Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oferta migracyjna z n do nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Byłem na stronie gdzie można znaleźć centra nc+ http://ncplus.pl/Oferta/Jak-kupic/wy...asto=-1&ulica= ale w Lubelskim nie ma ani jednego... Czy może się mylę? Same punkty serwisowe i kilka niepodpisanych. Ktoś może składał ostatnio wypowiedzenie w Lublinie?
    Silver/6C+/3HBO/HHD/2xMulti St. - 90,99zł
    SAMSUNG LE40C750-(ITI-5720SX) CLRA/CARBO
    JVC-37A80ZU-(ITI-5800S) Blue
    SAMSUNG 26EH4500-(ITI-5800S) Blue
    Antena ASC-800 CORAB+Quad Monoblock INVERTO

Komentarz

• wiem że w centrum nc+ dlatego udam się do jednego z nich w Poznaniu.
      Extra + MRS od X.2015-free później za 49,90-umowa 15 miesięcy

Komentarz

• napisał(a) kerpen_rp Zobacz post
        A czy zostało już ustalone jak dostarczamy wypowiedzenia? Jestem abonentem N. Mam wysłać na Kraków, czy oddać w punkcie nc+?
        Listem poleconym,najlepiej za potwierdzeniem odbioru badz w centrum nc+ osobiscie.
        Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
        W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
        Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• napisał(a) janki Zobacz post
          Byłem na stronie gdzie można znaleźć centra nc+ http://ncplus.pl/Oferta/Jak-kupic/wy...asto=-1&ulica= ale w Lubelskim nie ma ani jednego... Czy może się mylę? Same punkty serwisowe i kilka niepodpisanych. Ktoś może składał ostatnio wypowiedzenie w Lublinie?
          Przyłączam się do pytania gdzie w Lublinie można złożyć wypowiedzenie?
          Od 01.08.2015 : Extra Plus + 8xCanal + 3xHBO + Pakiet Filmbox = 79,99 zł/m-c

Komentarz

• napisał(a) kerpen_rp Zobacz post
            Tzn. od lanego poniedziałku nie bedziesz miał dostepu do kanałów, czy dopiero na koniec kwietnia?
            To trudno mi stwierdzić kiedy odłączą mnie. Do 14.04.2013r. oddam dekoder z kartą. Jeżeli dostanę pismo (jeszcze nie dostałem) z zapisem, że przy braku akceptacji ich propozycji zobowiązania wcześniej zawarte nie obowiązują to i dekodera z kartą nie będę miał obowiązku oddawać. Tak ktoś napisał, ze takie sformułowanie w ich piśmie jest. Ale dopóki nie otrzymam do mnie adresowanego pisma z takim sformułowaniem to zgodnie z zaakceptowanym przeze mnie regulaminem mam obowiązek dekoder i kartę oddać.
            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Byłem na stronie gdzie można znaleźć centra nc+ http://ncplus.pl/Oferta/Jak-kupic/wy...asto=-1&ulica= ale w Lubelskim nie ma ani jednego... Czy może się mylę? Same punkty serwisowe i kilka niepodpisanych. Ktoś może składał ostatnio wypowiedzenie w Lublinie?
              Punkt serwisowy to nie to samo co centrum nc+?
              Turbo DGCB + 1X MR Standard

Komentarz

• napisał(a) darekn12 Zobacz post
                wiem że w centrum nc+ dlatego udam się do jednego z nich w Poznaniu.
                nie lubie tego zwrotu, ale widze że jesteś z wielkopolski a my musimy trzymać się razem
                udam się do jednego z nich w Poznaniu
                "ziomal" nie do jednego z nich.... tylko do jedynego !
                tego:
                CENTRUM NC+ GALERIA PESTKA
                al. SOLIDARNOŚCI 47
                Poznań, 61-696
                tel. 618218555

Komentarz

• Witam,
                  Ja dzisiaj pocztą wysyłam wypowiedzenie, ze względu na usunięcie wojny i pokój itd. nic od nc+ nie dostałem i jak czytam wasze posty, to niech sobie tą ofertę w D..E wsadzą, nikt na silę migrował mnie nie będzie bo to nie czasu PRL-u, gdzie wszystko było z góry ustalone.

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
                    To trudno mi stwierdzić kiedy odłączą mnie. Do 14.04.2013r. oddam dekoder z kartą. Jeżeli dostanę pismo (jeszcze nie dostałem) z zapisem, że przy braku akceptacji ich propozycji zobowiązania wcześniej zawarte nie obowiązują to i dekodera z kartą nie będę miał obowiązku oddawać. Tak ktoś napisał, ze takie sformułowanie w ich piśmie jest. Ale dopóki nie otrzymam do mnie adresowanego pisma z takim sformułowaniem to zgodnie z zaakceptowanym przeze mnie regulaminem mam obowiązek dekoder i kartę oddać.
                    A nie jest tak, że na zwrot dekodera jest 14 dni od dnia rozwiązania umowy?
                    Po co oddawać wcześniej skoro i tak trzeba będzie zapłacić za cały kiwecień?

Komentarz

jestem z Podkarpacia, u nas nie ma, patrzyłem u was po sąsiedzku i też nie ma

Komentarz

• napisał(a) robsonek2o Zobacz post
                        Przyłączam się do pytania gdzie w Lublinie można złożyć wypowiedzenie?
                        Wypowiedzenie wyślij Poczta Polską Polecony ZPO a dekoder z karta można oddać w punkcie serwisowym. Rozmawiałem o tym z takim punktem w Białej Podlaskiej na ul.Brzeskiej.
                        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Czy ktoś już składał wypowiedzenie we Wrocławiu?
                          Jeżeli tak to proszę o adres bo chciałbym to jutro zrobić a te podane na stronie NC+ nie chcą przyjmować.
                          * LG 42LD650
                          * media-box
                          * CANAL+ Platinum

Komentarz

• To ja albo slepy jestem albo u mnie w Krakowie zadnego centrum nc+ nie ma
                            Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                            W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                            Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• napisał(a) rafalb Zobacz post
                              Czy ktoś już składał wypowiedzenie we Wrocławiu?
                              Jeżeli tak to proszę o adres bo chciałbym to jutro zrobić a te podane na stronie NC+ nie chcą przyjmować.
                              we wrocku podobno nie ma centrum nc+
                              http://forum.ncplus.pl/forum/showpos...53&postcount=9
                              można w to wierzyć.

Komentarz

• Jeśli na mapce nie znalazłeś punktu oznaczonego CENTRUM NC+ to pozostaje tylko wysłnie wypowiedzenia pocztą poleconym ZPO.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+