Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nc plus współpracuje z GG ?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• nc plus współpracuje z GG ?

Dostałem ofertę reklamy na skrzynkę:

o następującej treści:

Faktycznie z nimi współpracujecie czy ktoś podszywa się pod sklep nc plus ?

Ogólnie bym nie zwrócił uwagi, ale e-mail niżej dostałem ofertę od was o przedłużeniu umowy.

Zwykła reklama jak każda inna. Wyraziłeś zgodę na otrzymywanie ofert od podmiotów współpracujących z GG, więc dostałeś taką reklamę, jednak dotyczy ona zawarcia nowej umowy, a nie przedłużenia obecnej.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
      Zwykła reklama jak każda inna. Wyraziłeś zgodę na otrzymywanie ofert od podmiotów współpracujących z GG, więc dostałeś taką reklamę, jednak dotyczy ona zawarcia nowej umowy, a nie przedłużenia obecnej.
      nie oto pytałem.

pytałem o
      Faktycznie z nimi współpracujecie czy ktoś podszywa się pod sklep nc plus ?

czyli firma zewnętrzna jakiegoś ZENKA może korzystać z waszego LOGO I GRAFIKI NC+ ?
      Ostatni raz edytowany przez spiro; 2016-02-21, 17:16.

Komentarz

Jak klikniesz w zamów to jaka strona Ci się pojawia ?
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Damian, naprawdę głupia i nieodpowiedzialna porada zamiast odpowiedzi. W czasach, gdzie masa oszustów próbuje w różnoraki sposób atakować komputery, między innymi wysyłając na maila wiadomości łudząco podobne do oficjalnej, ale zawierające podrobione linki instalujące różne badziewia lub wirusy na kompie, pytanie powyższe usera @spiro jest jak najbardziej zasadne. A Ty każesz mu kliknąć linka zamiast potwierdzić lub zaprzeczyć czy to fake czy nie. A co jak kliknie linka i załapie wirusa? Wtedy odpowiesz mu, że to był fake?

Komentarz

Dziękujemy za zgłoszenie i troskę o bezpieczeństwo, które również w sieci jest niezwykle istotne.

Zweryfikowaliśmy sprawę - potwierdzamy, że mailing jest autentyczny i skierowanych do użytkowników Platformy GG, której właścicielem jest Xevin Consulting Limited.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+