Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oferta dla naiwnych !!!!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Oferta dla naiwnych !!!!

Dzis po kilku rozmowach z wami ostatnia prawie 1 godzine i 30 min propozycja po 5 latach bycia waszym klijentem !!!! Dostaje od was oferte przedluzenia na tych samych warunkach co mam !!! Czy to nie jest chamstwo z waszej strony ?
    A po zapytaniu czy dostane chociaz nowy dekoder gratis .... musisz oddac stary multirum dopiero bede w stanie sprawdzic ile bedzie kosztowal miesiecznie .
    Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2018-04-10, 10:44.

Ja miałem oferty typu : 20 programów mniej, ale za to 20 zł więcej.

Komentarz

Drodzy,
      dziękuję za przesłane uwagi. Wszystkie opinie naszych Abonentów są gromadzone i starannie analizowane. Platforma nc+ jest świadoma faktu, że nasi Abonenci posiadają indywidualne, niejednokrotnie ściśle sprofilowane zainteresowania i oczekują realizacji różnego rodzaju projektów oraz dostępu do nowych funkcji sprzętowych, czy rozszerzenia oferty programowej. Sugestie naszych Abonentów pozwalają te oczekiwania wyraźnie określić i są dla nas cenną wskazówką w dalszym rozwoju.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Witam,
        Wszystkie oferty z infolinii przed końcem umowy są dla naiwnych. Mnie katują od stycznia a umowa kończy się 30 czerwca. Dzwonią rano w dzień i w nocy. I żeby chociaż mieli jakąś ciekawą propozycję. Moim zdaniem jak ktoś do mnie dzwoni i chce mnie zatrzymać jako klienta, to propozycja powinna być na tyle ciekawa i atrakcyjna, żebym się zgodził na nowe warunki i koniec. Oni więcej wydają na pracowników i telefony niż to wszystko jest warte. Każda oferta ze strony nc+ dla nowych klientów jest atrakcyjniejsza niż to co oferuje infolinia. A najlepsze jest to: "Wszystkie opinie naszych Abonentów są gromadzone i starannie analizowane"... hahahaaa

Komentarz

złożyłem wypowiedzenie i nagle telefon milczy.. he he he dobre

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+