Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa oferta pre-paid od nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kris1975
    założył(a) wątek Nowa oferta pre-paid od nc+

Nowa oferta pre-paid od nc+

Już od 1-go października platforma nc+ zaoferuje nowy produkt pre-paid, czyli „nc+ telewizja na kartę”, umożliwiający oglądanie ponad 50 kanałów, w tym 19 w jakości HD. „nc+ telewizja na kartę” będzie dostępna już od 19,90 zł miesięcznie, bez konieczności podpisywania umowy.

W pierwszym miesiącu, aby użytkownicy mogli zapoznać się z bogatą ofertą platformy nc+, otrzymają darmowy dostęp do 130 kanałów tematycznych, a także do pakietu zawierającego kanały z rodziny CANAL+. Po tym okresie będą mogli wybrać czy pozostać w ofercie pre-paid „nc+ telewizja na kartę”, czy przejść do dedykowanej oferty abonamentowej.

Nowa oferta „nc+ telewizja na kartę” to między innymi bogactwo kilkudziesięciu kanałów tematycznych, a także atrakcyjny dekoder HD ITI 5800SX, który umożliwia nagrywanie ulubionych programów na wbudowany dysk twardy. Korzystanie z oferty w najtańszej opcji to koszt od 19,90 zł miesięcznie (przy jednorazowym doładowaniu na 3 miesiące).

- Nasza nowa oferta na kartę to doskonała propozycja dla tych, którzy nie chcą wiązać się długoterminowymi umowami, a oczekują bogatej palety kanałów tematycznych w jakości HD – mówi Piotr Malicki, Dyrektor Sprzedaży Produktów i Usług Pre-Paid platformy nc+. – Nowa oferta na kartę nc+ to ponad dwa razy więcej kanałów niż w ofercie telewizji naziemnej. Wśród dostępnych kanałów są m.in najpopularniejsze propozycje ze świata filmu, sportu czy muzyki, takie jak: Ale kino+ HD, Planete+ HD, Eurosport HD i Eurosport2 HD, TVP Sport HD, TVN24 HD czy Romance TV HD.

Dla użytkowników oferty pre-paid „nc+ telewizja na kartę”, którzy oczekują dostępu do większej liczby kanałów, platforma nc+ stworzyła dedykowaną ofertę „nc+ z umową”. Podstawowy pakiet zawiera 84 kanały tematyczne, w tym 27 w jakości HD. Przy umowie podpisywanej na 12 miesięcy, abonament wynosi 29,90 zł miesięcznie. Istnieje też możliwość jego rozbudowania o kolejne kanały, a także opcje dodatkowe w postaci kanałów z rodziny CANAL+ i HBO.

Zestawy „nc+ telewizja na kartę” pojawią się w sprzedaży na początku października w sieci dystrybucji nc+, w specjalistycznych sklepach SAT, w sieciach sklepów RTV/AGD oraz na stronie www.ncplus.pl.

Nareszcie coś się dzieje

• Aleksandra_nc+
    replied
    Kris1975,
    masz racje w "nc+ na kartę z pakietem Start+" kanały są odkodowane.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
    @Kris1975,
    knał HBO nie był odkodowany w ofercie TNK.
    Wyrażnie napisałem : nc+na kartę z pakietem START+ a nie TNK (dla mnie TNK to oferta z pakietem Domowy HD+ , TNK HD/NNK HD to oferta z 3 pakietami na doładowanie, SMART HD+ to nawet nie biorę pod uwagę-najbardziej uboga oferta).
    BYŁ kanał HBO odkodowany w ofercie nc+na kartę na doładowanie z pakietem Start+( oglądałem to wiem co pisze).
    Pakiet START+na doładowanie to nic innego jak ten sam pakiet co systemowo w abonamencie(wszystkie kanały z tego pakietu w abonamencie świecą w ofercie na doładowanie).
    Obecnie jest jeszcze otwarte okno na Comedy Central i Comedy Central Family do 30 Listopada.(sprawdz zanim napiszesz,że też nie jest odkodowane).
    Co więcej dodam:
    Canal+Sport (obecnie leci NBA:Golden State Warriors - Houston Rockets) i Canal+Sport2 również można oglądać,kanały są rozkodowane "otwarte okno".
    Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-10-19, 07:53.

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    @Kris1975,
    kanał HBO nie był odkodowany w ofercie TNK.
    Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-10-19, 07:54.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    W ofercie nc+na kartę z pakietem Start+ jest otwarte okno kanału HBO dziś i jutro.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    W ofercie NC+na kartę z pakietem Start+ przypomnę tylko:
    Od 1 kwietnia 2017 roku w ramach otwartego okna kanały Polsat Viasat Nature (do 30 kwietnia br.) i Comedy Central HD (do 31 maja br.)

