Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka oferta/pakiet z kanałem Canal+4K Ultra HD w parze modułem CAM CI+4K

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jaka oferta/pakiet z kanałem Canal+4K Ultra HD w parze modułem CAM CI+4K

Będąc abonentem chciałbym dokupić kolejną umowę z pakietem, w którym będę mógł zaabonować kanał Canal+ 4K Ultra HD ale z modułem CAM CI+.
    Proszę o informacje jak w najprostszy sposób uruchomić taką usługę?

W tym wypadku pozostaje Ci skorzystać z tej oferty https://sklep.ncplus.pl/kompletowanie_zamowienia
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Problem polega na tym, że wybierając np. pakiet Extra+ z Canal+ i dodając do niego Canal+4K natkniemy się na taką o to uwagę:

"Uwaga! Kanał dostępny wyłacznie przy wyborze dekodera 4K UltraBox+ (w następnym kroku)"

Ostatni raz edytowany przez andgoldi; 2018-10-21, 16:25.

Komentarz

Nie ma więc pewności czy to zadziała, a tak jak wspomniałem chcę mieć dostęp do tego kanału na module CAM CI+ poniekąd dedykowany do treści 4K.
        Zresztą miałem taki zestaw (Start+ z Canal+) na module no i we wrześniu zostałem zmuszony do wymiany modułu na dekoder 4K przez dotąd nie jasną dla mnie decyzję nc+ (na pewno nie uwarunkowaną technicznie). Nie mogę się z tym pogodzić, ponieważ nie potrzebne mi są dodatkowe usługi do jakich mogę mieć dostęp przy użyciu dekodera. Chcę po prostu dzięki modułowi odbierać treści 4K bezpośrednio na odbiorniku TV.

Komentarz

@andgoldii, kanału Canal+ 4K nie możesz dodać do oferty już na poziomie zamówienia. Należy najpierw kupić moduł zainstalować go, aktywować a następnie skontaktować się z Infolinią i aktywować ofertę na kanał CANAL+4K.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Dzięki za informacje. Dla mnie też wydaje się to logiczne nie mniej jednak jestem już po dwóch próbach takiej procedury. Nabywałem Pakiet Start+ /12 mcy, raz za 24,99 zł a kolejny za 19,99 zł. Następnie telefonicznie prosiłem o tzw. paczkę Canal+ (25/40 zł/6 mcy dla abonentów.) oraz Canal+ 4K UHD. W jednym przypadku konsultant informował mnie, że nie ma takiej opcji a w kolejnym twierdził, że Pakiety z Canal+ można aktywować od pakietu Comfort+.
            Jeszcze raz przypomnę, że w styczniu br. nabyłem taki zestaw w sposób wspomniany wyżej ale od września br. chcąc dalej mieć dostęp do kanału Canal+4K UHD zostałem zmuszony do zamiany modułu na dekoder a umowy też nie mogłem rozwiązać.

Najprostszym sposobem dla mnie byłby umożliwienie mi powrotu do korzystania z oferty na pierwotnych warunkach tj. z modułem CAM CI+. Na infolinii trudno jest cokolwiek ustalić ponieważ konsultanci wydają się raczej recytować formułki z promptera niż podejmować rzeczowa rozmowę.

Komentarz

andgoldi, rozumiem Twoją argumentację, jednak nie ma technicznych możliwości na powrot do korzystania z oferty na pierwotnych warunkach.

Komentarz

aleksandra, czy mógłbym poprosić o link do dokumentu/ów, które wskazują na możliwość zaabonowania kanału Canal+ 4K Ultra HD dla umowy o świadczenie usług na sprzęcie Moduł CAM CI+. Próbowałem odszukać taki dokument na stronie ncplus.pl ale bez sukcesu...

Komentarz

andgoldi, nie ma takiego dokumentu. Jednocześnie wyjaśniam, że opcje CANAL+ 4K możesz aktywować na koncie kontaktując się z Infolinią.

Komentarz

Succeeded, THX!
                    Ostatni raz edytowany przez andgoldi; 2018-11-08, 17:29.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+