Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podpisanie drugiej umowy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Podpisanie drugiej umowy

Witam,
    Chciałbym się zwrócić o pomoc w kwestii podpisania drugiej umowy z NC+ w drugim swoim mieszkaniu. W chwili obecnej posiadam w pierwszej lokalizacji najwyższy możliwy pakiet tj. SUPERPREMIUM + (i w tym te 45 dodatkowych kanałów) w cenie 99,9 PLN. Chciałbym w drugiej lokalizacji mieć również ten sam pakiet w tej samej lub ewentualnie lepszej cenie.
    Niestety mimo wysyłania zgłoszeń na adres: informacje@info1.ncplus.com.pl
    od 23.01.2014 nikt się ze mną nie skontaktował telefonicznie. Najpierw prosili e-mailowo o zgodę na kontakt telefonicznym co uczyniłem. Od tego czasu minęło kolejne dwa tygodnie a ja tylko dostaje wiadomości z prośbą o oczekiwanie na kontakt ze strony nc+. Z całym szacunkiem ale to jest chyba niepoważne traktowanie zwłaszcza, że klient sam się prosi o podpisanie kolejnej umowy. Czy ktoś z forum może pomóc i ewentualnie zaproponować taki pakiet w tej lub lepszej cenie ?

@karolwenski,
    skontaktuj się proszę z nami przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury.

Komentarz

Wysłałem wiadomość

Komentarz

I tak już mija druga doba i brak kontaktu :-(

Komentarz

@karolwenski
          Wysłałem odpowiedź ze skrzynki Doradca.

Komentarz

Dzięki. Mam nadzieje ze kontakt będzie od osoby która nie będzie mi chciała sprzedać tego co na stronie

Komentarz

I tak kończy się dobra a kontaktu brak...

Komentarz

Kontakt został zlecony i nastąpi w najbliższym możliwym terminie. Bardzo proszę o cierpliwość.

Komentarz

Szkoda tylko, że w e-mailu dostałem informację iż kontakt nastąpi w dniu wczorajszym...

Komentarz

Postaram się, aby kontakt nastąpił jak najszybciej.

Komentarz

Kontakt nastąpił ale szczerze to się zawiodłem. Konsultant zaproponował mi pakiet SUPERPREMIUM + z dekoderem wifi z dyskiem za około 125 zl za miesiąc (czyli to co na stronie). Spodziewałem się czegoś lepszego niż standardowa oferta dla nowych klientów...

Komentarz

napisał(a) karolwenski Zobacz post
                        ... Spodziewałem się czegoś lepszego niż standardowa oferta dla nowych klientów...
                        To i tak dobrze. Przeważnie proponują gorzej (drożej) niż dla nowych). Niektórzy nawet rozwiązują umowę aby nową zawrzeć już korzystniejszą.
                        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+