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    Od wczoraj:
    nc+ TNK z pakietem Start+ z dekoderem Pace HDS7241
    z cudowną kartą Cayman.

[ciach]
    Zamiast dodatkowego pakietu kanałów w tej ofercie,nc+ wypycha totalny już szrot na rynek i jeszcze wołają za to 179zł.Losy tego deka były już poruszane w Listopadzie zeszłego roku,ale nie sądziłem że tak chory pomysł wejdzie w życie.A jednak...
    Gratuluję.
    Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-03-30, 11:15.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    Kanał WP już dostępny na module CI+Nagra oferty nc+na kartę pakiet Start+
    Pozdrawiam.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    Viasat History już odkodowany(otwarte okno) w ofercie nc+na kartę z pakietem start+ na module CI+Nagra.

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    Kris1975, ale na co ty liczysz? Jest to n-ta oferta prepaid N i NC+, a jedyne warte uwagi, to te pierwsze (TNK HD i NNK) i SmartHD+. Przecież widać, że bronią się rękami i nogami przed prepaidem i jedyne dwa jego cele to wypchnięcie starego sprzętu i ewentualnie nałapanie ludzi na umowy po pakiecie startowym (do mnie dzwonili 3 dni pod rząd bo jutro mi się kończy, na szczęście nie używam tamtego numeru). Nie mówiąc o tym, że ta oferta ma "termin przydatności do spożycia" co samo z siebie wiele mówi, gdzie Cyfrowy Dom i NC+ ją mają.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    CAM CI+ (Nagra) w ofercie NC+na kartę.
    Kiedy zaczniecie przysyłać wiadomości na moduł o terminie ważności doładowania,jak to jest robione przy ofercie NNK HD na module n cam ?
    Kiedy zostanie dodany dodatkowy pakiet (lub dwa) tak jak to jest w ofercie TNK/NNK HD ?
    np.1 - kanały pakietu "dopełnienie do comfort+" i 2 - kanały pakietu "
    dopełnienie do Extra+"
    To na tyle,bo i tak dla najwyższego szczebla to za trudne do zrealizowania.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) Kasia.G_nc+ Zobacz post
    Kris1975,

napisz na skrzynkę Doradcy zgodnie z wytycznymi zawartymi w mojej sygnaturze. Zweryfikujemy status Twojej karty.
    napisane
    Pozdrawiam.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Kris1975,

napisz na skrzynkę Doradcy zgodnie z wytycznymi zawartymi w mojej sygnaturze. Zweryfikujemy status Twojej karty.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    CAM CI+ (Nagra) w ofercie NC+na kartę.

Gdzie są wszystkie kanały z pakietu bez opłat po miesiącu płatnym drodzy technicy z nc+ ?!!!!!!!!!
    Czekam na odpowiedz,a dym i tak będzie.

W tej ofercie pakiet bez opłat na tym module prawie nie istnieje.Karta dostaje uprawnienia tylko do kanałów:TVP3,POLSAT SD,TV PULS HD,TVP1 HD,VIVA PL,POLSAT NEWS2,TV6,POLSAT2 HD,TV4 HD,TTV HD i kanały FTA.Na otarcie łez jest jeszcze dostęp do kanału TRACE TV.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    Witam.
    Zapytam tylko tak:
    Dlaczego na nowe moduły CAM CI+ nie przychodzi wiadomość ani informacja o nr.konta do wpłat,jak i info o dacie ważności oferty???
    (taka informacja przychodzi na n CAM HD w ofercie n na kartę). Menu główne w module nie posiada zakładki :WIADOMOŚCI
    Na stronie oferty nc+na kartę można sprawdzić ważność doładowania jak i numer konta do wpłat jedynie modułu n CAM HD i dekodery z niebieskimi kartami po n,a nie CAM CI+ z nową kartą w kodowaniu NAGRA.
    Taka sytuacja jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że jest potrzebne ICA dla ofert na kartę.
    Pomimo moich propozycji i zgłaszania do "odpowiedniego działu"(jak to piszecie do nas) z waszej strony w dalszym ciągu nic nie jest robione.
    PS.
    Co do samego modułu CAM CI+ z moich porównań z modułem n CAM HD,to procesor w nim pracuje bardzo fajnie i jest ciut szybszy od tego z n na kartę.Nie robi żadnych zwiech przy zmianie kanałów i świetnie współpracuje z TV SAMSUNG HU6900
    Jest znacząco lepszy obraz jak w przypadku korzystania z dekodera.

Idealna alternatywa na kończącą się u mnie umowę przy braku aneksu i zdaniu mediaboxa.
    Pozdrawiam.
    Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-09-02, 14:34.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+