Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa oferta pre-paid od nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) legionista1916 Zobacz post
    A po co mi tyle dekoderów ja chcę płacić ale max 50 PLN na miesiąc z C+ i NSPORT
    A ja chcę Aston Martina DB9 za 20 tysięcy złotych. WIĘCEJ NIE DAM I MA BYĆ!

Komentarz

napisał(a) LFC Zobacz post
      A ja chcę Aston Martina DB9 za 20 tysięcy złotych. WIĘCEJ NIE DAM I MA BYĆ!
      Widać ze się nie znasz ta opcja jest droższa tylko ja nie potrzebuje tyle płacić chcę wybór plus premium dodatkowo płatne tak było w Cyfra+ można było brać kupić premium dodatkowo pod koniec było od 39 PLN z najtańszym pakietem z C+ cały c+

Komentarz

Witam.
        Umowy aneksowane,nowa kolekcja wchodzi w życie więc teraz czas na pakiet Extra w nowej ofercie na kartę.Premium może być HBO lub 3xC+
        Ogarnijcie w końcu ten temat.
        WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
        01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
        01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

napisał(a) Kris1975 Zobacz post
          Witam.
          Umowy aneksowane,nowa kolekcja wchodzi w życie więc teraz czas na pakiet Extra w nowej ofercie na kartę.Premium może być HBO lub 3xC+
          Ogarnijcie w końcu ten temat.
          Witam ja czekam na pakiet C+ Sport i ten NSPORT HD oczywiście do tego za 20 PLN

Komentarz

Nie doczekasz się. Jak chcesz oglądać sport - podpisz umowę. Albo i nie podpisuj, będzie zdrowiej.
            NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

napisał(a) tomkep Zobacz post
              Nie doczekasz się. Jak chcesz oglądać sport - podpisz umowę. Albo i nie podpisuj, będzie zdrowiej.
              Nie podpiszę umowy nie dam aż 80 PLN za sport na miesiąc

Komentarz

O, i tu działają prawa rynku. Najwyraźniej w twojej ocenie towar oferowany przez nc+ nie jest wart kasy, którą za niego chcą . Ale nie licz na to, że zrobią tak jak ty chcesz, bo nie kupiłeś, za mało znaczysz w bilansie firmy. Ale poczekajmy jeszcze trochę, ciekawe, co zrobią jak im liczba abonentów spadnie poniżej 2 mln.
                NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

napisał(a) tomkep Zobacz post
                  O, i tu działają prawa rynku. Najwyraźniej w twojej ocenie towar oferowany przez nc+ nie jest wart kasy, którą za niego chcą . Ale nie licz na to, że zrobią tak jak ty chcesz, bo nie kupiłeś, za mało znaczysz w bilansie firmy. Ale poczekajmy jeszcze trochę, ciekawe, co zrobią jak im liczba abonentów spadnie poniżej 2 mln.
                  Niech se Policzą czy chcą zarobić dużo czyli niskie Abonament czy wysoki Abonament i zarobić mało ja im policzyłem i tak drogo bo C+ jest po 40 PLN a ja policzyłem po 60 za całość jak by zrobili do każdego pakietu możliwość zakupu to by było dużo lepiej np do tego pakietu za 20 PLN C+ za 30 PLN SPORT i NSPORT+ HD to by zarobili dużo mogą brać jeszcze taniej niż ja zaproponowałem za 20 PLN wtedy mają duży zarobek 20 PLN za c+ sportowy i Filmowe tak samo

Komentarz

Niech se Policzą czy chcą zarobić dużo czyli niskie Abonament czy wysoki Abonament i zarobić mało ja im policzyłem i tak drogo bo C+ jest po 40 PLN a ja policzyłem po 60 za całość jak by zrobili do każdego pakietu możliwość zakupu to by było dużo lepiej np do tego pakietu za 20 PLN C+ za 30 PLN SPORT i NSPORT+ HD to by zarobili dużo mogą brać jeszcze taniej niż ja zaproponowałem za 20 PLN wtedy mają duży zarobek 20 PLN za c+ sportowy i Filmowe tak samo
                    Przerwa się skończyła, wracaj na język polski.

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                      Przerwa się skończyła, wracaj na język polski.
                      E tam. Za chwilę pojawi się następny bełkot. Gdyby miał przerwy (czytaj: był w szkole) to takiego bełkotu by nie produkował.
                      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Co myślicie (użytkownicy ofert pre-paid i nie tylko) o tym aby NC+ wprowadziła do swojej oferty ppv; mianowicie obecnie nie mamy możliwości oglądania wydarzeń z kanałów Canal+ i/lub Canal+sport i oczywiście inne opcjonalnie. Przykładowo jestem fanem żużla wszystkie mecze GP są transmitowane w Canal+Sport (czasami Canal+Family) a użytkownicy Smart HD+ nie mają możliwości oglądania tych meczów tak samo jest z innymi spotkaniami np piłkarskiej Ligi mistrzów. Może udało by się "podsunąć" taki pomysł przedstawicielom/konsultantom NC+ aby przekazali go dalej. Wiem że realizacja takiego życzenia mało prawdopodobna no ale jak się nie próbuje to się nie ma.

Komentarz

Konia z rzędem temu,ktoza pierwszym razem po przeczytaniu posta zrozumiał-rozszyfrował treść, co takiego autor miał na myśli...
                          Zgroza, zacznij chociaż stosować znaki interpunkcyjne to znaczy:kropki,przecinki..
                          Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2014-11-30, 07:57.
                          PAKIET SUPERPREMIUM+
                          +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                          Rodzinny HD

Komentarz

napisał(a) hamsterrrrr Zobacz post
                            ...
                            Zgroza, zacznij chociaż stosować znaki interpunkcyjne to znaczy:kropki,przecinki..
                            Każdy jego post tak wygląda (można sprawdzić w jego historii wpisów) a był już upominany kilkakrotnie. Dalej bełkocze jak buldog. Mógłby się nie odzywać przynajmniej jak nie potrafi napisać zrozumiale.
                            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Takie życie musi się ktoś taki znaleźć by tak napisać, by inni mogli się tego naczytać
                              Security

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                                Każdy jego post tak wygląda (można sprawdzić w jego historii wpisów) a był już upominany kilkakrotnie. Dalej bełkocze jak buldog. Mógłby się nie odzywać przynajmniej jak nie potrafi napisać zrozumiale.
                                za darmo mam jeszcze dawać przecinki

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+