Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NC+ MIX

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Niby jest zmiana w ofercie Mix, ale na ich stronie jeszcze nie widać.

Start+ (dekoder własny) - oferta na 12 m-cy za 19,90 zł z dostępem do pakietu Comfort+ do 2 miesiące za 0zł
    Comfort+ (dekoder własny) - pakiet w cenie 29,90 zł powiększony o kanały Extra+ do 2 miesiące za darmo.
    Oferta Extra+ (dekoder własny) - za 44,90 zł, gdzie klient otrzymuje dodatkowo możliwość oglądania kanałów Filmbox do 2 miesięcy w prezencie
    Comfort+ z CANAL+ (dekoder własny) - oferta wzbogacona o opcje Premium CANAL+ tylko za 79,90 zł z dostępem do pakietu Extra+ do 2 miesiące za 0 zł

Komentarz

• NC+ MIX - czas nieokreślony ?

Witam,
      a czy ktoś wie, dlaczego zniknęła ze sklepu oferta na NC+ MIX na czas nieokreślony ??

Komentarz

• Czy można podpisać umowę na NC+ Mix z własnym dekoderem i mieć HBO? Bo nie widzę takiego pakietu w ofercie.

Komentarz

• Co w wypadku gdy popsuje się/zginie karta dekodująca mając umowę na zakupiony tuner w ramach oferty nc+mix? NC+ wyśle samą nową kartę czy trzeba w takim wypadku wysłać cały zestaw (dekoder + karta + zasilacz + dowód zakupu) do firmy Skymax?

https://www.skymax.pl/dodaj_serwisx.php

Komentarz

• Prośba o poradę:

1. Korzystam z oferty nc+ mix z abonamentem jak w stopce, z modułem CI+. Do tej pory korzystałem z modułu w telewizorze Samsung 46F7000. Nie było z nim żadnego problemu.

2. W lutym wymieniłem telewizor na Samsung 48JU7000. Moduł działa, dekoduje, ale programy kodowane są co kilkadziesiąt sekund "pikselowane". Pojawia się to tylko na kanałach platformy, tylko na kodowanych, nie tylko na transponderze TVN-u, ale np. na programach Canal+ czy HBO. Jest to denerwująca sytuacja.

3. Sprawdzona została instalacja antenowa. Monter, używając mierników, ustawił jakość (widoczna w ustawieniach samsunga) na 100 procent.

4. Sprawdziłem inny moduł, z oferty n na kartę. Opisywany problem z punktu 2 nie występuje.

5. W związku z powyższym uznałem, że winny jest moduł, choć tak jak mówiłem, dekoduje sygnał. Został wysłany do Krakowa, reklamacja nie została uznana.

Co sądzicie o opisanym problemie? Czy zrobiłem wszystko co powinienem?

Raczej wykluczam usterkę w telewizorze Samsung, raczej też wykluczam problem z instalacją.
            Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+