Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hustler VOD w ManPack za friko?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Hustler VOD w ManPack za friko?

Witam!
    Dziś aktywowałem sobie pakiet Man Pack w promocji do końca czerwca.
    O dziwo w nc+ go w 18+ kanał Husler SVOD przy kliknięciu w oglądaj w zamówieniu, nie ma informacji o opłacie za miesięcznie korzystanie w kwocie tam 9, czy 10 zyla.
    Wyskakuje od razu potwierdzenie zamówienia ale info o opłacie nie ma.

Jak wcześniej (w kwietniu) nie było man packa, wyskakiwała opcja z info o opłacie.

wykonałem telefon na infolinie w celu upewnienia się i babka po drugiej stronie nie miała pewności co opłaty. Kazali dzwonić po weekendzie, bo teraz po tych "rewolucjach canalowych" i promocjach, nie wszystko wiedzą i nie chcą wprowadzić w błąd.

Ktoś sprawdzał z was to co ja?

@Boski,
    kolekcja Hustler VOD nie wchodzi w skład pakietu Man Pack. Tak jak dotychczas, jest dostępna za dodatkową opłatą 9 zł miesięcznie. Jeżeli kolekcja wchodziłaby w skład Twojej oferty, po wejściu do serwisu nie wyskakiwałaby żadna plansza. Film po prostu zostałby odtworzony.

Komentarz

To w takim razie to poprawcie, bo ja przezornie zadzwoniłem, ale ktoś może się na nabrac i kliknie że zamiaswia, skoro mu wczesniej wyskakiwała kwota miesięczna, a nagle nie pisze nic, tylko ma potwierdzic zamówienie.
      Ktoś się na to nabierze i ktoś potem będzie musiał posprzatać po "brzydkim bąku"

Komentarz

jak za friko? no coś ty? dalej jest ta promocja?

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+