Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Canal+ 4K promocja 10zł

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Canal+ 4K promocja 10zł

Witam

Od wielu lat jestem abonamentem w NC+. Raczej nie mam zamiaru zmieniać platformy na inną. W ostatnich dniach przeczytałem o tym że NC+ wprowadziło program Canal + 4K. Ponieważ bardzo lubimy Canal+ skontaktowałem się z BOK w celu uruchomienia tego programu w moim abonamencie. Mocno mnie zaskoczył konsultant gdy poinformował mnie o kosztach w wysokości 10zł miesięcznie za powtórki w jakości 4k. Fajnie nc+ traktuje klientów ma zawsze na swoim koncie minimum 6 miesięczną nadpłatę, dwa abonamenty, zero zaległości i wieloletnią udaną współpracę. Bezczelnością ze strony NC+ jest żądanie kolejnych 10zł od abonamentów.
    Uwolnić listę kanałów w N-boxie

abidabi
    dziękuję za przesłane uwagi. Wszystkie opinie naszych Abonentów są gromadzone i starannie analizowane. Platforma nc+ jest świadoma faktu, że nasi Abonenci posiadają indywidualne, niejednokrotnie ściśle sprofilowane zainteresowania i oczekują realizacji różnego rodzaju projektów oraz dostępu do nowych funkcji sprzętowych, czy rozszerzenia oferty programowej. Sugestie naszych Abonentów pozwalają te oczekiwania wyraźnie określić i są dla nas cenną wskazówką w dalszym rozwoju.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

"srutu trutu pęczek drutu"
      Uwolnić listę kanałów w N-boxie

Komentarz

napisał(a) abidabi Zobacz post
        Witam

Od wielu lat jestem abonamentem w NC+. Raczej nie mam zamiaru zmieniać platformy na inną. W ostatnich dniach przeczytałem o tym że NC+ wprowadziło program Canal + 4K. Ponieważ bardzo lubimy Canal+ skontaktowałem się z BOK w celu uruchomienia tego programu w moim abonamencie. Mocno mnie zaskoczył konsultant gdy poinformował mnie o kosztach w wysokości 10zł miesięcznie za powtórki w jakości 4k. Fajnie nc+ traktuje klientów ma zawsze na swoim koncie minimum 6 miesięczną nadpłatę, dwa abonamenty, zero zaległości i wieloletnią udaną współpracę. Bezczelnością ze strony NC+ jest żądanie kolejnych 10zł od abonamentów.
        Popieram w całosci.
        Sharp Aquos lc-43ui7252e 4K
        abonament od 25-10-2006

Komentarz

Opłacanie abonamentu to psi obowiązek każdego abonenta.Nie wiem jak można na tej podstawie żądać od operatora dodatkowych profitów. Za regularne płacenie podatków Państwo też ma Ci coś dać ?Bądźcie poważni.

Komentarz

Dodam iż w przypadku gdy nie przypadła ci do gustu oferta programowa CANAL+ 4K ULTRA HD, nie musisz go aktywować.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+