Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jaka procedura przy przejściu z prepaid na abo

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• jaka procedura przy przejściu z prepaid na abo

Witam wszystkich,
    Zdecydowałem się przejść z prepaid na abonament i w związku z tym mam pytanie do NC+.

Formularz wypełniłem przez Internet, na drugi dzień (wczoraj) przyszedł mail z potwierdzeniem skorzystania z oferty, oraz w załączniku pdf z wybraną ofertą, dodatkowo wczoraj ożył odbiornik z pakietem, który zamawiałem (z czego się cieszę). Moje pytanie formalności związanych z przejściem na abonament, czy przyjedzie do mnie kurier z umowa do podpisania? Jeśli tak to kiedy się go mogę spodziewać, nie dostałem żadnych informacji na ten temat. Proszę o informację bo godziny w których kurier jeździ są moimi godzinami pracy, więc chce być w domu aby dopełnić formalności.

SzczeMar
    wszystkie dokumenty otrzymałeś w korespondencji e-mail w tym również umowę. Kurier nie będzie dostarczał zamówienia.

Komentarz

Dziękuje za informacje. W takim razie mam jeszcze dodatkowe pytania:
      1. W przysłanym pliku pdf nie mam numeru konta do opłat, skąd go wziąć?
      AD1. Nr konta jest w ICA
      2. Przy próbie założenia konta w Internetowym Centrum Abonenta, system zwraca mi informację że podaje błędny numer abonenta, jak założyć sobie konto w ICA?
      AD2. Konto w ICA założyłem podając nr karty, a nie jak poprzednio nr klienta.

Problem rozwiązany.
      Ostatni raz edytowany przez SzczeMar; 2017-01-19, 12:19.

Komentarz

SzczeMar
        w przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+