Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Być może sprzedam :D

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Być może sprzedam :D

Sprawa wygląda tak:

Przeprowadziłem się i na razie nie mam tam sygnału Muszę pochodzić po sąsiadach żeby kogoś wybłagać na montaż na jego balkonie.

W międzyczasie w ciemno wziąłem Universe+ z 6xCanal Plus za 49 zł czyli godnie

Kuzyn chce ode mnie wziąć tą moją ofertę, ale z kolei on ma swoją do września (WPT+HBO+nPremium czyli obecnie 6xCanal Plus). On będzie wypowiadał bo jemu NC+ oferuje WPT+6XC+ za 89 zł jak teraz płaci 79 zł także podejrzewam, że on i tak w końcu tą swoją ofertę przedłuży i ja znowu zostanę z rachunkiem do opłacenia

Piszę, że być może sprzedam, bo nie sądzę, żeby NC+ była taka łaskawa i przy braku sygnału pozwoliła rozwiązać umowę.

Mam dekoder 500 GB (zablokowany do 250GB na tą chwilę).
    Universe+ z 8xC+ za 49 zł do 31.08.2015
    Extra+ z 6xC+ za 69 zł do 30.09.2016

wzruszyla mnie twoja historia
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Nie ma możliwości odsprzedania umowy. Pamietaj, że umowa jest imienna, w razie zaginięcia lub uszkodzenia dekodera, będziesz za niego wciąż odpowiadać Ty. Jezeli rachunki nie będą opłacane, do Ciebie będziemy kierować monity. Niestety obecnie cesja również nie jest dostępna.

Komentarz

200 zł po raz pierwszy
        superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

napisał(a) Monika_nc+ Zobacz post
          ... Niestety obecnie cesja również nie jest dostępna.
          Niestety. Dlatego klient musi kombinować zamiast rozwiązać to jak w cywilizowanym kraju.

n subscriber since III 2008
          2015 I - Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 49,9PLN

Komentarz

Też własnie nie rozumie dlaczego do samego początku ''n'' obecnie ''nc+'' nie ma cesji umowy.
            Dla mnie to też dziwna sytuacja bo dzisiaj masz prace a jutro nie i co nawet jakbyś sam kogoś poszukał kto by chciał Twoja umowę kontynuować to co ???
            Według n/nc+ masz nie mieć na przysłowiowy ''chleb'' ale musisz płacić abonament

Dla mnie to tez jest chore no ale cóż !!!
            Pozdrawiam EagleEye
            TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

napisał(a) EagleEye Zobacz post
              Też własnie nie rozumie dlaczego do samego początku ''n'' obecnie ''nc+'' nie ma cesji umowy.
              Dla mnie to też dziwna sytuacja bo dzisiaj masz prace a jutro nie i co nawet jakbyś sam kogoś poszukał kto by chciał Twoja umowę kontynuować to co ???
              Według n/nc+ masz nie mieć na przysłowiowy ''chleb'' ale musisz płacić abonament
              Dla mnie to tez jest chore no ale cóż !!!
              W "n" od samego początku była możliwość cesji. Z nieznanych powodów po kilku miesiącach zrezygnowano z tej możliwości. Wg. mnie powinni to przywrócić np. w APS w obecności abonenta "starego" i nowego.

Komentarz

mylisz sie
                oplata za cesje byla ujeta jedynie w cenniku
                nigdy n nie pozwolila z niej skorzystac

Komentarz

@GDA - były takie miesiące w historii Telewizji Nowej Generacji n, kiedy cesja była możliwa do przeprowadzenia.

Komentarz

Tak, tak, były takie miesiące a dokładnie dwa, cesja była możliwa od 30 marca do 02 kwietnia w roku 2010.

Komentarz

poważnie?
                      cała akcja trwała 4 dni?
                      to musiało być istne szaleństwo.

niby 4 dni, ale medialnie to wyglądało że "na przełomie dwóch miesięcy"

Komentarz

Augustus no nie mów że uwierzyłeś, poważnie to ta cesja bardzo krótko trwała. A prawda jest taka, prozaiczna wręcz. Po co nc+ ma zajmować się przepisywaniem umów, zmienianiem w swoich komputerach i całym systemie danych, kto za to zapłaci? Wyjście jest proste ten kto chce zdać musi dalej płacić, a ten kto chce wziąć to i tak weźmie. W sumie 2 abonamenty mają. A dobro klienta, no nie, chyba wiemy co to oznacza.

Komentarz

czy uwierzyłem? pewnie że uwierzyłem.
                          przecież wtedy dopiero się rozkręcałem, króciutko po rejestracji miałem bana to skąd mogłem wiedzieć jakie ważkie wydarzenia mnie omijały.
                          zaraz potem miałem drugiego bana, to sam rozumiesz że nie byłem na bieżąco

no no Leon, tak starego zrobić w jajo.

Komentarz

napisał(a) Monika_nc+ Zobacz post
                            @GDA - były takie miesiące w historii Telewizji Nowej Generacji n, kiedy cesja była możliwa do przeprowadzenia.
                            Moniko jestem od samego poczatku tutaj i na pewno taki luksus bym zanotowal
                            nie wiem czy posty z 2007-2009 sie zachowaly na ten temat ale zawsze cesja byla nidostepna wg mnie

Komentarz

GDA, mogłeś nie zauważyć bo faktycznie ta cesja trwała bardzo krótko. Pamiętam, że niektórzy w tym bardzo krótkim czasie skorzystali, co prawda trochę wyżej zażartowałem ale nie bardzo się pomyliłem.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+