Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Współpraca z Nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Współpraca z Nc+

Witam, jestem zainteresowany prowadzeniem punktu sprzedaży z kim można się kontaktować w tej sprawie

@ kalargo napisz proszę wiadomość e-mail zgodnie z moją sygnaturą. Postaramy się pomóc.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Witam.

Również jestem zainteresowany otwarciem autoryzwanego punktu nc+ z kim mam sie skontaktowac?

Komentarz

@Monika.W_nc+ Witam.
        jestem zainteresowany otwarciem autoryzowanego punktu nc+ proszę o kontakt.

Komentarz

@ manio91, @ velthor,

prosimy o e-mail.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Mam ciekawe miejsce na salonik NC+ połączony do tego z inną działalnością wysłałem maila w środę wieczorem na sprzedaż@ncplus.pl czy mam go jeszcze gdzieś także podesłać czy czekać na odpowiedź??

Komentarz

Wiadomość należy wysłać na adres sprzedaz@ncplus.pl (bez polskich liter). Zgłoszenie powinno zawierać krótką charakterystykę firmy oraz informację w jakiej miejscowości prowadzona jest działalność gospodarcza.

Komentarz

wysłałem 9 listopada w jakim terminie zazwyczaj są udzielane odpowiedzi??

Komentarz

@KrzysztofWojcik,

odpowiedź powinna dotrzeć w przeciągu kilku dni roboczych. Gdyby tak się nie stało, do końca tego tygodnia, to daj znać i prześlemy zapytanie czy coś wiadomo w tej sprawie.

Komentarz

no niestety już półtora tygodnia i cisza a powoli zamawiamy materiały marketingowe do nowej firmy i chcielibyśmy też rozreklamować nowy punkt takżłaby wskazana odpowiedź mail przyszedł z mojego adresu który był podany do rejestracji na tym forum

Komentarz

Dziękuję. Postaramy się zainterweniować w tej sprawie.

Komentarz

nadal cisza niestety czy mogę na pw prosić jakiś numer kontaktowy do kogoś z kim można porozmawiać o tej wpsółpracy bo firmę otwieram na dniach i nie mogę już czekać za mailem ( a trwa to już 2 tygodnie ) a miejsce jest na prawdę super żal zmarnować

Komentarz

KrzysztofWojcik,

otrzymaliśmy informację zwrotną, że niestety Twoja wiadomość nie została zarejestrowana. Prześlij proszę ją jeszcze raz na wskazany adres e-mail sprzedaz@ncplus.pl .

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+