Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

oferta mix nc+ prepaid?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• oferta mix nc+ prepaid?

witam serdecznie

Zastanawiam się nad kupnem jakiejś platformy i zaciekawiła mnie oferta nc+mix...jednak w związku z wdrażaniem się w ich ofertę doznałem rozczarowania... jaki jest sens prepaid na 1 miesiąc bez umowy skoro później należy przejść na umowę? (nie interesuje mnie uboga oferta start, minimum comfort+). czy wówczas zawierana jest umowa tradycyjna papierowa czy jaka? wymagane są pełne dane rozumiem nazwisko adres pesel etc? czy można bez? czy jest w ofercie nc+ coś na zasadzie prepaidu, doładowań incognito? interesuje mnie coś na wzór comfort+ żeby były jakies naukowe discovery, tvn24 etc. oraz możliwość wzięcia eleven dodatkowo.
    Raczkuje w tego typu telewizjach( to tej pory nie oglądałem tv) i nie bardzo ogarniam temat, a chciałbym coś bez "umów" personalnych na 12 miesięcy na próbę..
    jakieś wskazówki?

Możesz kupić nc+ na kartę w tej ofercie są 3 pakiety bez opłat start+ i komfort+ jest dużo lepsza od tej mix która jest z kolei uboga w kanały. W tej co podaję nie trzeba przechodzić na abonament.
    http://ncplus.pl/telewizja-na-karte?...pm_source=menu

Komentarz

Chciałem edytować posta ale błąd mi wyskakuje.
      Nie ma obowiązku przechodzenia na abonament jeśli przejdziesz to jest decyzja ostateczna i powrotu nie ma. Przy aktywacji oferty na kartę wysyła się smsa i dostaje się smsa zwrotnego z nr konta do wpłat, żeby opłacać tą ofertę. Pytasz o umowę to ona wygląda tak jak zawsze podaje się dane w formularzu w przypadku przejścia. Kupując na allegro dobrze sprawdź opis oferty, żebyś nie kupił tej co nie chciałeś łatwo można się pomylić między mix a ofertą nc+ na kartę w której jest więcej kanałów. W żadnej ofercie na kartę nie ma opcji kanałów eleven a z tych co cię interesują to są w tej co ci podałem stronę, tam też jest info jak aktywować ofertę jak sprawdzać ważność karty i jak aktywować pakiet komfort+
      Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-01-01, 08:26.

Komentarz

1. czyli kupuje np w markecie dekoder+kartę na miesiąc za 199zł tak? po miesiącu wysyłam sms aktywacji komfort+ infcognito? ale jak dokonuje opłaty za 6 lub 12 miesięcy z góry? czyli muszę zawrzeć normalna umowę? i co po owych 12 miesiącach?
        2.jaka jest różnica między mix a nc+ na kartę? czy CP tez ma ofertę coś na zasadzie "na kartę" ?
        3. czy strona cardspliter .pl jest legalnym źródłem kart+dekoderów etc? bo mało info na ten temat a ich oferta wydaje sie byc ok, dla kogos kto chce nabyc sprzęt bez wiązania sie umowami na 24 miesiące...jak to wygląda od strony działania+ od strony prawnej? bo dopiero raczkuję w dziedzinie tv ;/

Komentarz

rozumiem że cała opcja linku który podałeś daje 199zł na start+479zł 12 miesięcy zyli za 680zł na 12 miesięcy

Komentarz

Całą ofertę aktywujesz zaraz po podłączeniu do anteny i zaraz się wysyła smsa aktywującego. Jeżeli będziesz chciał pakiet komfort do dodatkowo jeszcze później wysyłasz smsa. Tu żadnych umów nie ma a nr telefonu jest tylko po to że jakby nie było dostępu do kanałów bo tak się zdarza nie wszystkim, to wysyła się smsa z nr karty na odpowiedni nr telefonu na stronie wszystko jest i wysyłane są uprawnienia Jeżeli będziesz miał pakiet start na cały rok to płacisz te 239,88 a jeśli dodatkowo weźmiesz ten 2 pakiet jeszcze i też na 12 miesięcy to żeby oba pakiety działały przez ten okres płaci się 479,88 za wszystko już. Ewentualnie na krótsze okresy płacisz wtedy masz podane ile trzeba wpłacić za 1 lub 2 pakiety.
            Nie trzeba nic robić po kupieniu i aktywacji dostajesz nr konta smsem i jak ci się kończy okres na jaki opłaciłeś dajmy te 12 miesięcy jak piszesz to wpłacasz kolejny raz na to konto które otrzymałeś w smsie i przedłużasz sobie dostęp do kanałów tylko to trzeba robić najlepiej około 2 tygodnie wcześniej bo z księgowaniem pieniędzy na koncie jest różnie.
            Co do tego gdzie kupić to można na allegro sam ofertę nc+ kupowałem na tej stronie tylko trzeba w opis oferty popatrzeć czy to jest ta która chcesz bo mix a nc+ na kartę to są 2 różne oferty jest jeszcze oferta o nazwie Smart HD+ ale ona jest uboższa w kanały tak jak mix.
            Ta strona tego sklepu co podałeś to ten sklep "przerabia" dekodery bo mają oprogramowanie enigma w opisie to jest zaznaczone a nc+ daje swoje oryginalne oprogramowanie i enigmy nie ma w dekoderach. Ja bym się grubo zastanawiał nad takimi stronami bo nie zawsze dekoder działa prawidłowo gwarancji nie dostaniesz od nc+ na takie oprogramowanie i tylko do tego sklepu pretensje kierować
            Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-01-01, 15:07.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+