Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa oferta pre-paid od nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nowa oferta pre-paid od nc+

Już od 1-go października platforma nc+ zaoferuje nowy produkt pre-paid, czyli „nc+ telewizja na kartę”, umożliwiający oglądanie ponad 50 kanałów, w tym 19 w jakości HD. „nc+ telewizja na kartę” będzie dostępna już od 19,90 zł miesięcznie, bez konieczności podpisywania umowy.

W pierwszym miesiącu, aby użytkownicy mogli zapoznać się z bogatą ofertą platformy nc+, otrzymają darmowy dostęp do 130 kanałów tematycznych, a także do pakietu zawierającego kanały z rodziny CANAL+. Po tym okresie będą mogli wybrać czy pozostać w ofercie pre-paid „nc+ telewizja na kartę”, czy przejść do dedykowanej oferty abonamentowej.

Nowa oferta „nc+ telewizja na kartę” to między innymi bogactwo kilkudziesięciu kanałów tematycznych, a także atrakcyjny dekoder HD ITI 5800SX, który umożliwia nagrywanie ulubionych programów na wbudowany dysk twardy. Korzystanie z oferty w najtańszej opcji to koszt od 19,90 zł miesięcznie (przy jednorazowym doładowaniu na 3 miesiące).

- Nasza nowa oferta na kartę to doskonała propozycja dla tych, którzy nie chcą wiązać się długoterminowymi umowami, a oczekują bogatej palety kanałów tematycznych w jakości HD – mówi Piotr Malicki, Dyrektor Sprzedaży Produktów i Usług Pre-Paid platformy nc+. – Nowa oferta na kartę nc+ to ponad dwa razy więcej kanałów niż w ofercie telewizji naziemnej. Wśród dostępnych kanałów są m.in najpopularniejsze propozycje ze świata filmu, sportu czy muzyki, takie jak: Ale kino+ HD, Planete+ HD, Eurosport HD i Eurosport2 HD, TVP Sport HD, TVN24 HD czy Romance TV HD.

Dla użytkowników oferty pre-paid „nc+ telewizja na kartę”, którzy oczekują dostępu do większej liczby kanałów, platforma nc+ stworzyła dedykowaną ofertę „nc+ z umową”. Podstawowy pakiet zawiera 84 kanały tematyczne, w tym 27 w jakości HD. Przy umowie podpisywanej na 12 miesięcy, abonament wynosi 29,90 zł miesięcznie. Istnieje też możliwość jego rozbudowania o kolejne kanały, a także opcje dodatkowe w postaci kanałów z rodziny CANAL+ i HBO.

Zestawy „nc+ telewizja na kartę” pojawią się w sprzedaży na początku października w sieci dystrybucji nc+, w specjalistycznych sklepach SAT, w sieciach sklepów RTV/AGD oraz na stronie www.ncplus.pl.

Nareszcie coś się dzieje
    WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
    01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
    01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Czy mozna wymienic karte cameleon

Od 2008 r. jestem abonentem cyfry + i posiadam karte cameleon. Obecnie miesieczny abonament wynosi 65 zlotych. ( pakiet kompakt HD ) Czy istnieje mozliwosc wymiany obecnej karty na "nc+ telewizja na karte" za 19,90 zl.?
    Prosze o rade.

Komentarz

Jeden pakiet i to taki co nic nie można kupić oferta taka że ja bym lepszą ułożył i sprzedaż by mieli dużą

Komentarz

A jak się dekoder zepsuje po gwarancji to kłopot.
        Turbo DGCB + 1X MR Standard

Komentarz

Witam.
          Jest ktoś z mózgiem w nc+ i doda 2 pakiet osobno płatny EXTRA HD(45kanałów)za 15zł do oferty NC+na kartę co da 39,90zł i będzie już ciekawiej w ofercie???
          PREMIUM1 :C+Familly1,2,C+Sport za 30zł.
          PREMIUM2 :C+,C+Film1i2 za 30zł.
          HBO-25,Cinemax-15 itd.
          Wszyscy chyba na to czekają!!!!
          Pozdrawiam.
          Ps.
          Czy istnieje możliwość przesyłania wiadomości o dacie wygaśnięcia uprawnień (DOŁADOWANIA)na odbiór opłaconego pakietuOMOWY HD+
          jak ma to miejsce w NNK ???
          Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2014-10-03, 13:03.
          01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

napisał(a) kerpen_rp Zobacz post
            A jak się dekoder zepsuje po gwarancji to kłopot.
            Witam.
            Mój dekoder stracił gwarancję 31-go dnia po zakupie(wymiana kondensatorów i dysku,choć można było ten okres na gwarancji zaczekać ale od maja śmiga bez problemu aż miło.
            Jak padnie kłopotu nie widzę,naprawa u pobliskiego magika albo śmietnik.(wysyłka do serwisu na własny koszt to nieporozumienie,strata kasy,nerwów i czasu).
            Pozdrawiam.

