Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chamstwo kolsuntantki

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Chamstwo kolsuntantki

Dzisiaj otrzymalem telefon w sprawie przedluzenia umowy. Cala rozmowa przebiegala poprawnie az do momentu przedstawienia moich racji odnosnie przedluzenia umowy.Rozumiem ze nie musimy sie zgadzac odnosnie pewnych kwestii ale to nie oznacza ze mozecie odlozyc sluchawke bez przyslowiowego pocaluj mnie w d.... Troche kultury moi Panstwo

Na mnie jakiś czas temu też szanowna Pani nakrzyczała, że nie chcę podpisać przedłużenia na tak "fantastycznych" warunkach.

Komentarz

...trzeba wpuszczać tylko w krawatach, klient w krawacie jest mniej awanturujący się
      NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
      Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

"awanturuoncy" - tam nie ma awanturujący
        wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Drodzy,
          przepraszam jeżeli zachowanie Konsultantów okazało się nieprofesjonalne. Zapewniam, że stale pracujemy nad poprawą jakości obsługi klienta.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Mnie najbardziej przeszkadza, ze zaden konsultant nie przedstawia sie z nazwiskiem.

Komentarz

Jolka K., Konsultanci platformowy nc+ podczas rozmowy podają swoje imię i nazwisko, nazwę firmy i cel kontaktu. Jeżeli w podczas Twojej rozmowy tak nie był o przepraszam.
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+