Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Migracja z n Świat HD na nc Comfort+Extra - własny dekoder

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Migracja z n Świat HD na nc Comfort+Extra - własny dekoder

Kilka tygodni temu zepsuł mi się dekoder z oferty n - Świat HD dekoder na własność (umowa na czas nieokreślony). Oddałem do naprawy, ale okazało się, że konieczna jest wymiana dekodera razem z kartą. Tu zaczął się problem, ponieważ otrzymałem sprzęt z inną kartą i inną ofertą (NC - MIX). Poinformowano mnie , że poprzednia karta nie figuruje już w systemie i nie mam powrotu do pakietu Świat HD. Ponieważ nowa oferta (MIX) jest znacznie uboższa niż poprzednia zawarłem nową umowę z ofertą Comfort+Extra+ dekoder własny (umowa na czas nieoznaczony). Otrzymałem nowy numer abonenta, nową umowę i nowe konto do wpłat.
    I tu mam pytanie. Zostałem poinformowany, że nie muszę składać rezygnacji z poprzedniej oferty (n) jedynie wystarczy podpisanie nowej umowy (NC). Niestety mam co do tego poważne wątpliwości, ponieważ w poprzedniej umowie (n) jest mowa o miesięcznym okresie wypowiedzenia. Nie chcę mieć z tego tytułu problemów.
    Bardzo proszę o poradę.

@gonzos,
    skontaktuj się proszę z nami przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury.

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+