Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HBO z HBO GO za 0 zł

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• HBO z HBO GO za 0 zł

Po zalogowaniu na NC+ czytam:

"HBO z HBO GO za 0 zł do końca marca, a następnie za 25 zł miesięcznie do końca okresu oznaczonego umowy.
    Oglądaj kinowe hity i najnowsze seriale – wypróbuj ofertę do końca marca bez opłat, a później zdecyduj co dalej. Jeśli Ci się nie spodoba – zrezygnuj kiedy chcesz podczas okresu bez opłat.

Po okresie promocyjnym 25 zł/mies. lub możliwość rezygnacji. Szczegóły w Warunkach Promocji.

Opcja HBO i HBO GO w promocyjnej cenie 0 zł przez jeden miesiąc, a następnie 25 zł do końca obowiązywania Umowy, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów"."
    Kontaktuje się poprzez czat z konsultantem gdzie dostaje odpowiedź iż nie mogę jej wyłączyć i muszę ją mieć do końca umowy, i sugeruje zgodę na kontakt konsultanta w celu dobrania oferty do umowy.

Może ktoś mi wyjaśnić w czym problem?

seb235, z poziomu forum nie mamy dostępu do kont abonenckich. Zachęcamy do kontaktu z Live Chat w serwisie moje nc+ który jest dostępny pod tym adresem: https://goo.gl/1v5Lq3
    Konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+