Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nc+ MIX moduł kilka pytań

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• nc+ MIX moduł kilka pytań

rozmyślam nad zakupem nc+mix'a z modułem i mam kilka pytań jako totalny laik w tym temacie. a mianowicie:
    1. czy ten moduł oferowany przez nc+ współpracuje z tv LG LB650V?
    2. jest to moduł, więc domyślam się, że lista kanałów nie jest narzucona. jak w tej kwestii wygląda wyszukiwanie kanałów na satelicie? w opakowaniu jest zamieszczona instrukcja instalacji?
    3. oferta. po 11.05 zaszły zmiany w mixie, i taki comfort+canal+ jest z extra+ przez dwa miesiące. czy po tych dówch miesiącach jest możliwość dokupienia opcji extra+? na infolinii nie mają na to odpowiedzi...
    4. jak wygląda przedłużenie umowy po 12 miesiącach? można ugrać jakieś dobrze i korzystne oferty? wiem, że jest tu na forum jeden człowiek co ma extra z c+ i hbo za 79,90...
    5. to już bardziej dla użytkowników tego samego modelu tv co mój- telewizor ma możliwość nagrywania na zewnętrznym dysku. promotor w sklepie mówił że potrzeba minimum 40GB. jeżeli ustawię nagrywanie na jakiś program, np o godzinie 20.00 a mnie nie będzie wtedy przed tv i tv będzie wyłączony, to czy dojdzie do nagrania?
    Bardzo proszę o odpowiedzi na powyższe pytania,
    Pozdrawiam.
    do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
    od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

tak wszyscy się tu mądrzą, a nikt nie zna odpowiedzi nawet na jedno z pytań...
    do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
    od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

napisz emaila do nc plus albo zobacz w FAQ

Komentarz

Większość nowych telewizorów jest na tyle "inteligentnych" że możesz skanować dla operatora. Moduł telewizor powinien rozpoznać, czasem możesz mieć do wyboru skanowanie dla np: TNK HD, NC+. W związku z tym że na 13E jest więcej niż 1000 serwisów nie ma sensu skanowanie inne niż dla operatora. Oczywiście jak masz bardzo dużo czasu skanuj wszystko, układaj tydzień, w razie zmian na transponderach będziesz się bawił od nowa. Powiem tylko tyle że taka zabawa nie ma sensu. Jeżeli miałbyś jakieś narzędzia (programy) do edycji na komputerze to można pomyśleć, edycja listy ręcznie na telewizorze zajmie dużo czasu. Trzeba być "hobbystą" żeby się tym zajmować. Edytować na pewno nie będzie czym na komputerze, sprzedać telewizor to sprzedadzą ale takich dodatków nikt nie robi.
        wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+