Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana dekodera - firma kurierska

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wymiana dekodera - firma kurierska

Podczas przedłużania mojej umowy ustaliłem z konsultantem, że dekoder zostanie doręczony 7 maja zaraz po moim powrocie z urlopu. 7 był wczoraj a kuriera nie było. Kontaktowałem się z BOKiem jednak uzyskałem od nich informację, że wysyłką zajmuje się zewnętrzna firma. Czy jest mi w stanie ktoś powiedzieć jaką firmą kurierską dostarczane są dekodery? Czy istnieje możliwość w jakiś sposób sprawdzenia numeru przesyłki?

Witam, firma kurierska to DPD zadzwon na infolinie badz napisz do doradcy powinni ci podac nr listu przewozowego;]
    WPT+HBO+Cinemax+HHD+6 Canal+ 69,90
    NC+ Universe+ + HBO+6Canal+ +MRS +HHD70,99 ;)

Komentarz

Zapraszam do kontaktu z Moderatorami forum, zgodnie ze wskazówkami z mojej sygnatury.

Komentarz

Zadzwonię ponownie na infolinię. Ostatnio uzyskałem informację, że nie posiadają numeru przesyłki a została ona wysłana 30 kwietnia.

Komentarz

hehe nie przejmuj się ja dzwonie codziennie na infolinie i raz mi ktoś może podać a raz nie tyle ze ja czekam na dodatkowy dekoder do MR, wiec jak trafisz na normalnego konsultanta to Ci to jakoś poda
          WPT+HBO+Cinemax+HHD+6 Canal+ 69,90
          NC+ Universe+ + HBO+6Canal+ +MRS +HHD70,99 ;)

Komentarz

Zapytam tutaj, żeby nie robić nowego tematu.

Wymieniam dekoder nbox 250 na Mediabox, proszę mi powiedzieć co mam oddać kurierowi bo wiem, że
            1) Dekoder
            2) Kartę
            3) Kabel EURO
            4) Pilot

I tyle? Podczas rozmowy przedłużeniowej Pani wymieniła te 4 rzeczy ale pewnie trzeba jeszcze instrukcję tak? Ile książeczek wchodziło w jej skład?
            Ps. pilot oddajemy bez baterii?

I jeszcze pytanie czy pudełko z Dekodera mam zapakować jak paczkę (zeby nic nie zginęło) czy kierowca( kurier ) sprawdza przy mnie skład pudełka?

Extra+, 6x Canal+(69,99zł), Eleven (11,90zł), Polsat Premium (0zł), Dekoder (5zł) - 24m
            HBO - 5 m (0zł), Filmbox 1 m (0zł). Razem przez 2 lata...86,89 zł

Komentarz

napisał(a) Widzewiak Zobacz post
              Zapytam tutaj, żeby nie robić nowego tematu.

Wymieniam dekoder nbox 250 na Mediabox, proszę mi powiedzieć co mam oddać kurierowi bo wiem, że
              1) Dekoder
              2) Kartę
              3) Kabel EURO
              4) Pilot
              I tyle? Podczas rozmowy przedłużeniowej Pani wymieniła te 4 rzeczy ale pewnie trzeba jeszcze instrukcję tak? Ile książeczek wchodziło w jej skład?
              Ps. pilot oddajemy bez baterii?
              I jeszcze pytanie czy pudełko z Dekodera mam zapakować jak paczkę (zeby nic nie zginęło) czy kierowca( kurier ) sprawdza przy mnie skład pudełka?
              Ty za dobry jestes jak im pudelko,instrukcje i baterie chcesz oddawac zdajesz te 4 rzeczy ktore wymieniles,ale procedury przy kurierze nie znam niestety...
              Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
              W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
              Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+