Komentarz

napisał(a) Kris1975 Zobacz post
              Witam.
              Jest ktoś z mózgiem w nc+ i doda 2 pakiet osobno płatny EXTRA HD(45kanałów)za 15zł do oferty NC+na kartę co da 39,90zł i będzie już ciekawiej w ofercie???
              PREMIUM1 :C+Familly1,2,C+Sport za 30zł.
              PREMIUM2 :C+,C+Film1i2 za 30zł.
              HBO-25,Cinemax-15 itd.
              Wszyscy chyba na to czekają!!!!
              Pozdrawiam.
              Ps.
              Czy istnieje możliwość przesyłania wiadomości o dacie wygaśnięcia uprawnień (DOŁADOWANIA)na odbiór opłaconego pakietuOMOWY HD+
              jak ma to miejsce w NNK ???
              Dajcie pakiet sport za 25 i pakiet film za 25 brakuje je szcze w tyn pakiecie co jest za 25 pln nsport+ i mozliwosc zakupu c+ i wtedy buore na karte nie chce umowy bo sa miesiace co nie korzystam zrubcie tak zeby bylo jak jest tylko dajcie mozliwosc zakupu premium do pakietu za 20-25 i mozliwosc zakupu tych pakietow co sa tylko bez umowy bo tak to ja tego nie wezme no i bez parowania kart

Komentarz

widać że nie potrafią zrobić oferty do tego kończy się wyłączność na Ekstraklasa nic nie wiadomo kto wygra Puchar Polski już stracili niestety a szkoda wszystko było u jednego operatora czekam na wynik przetargu obecnie bym brał na kartę ale nie ma tam C+ i NSPORT+ ja bym lepszą ofertę ułożył programowo najlepsza oferta na rynku Polskim tylko trzeba ułożyć ofertę
                Ostatni raz edytowany przez legionista1916; 2014-10-11, 17:50.

Komentarz

napisał(a) legionista1916 Zobacz post
                  widać że nie potrafią zrobić oferty do tego kończy się wyłączność na Ekstraklasa nic nie wiadomo kto wygra Puchar Polski już stracili niestety a szkoda wszystko było u jednego operatora czekam na wynik przetargu obecnie bym brał na kartę ale nie ma tam C+ i NSPORT+ ja bym lepszą ofertę ułożył programowo najlepsza oferta na rynku Polskim tylko trzeba ułożyć ofertę
                  Przestań bełkotać tylko napisz w języku polskim.
                  Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                    Przestań bełkotać tylko napisz w języku polskim.
                    jest po Polsku tylko nie ma przecinków a to taki problem

miała być oferta na kartę a jest tylko 1 pakiet

Komentarz

jest po Polsku tylko nie ma przecinków a to taki problem
                      ...
                      Raczej po polskiemu. A co klawisze zacięły się? Przecinek czy kropka i inne znaki często zmieniają sens zdania. Dopóki ich nie postawisz w odpowiednich miejscach to jest to tylko bełkot.
                      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

ogólnie zróbcie dużo pakietów do wyboru bez umowy

Komentarz

ogólnie zróbcie dużo pakietów do wyboru bez umowy
                          i bez przecinków

Komentarz

Witam.
                            Mam pytania do osoby z nc+ lub cyfrowego domu zajmującej się i znającej tajniki oferty: Nc+ na kartę.
                            Wiadomo jest że oferta ta powstała w celu wypchnięcia dekoderów z magazynu,ale pomińmy już ten fakt.
                            Powstanie takiej oferty było dobrym posunięcie moim zdaniem,bo dzięki temu większe grono osób ma możliwość ożywienia zakupionych dekoderów po promocyjnym miesiącu bez zbędnej lojalki w ofercie nc+mix.
                            Trochę uciążliwe jest wydzwanianie do konsula 2razy w mies.w sprawie wysłania uprawnień na kartę bo ekran aktywacyjny blokuje dekoder,pomimo opłaconego pakietu.Rozumiem że statystyki muszą być i trzeba wiedzieć ile osób korzysta z tej oferty,ale bez przesady bo to są dodatkowe koszty.Ok.
                            Dzięki temu również mój dekoder został ożywiony i nie leży bezczynnie w pudełku (szacun dla myślących). Oczywiście mogłem jak i zresztą wielu innych osób wybrać ofertę np. Universe+ za 49zł. na 12mies. lub 59zł.na czas nieokreślony. Problem jednak polega na tym,iż po takim posunięciu dekoder po 12 mies lub innym czasie mimo że jest moją własnością będzie na pewno bardziej bezużyteczny jak w obecnej chwili.Brak powrotu do oferty NC+na kartę po takim myku stawia dla mnie barierę(szkoda blokować dekoder) i zapewne nie tylko mi.Zastanawiam się w czym jest problem,że nie można po kilku lub 12miesiącach powrócić do NC+na kartę na tym samym dekoderze i karcie???
                            Ktoś odpowie znający odpowiedz??
                            Ja rozumiem że lepiej jak ktoś zakupi kilka dekoderów bo kasa wpływa i zbyt jest i piramidę sobie z nich ustawi.Będzie kolekcjonował lub też po podłączeniu kilku sztuk do prądu zastąpi kaloryfer zimową porą albo będzie na nich po prostu suszyć bieliznę.
                            Następna sprawa.
                            Ok.jest oferta na kartę,przelew myk na konto,czarne pudło odnowione działa,jest super.Tyle że jak ktoś,kto to wymyślił(chwała mu za to)powiedział "A" to teraz czas na ''B''
                            Brakuje tu kilku kanałów np.
                            MiniMini, nSport, Disney Junior, NickJr, Nickledon, Boomerang, FoxHD, 13ulica, NGOwild, Discovery Science, AnimalPlanet, SciFi Universal, MGM, TCM, Universal, Comedy Central, BBS Knowledge, TLC, ID, MTV Live.
                            Czas chyba już na dodatkowy pakiet za np.15zł.i wzbogacenie oferty.
                            Może też coś Premium np.C+,HBO,Cinemax.
                            Jaki jest problem dodać pakiet Extra lub ofertę na kartę równoległą do tej na Abonament????
                            Przecież to tylko bardziej przyciągnie wam ludzi i kasę co za tym idzie.
                            Do świąt w2014r.jeszcze trochę czasu jest,pomyślcie o tym i zróbcie coś w końcu konkretnego dla ludzi,co chcą płacić wam ale w ofercie nc+ na kartę!!!!!
                            Pozdrawiam
                            i dziękuję za chwilę uwagi.

