Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozbieznosc w numerach kont

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) chipsi Zobacz post
    Nie w "jakimś" tylko z adresu ncplus@info.ncplus.pl. Ostatnie cyfry konta są zgodnie z nr abonenta. Było wezwanie, my wyjazd więc szybko zapłaciliśmy. Dopiero przy następnym mailu przyszły wątpliwości - ktoś nas oszukał czy nc+ ma burdel? Niestety nie możemy się dodzwonić :/
    W poscie Frauki masz maila do moderatorow-pomoga wyjsnic sprawe lub skorzystaj z :

http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

napisał(a) stokrotka_2 Zobacz post
    Własnie 2 tyg. u mnie w banku było wszystko ok ale ten rabobank to jest paranoja, i napisze jeszcze raz 2 tyg szedl przelew;]
    To specyficzny bank,ale i zapewne sytuacja nie jest notoryczna by przelewy tam az tyle szly.
    Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-07-30, 13:45.
    Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
    W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
    Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

@Stokrotka
      najwidoczniej miałaś pecha, że tak długo trwało zanim pieniądze dotarły do banku. Osobiście nie pamiętam jakoby były jakieś problemy z wpłatami na konta w Rabo.

@chipsi
      Ciebie zapraszam do kontaktu mailowego według danych z mojej sygnatury a wtedy sprawdzimy sprawę. Pamiętaj proszę o podaniu nicka w temacie wiadomości.

Komentarz

napisał(a) sztywny Zobacz post
        Również potwierdzam rozbieżność numerów kont na dekoderze i w ICA tak jak pisze @tolesi różnica jest w 10 pierwszych cyfrach Czyżby następny przekręt nc+ bo od dnia falstartu i totalnej porażki można się po nich spodziewać wszystkiego Proszę o oficjale wypowiedzenie się nc+ przedstawicieli w tej sprawie i wyjaśnienie o co chodzi w tym wszysykim
        2 pierwsze cyfry numeru konta to liczba kontrolna, wiec zawsze sa inne jak sie zmienia numer konta. Kolejne 8 to wyroznik banku i oddzialu i to wlasnie tam nastapila zmiana - "2000 0017" rabobank na "1240 6960" - pekao.

napisał(a) Michał_nc+ Zobacz post
        Prześlij proszę dane umowy na nasz adres e-mail (szczegóły poniżej).
        Skoro sie juz wyjasnilo to nie bede pisal. Aczkolwiek to bardzo dziwne, ze najpierw zmieniacie numer konta w ICA a dopiero pozniej myslicie o informowaniu abonentow.

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
          ....P.S.
          Kilka osob pisze o zmianie numeru rachunku,ale ostatnie cyfry chyba pozostaly bez zmian i odzwierciedlaja rowniez numer klienta,prawda?
          Ostatnie cyfry są takie same ale u mnie nie mają nic wspólnego z moim numerem klienta czy umowy .

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+