Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UWAGA! HBO - 6 miesięcy (3 miesiące 0 zł, 3 miesiące 20 zł)

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• UWAGA! HBO - 6 miesięcy (3 miesiące 0 zł, 3 miesiące 20 zł)

Mniej-więcej trzy miesiące temu skorzystałem u konsultantki z infolinii z następującej promocji: Cinemax na 6 miesięcy w cenie 9,90 zł i dodatkowo otrzymałem do tego HBO na 6 miesięcy - 3 pierwsze miesiące bezpłatne, 3 następne - 20 zł. Podczas rozmowy zostałem poinformowany przez konsultantkę, że po pierwszych trzech miesiącach HBO mogę sobie odłączyć i nic nie płacić. Dziś zadzwoniłem na infolinię, aby wyłączyć opcję HBO - dowiedziałem się, że nie mogę, bo takie są warunki tej promocji. Zostałem wprowadzony w błąd i bardzo mi się to nie podoba. Reklamacja złożona - mam czekać 30 dni na odpowiedź, a jak w tym czasie, gdy reklamacja będzie rozpatrywana przyjdzie mi faktura o 20 zł większa - płać i płacz ;) nikogo to nie interesuje. Czy w nc+ jest aż tak duże parcie na sprzedaż tych opcji dodatkowych, że konsultantki oszukują klientów? Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z tej opcji - jeśli ktoś Wam mówi, że po 3 miesiącach można ją wyłączyć - to nieprawda ;). Taki prezent otrzymałem od nc+ na 20 LAT CANAL+
    Ostatni raz edytowany przez emanuel.adisadebe; 2015-02-20, 16:29.

napisał(a) emanuel.adisadebe Zobacz post
    ...Reklamacja złożona - mam czekać 30 dni na odpowiedź, a jak w tym czasie, gdy reklamacja będzie rozpatrywana przyjdzie mi faktura o 20 zł większa - płać i płacz ;) nikogo to nie interesuje...
    Jeżeli złożyłeś reklamację to części reklamowanej możesz nie płacić do rozstrzygnięcia reklamacji.
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
      Jeżeli złożyłeś reklamację to części reklamowanej możesz nie płacić do rozstrzygnięcia reklamacji.
      Konsultantka twierdziła inaczej. Kolejna niedouczona?
      Ostatni raz edytowany przez emanuel.adisadebe; 2015-02-20, 19:28.

Komentarz

Zapłać te 20 zł. Jeśli reklamacja pójdzie po Twojej myśli to następny rachunek będzie niższy o tę kwotę. Jeśli nie zapłacisz to pewnie znowu będziesz musiał składać następną reklamację tłumaczącą dlaczego nie zapłaciłeś.

Komentarz

Myślę że kolega musiał coś źle dosłyszeć.Jaki zysk dla operatora miałaby promocja na 6 miesięcy z czego po 3 darmowych można było wyłączyć kanały i nic nie płacić ?W sumie to i tak nieźle bo wychodzi średnio dychę za pakiet.

Komentarz

napisał(a) Pablo70 Zobacz post
            Myślę że kolega musiał coś źle dosłyszeć.Jaki zysk dla operatora miałaby promocja na 6 miesięcy z czego po 3 darmowych można było wyłączyć kanały i nic nie płacić ?W sumie to i tak nieźle bo wychodzi średnio dychę za pakiet.
            Aby otrzymać tę promocję musiałem wziąć Cinemax na 6 miesięcy za 9,90 miesięcznie, więc jakiśtam zysk jest.
            Sam dopytywałem konsultantki dwukrotnie, czy po 3 miesiącach bezpłatnych będę mógł wyłączyć HBO - powiedziała, że tak.
            Ostatni raz edytowany przez emanuel.adisadebe; 2015-02-21, 21:38.

Komentarz

Finał sprawy - dziś zauważyłem, że HBO nie działa. Telefon na infolinię - reklamacja rozpatrzona pozytywnie + korekta faktury. Jestem zadowolony.

Komentarz

Wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+