Komentarz

napisał(a) Kris1975 Zobacz post
                              Witam.
                              Mam pytania do osoby z nc+ lub cyfrowego domu zajmującej się i znającej tajniki oferty: Nc+ na kartę.
                              Wiadomo jest że oferta ta powstała w celu wypchnięcia dekoderów z magazynu,ale pomińmy już ten fakt.
                              Powstanie takiej oferty było dobrym posunięcie moim zdaniem,bo dzięki temu większe grono osób ma możliwość ożywienia zakupionych dekoderów po promocyjnym miesiącu bez zbędnej lojalki w ofercie nc+mix.
                              Trochę uciążliwe jest wydzwanianie do konsula 2razy w mies.w sprawie wysłania uprawnień na kartę bo ekran aktywacyjny blokuje dekoder,pomimo opłaconego pakietu.Rozumiem że statystyki muszą być i trzeba wiedzieć ile osób korzysta z tej oferty,ale bez przesady bo to są dodatkowe koszty.Ok.
                              Dzięki temu również mój dekoder został ożywiony i nie leży bezczynnie w pudełku (szacun dla myślących). Oczywiście mogłem jak i zresztą wielu innych osób wybrać ofertę np. Universe+ za 49zł. na 12mies. lub 59zł.na czas nieokreślony. Problem jednak polega na tym,iż po takim posunięciu dekoder po 12 mies lub innym czasie mimo że jest moją własnością będzie na pewno bardziej bezużyteczny jak w obecnej chwili.Brak powrotu do oferty NC+na kartę po takim myku stawia dla mnie barierę(szkoda blokować dekoder) i zapewne nie tylko mi.Zastanawiam się w czym jest problem,że nie można po kilku lub 12miesiącach powrócić do NC+na kartę na tym samym dekoderze i karcie???
                              Ktoś odpowie znający odpowiedz??
                              Ja rozumiem że lepiej jak ktoś zakupi kilka dekoderów bo kasa wpływa i zbyt jest i piramidę sobie z nich ustawi.Będzie kolekcjonował lub też po podłączeniu kilku sztuk do prądu zastąpi kaloryfer zimową porą albo będzie na nich po prostu suszyć bieliznę.
                              Następna sprawa.
                              Ok.jest oferta na kartę,przelew myk na konto,czarne pudło odnowione działa,jest super.Tyle że jak ktoś,kto to wymyślił(chwała mu za to)powiedział "A" to teraz czas na ''B''
                              Brakuje tu kilku kanałów np.
                              MiniMini, nSport, Disney Junior, NickJr, Nickledon, Boomerang, FoxHD, 13ulica, NGOwild, Discovery Science, AnimalPlanet, SciFi Universal, MGM, TCM, Universal, Comedy Central, BBS Knowledge, TLC, ID, MTV Live.
                              Czas chyba już na dodatkowy pakiet za np.15zł.i wzbogacenie oferty.
                              Może też coś Premium np.C+,HBO,Cinemax.
                              Jaki jest problem dodać pakiet Extra lub ofertę na kartę równoległą do tej na Abonament????
                              Przecież to tylko bardziej przyciągnie wam ludzi i kasę co za tym idzie.
                              Do świąt w2014r.jeszcze trochę czasu jest,pomyślcie o tym i zróbcie coś w końcu konkretnego dla ludzi,co chcą płacić wam ale w ofercie nc+ na kartę!!!!!
                              Pozdrawiam
                              i dziękuję za chwilę uwagi.
                              Masz rację brak premium do tego pakietu za 20 PLN to powód że ja nie biorę tego a byłbym chętny na dekoder z dyskiem bez parowania karty

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+