Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Comfort+ 29,90 zł – dekoder własny 12m

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Comfort+ 29,90 zł – dekoder własny 12m

Witam, zastanawiam się nad ofertą podana w temacie i chciałbym się dowiedzieć czy jeśli wezmę TNK z modułem CAM CI+ i przekształcę ofertę na umowę, moduł CAM CI+ zostaje ten sam i nie muszę kupować drugiego?

Nie musisz, umowę podpisujesz na sprzęt który wcześniej kupiłeś.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Pytanie dla forumowiczów, jak wam się udaje coś zamówić przez tą stronę ja w tytule, co rok ta sama ciuciubabka, wypełniam formularz, otrzymuję dwa maile : Potwierdzenie przyjęcia zamówienia : promocja mix comfortplus oraz potwierdzenie warunków zawarcia umowy, gdzie otrzymuję numer klienta i numer konta i że usługi zostały aktywowane, ale obrazu brak, dzwonię na infolinie 224307777, gdzie mnie informują ze usługa nie została aktywowana i nie wiedzą dlaczego, wypełniam formularz po raz drugi znów dwa maile j.w. nowy numer klienta potwierdzenie aktywacji, a usługa dalej nieaktywna, proponuję zlikwidować tą stronę jak nie spełnia swoich funkcji. Pzdr.

Komentarz

Jeżeli figurujesz w bazie KRD bądź też zalegasz z jakąś płatnością w nc+/CYFRA+/n wówczas otrzymasz porwierdzenie zmian ale nie zostaną One wprowadzone z uwagi na brak akcpetacji przez nc+.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+