem dochodzi jeszcze podstawowe konto NetVOD

Mi tylko żal tych osób, które migrowały do podobnej oferty za 199, 179 czy 149 zł, bo różne to były kwoty
                    Ostatni raz edytowany przez tomwro; 2013-08-18, 13:24.

Komentarz

Oj nie bądź takim pesymistą oczywiście trzeba mieć głowę na karku i dokładnie wiedzieć na co się decydujemy a nie później trwoga to na forum.

...

Mi tylko żal tych osób, które migrowały do podobnej oferty za 199, 179 czy 149 zł, bo różne to były kwoty
                      Od razu tam żal-nie nasze wydane pieniądze nie nasz cyrk-prawdopodobnie te osoby uznały,że to co im się proponuje jest tyle warte. Nie tracąc czasu i nerwów na "przepychanki" z konsultantami-ot zmigrowali i oglądają
                      Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-08-18, 13:58.
                      Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                      W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                      Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                        Od razu tam żal-nie nasze wydane pieniądze nie nasz cyrk-prawdopodobnie te osoby uznały,że to co im się proponuje jest tyle warte. Nie tracąc czasu i nerwów na "przepychanki" z konsultantami-ot zmigrowali i oglądają
                        Masz rację. Ale tym razem przekonałem się, że nie należy być w gorącej wodzie kąpanym
                        Przeczekałem i opłaciło się.

Fakt, wiem, że za rok znów będą przepychanki, bo zapewne nie dostanę takiej oferty za 99 złotych

A to Full Extra wydaje mi się jest takim przedsmakiem ofert świątecznych, które już niebawem...

Komentarz

Jak byś udostępnił ''regulamin'' tej promocji (o ile takowy jest)będzie wiadomo czy wierzyć ''nc+'' czy być sceptycznym do tej mega oferty

Brak potwierdzenia jej w regulaminie może być złym znakiem

Rozumie iz dostaniesz to na papierze lub w PDF na mail???
                          Pozdrawiam EagleEye
                          TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

@EagleEye,
                            proszę o zaprzestanie siania zamętu na forum!

@tomwro,
                            jeśli chcesz otrzymać szczegółowe warunki tej oferty, zapraszam na doradcę.
                            Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-08-18, 19:43. Powód: literówka

Komentarz

Jak byś udostępnił ''regulamin'' tej promocji (o ile takowy jest)będzie wiadomo czy wierzyć ''nc+'' czy być sceptycznym do tej mega oferty

Brak potwierdzenia jej w regulaminie może być złym znakiem

Rozumie iz dostaniesz to na papierze lub w PDF na mail???
                              Dostanę to pocztą w ciągu najbliższych dni, choć wiem, że z tym różnie bywa, bo warunków Universe+ z kwietnia 2013 nie mam do dziś...

Dodatkowo pojawiła się już oferta na moim koncie ICA (nazwa Full extra, mogę zrobić ) oraz wszystko to, o czym była mowa zostało włączone.

Poza tym doskonale wiesz, że regulaminy takich promocji nie są dostępne na stronce ncplus.pl, bo dla każdego oferty są dopasowane indywidualnie (ja np. wielokrotnie mówiłem w rozmowach z konsultantami, że wezmę tylko łącznie Canal+ i HBO za nie więcej niż 99 złotych).

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                              @EagleEye,
                              proszę o zaprzestanie siania zamętu na forum!

@tomwro,
                              jeśli chcesz otrzymac szczegółowe warunki tej oferty, zapraszam na doradcę.
                              Zaraz napiszę.
                              Rozmowa z infolinią prowadzona była na tyle szczegółowo, że wiem co i jak Ale papier się przyda.
                              Myślę też, że Twój post potwierdza istnienie takiej oferty i pewnie też potwierdzisz, że nie jest ona dla każdego, a dla wybranej grupy (podejrzewam, że dla tych co posiadali nPremium z HBO i zrezygnowali przy wcześniejszej migracji z ich posiadania).
                              Attached Files
                              Ostatni raz edytowany przez tomwro; 2013-08-18, 15:48.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+