Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wredne tel`efony

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wredne tel`efony

Witam,
    W 2008 roku podpisałem umowę z telewizją N, do teraz jestem w NC+. 28-02-2017 upływa minimalny okres umowy. Od kilku miesięcy wydzwaniają do mnie jacyś ludzie ze zwykłego numeru komórkowego:
    608-921-099
    Podczas pierwszej rozmowy nieświadomy podjąłem rozmowę, przedstawiono mi ofertę i o zgrozo, na gorszych warunkach niż obecnie!sic! Po siedmiu latach LMAO.
    Od bodajże dwóch trzech miesięcy telefony zaczęły się nasilać. Zrozumiałem, że to wcale nie musi być NC+, bo taki dzwiny numer telefonu? Na stronie internetowej
    kontakt wygląda tak:
    Sprzedaż

Zadzwoń: 22 22 00 000*
    Zapraszamy do kontaktu przez moje nc+

Telefoniczne Centrum Abonenta

Z telefonów stacjonarnych: 801 044 944*
    Z telefonów komórkowych: 22 310 47 47*
    /dlatego nie zgadzam się na przedstawianie mi jakiejkolwiek oferty, tylko informuję, że nie znam tego numeru i miło przepraszam.
    Nie wiem, kto do mnie dzwoni, czy sąsiad robi sobie żarty, czy może ktoś chce ode mnie wyciągnąć jakieś dane albo MAM potwierdzić jakąś umowę słowem TAK.

Szczerze mówiąc, w dzisiejszych czasach jest tylu cwaniaków, że nie mam zamiaru przekazywać jakiemuś numerowi np numeru pesel, czy odpowiadać na jakiekolwiek pytania.
    Być może powinienem numer ten zgłosić na Policję.

W dniu przedwczorajszym wysłałem rezygnację po upłynięciu minimalnego okresu.
    Najpierw była Wizja, później N, teraz NC+ a od marca będzie tylko naziemna.
    Sylwester, godzina 12:35 i telefon dzwoni, ahh.

najprosciej wklepac numer w google
    jest tam setki stron gdzie inni potwierdza czyj to numer

jezeli nie chcesz miec telefonow musisz cofnac zgody marketingowe ale wtedy zapewne twoj abonament podskoczy, najczesciej obnizki sa przez to ze sie na to godzisz

nie chcesz przedluzac? zablokuj numer i nie odbieraj

chcesz przedluzyc? zadzwon sam na infolinie dla abonentow

ode mnie do nc+ powiem ze bardzo nieprofesjonalne podejscie dzwonic z nieznanych numerow tym bardziej w czasach naciagaczy telefonicznych, wiele znanych firm w tym platform sat uzywa wlasnych numerow ktorych abonenci znaja glownie infolini

Komentarz

Gorzej niż nieprofesjonalne!
      Numer oczywiście zapisany i dodany do ignorowanych.

Komentarz

Obecnie wydzwaniaja z zastrzeżonego. I informuje ich na początku ze czemu sie ukrywaja, konsultant nie potrafi odpowiedziec. A ja kwituje ze jesli zadzwonia z numeru jawnego to bede z nimi rozmawiał.
        Superpremium - 3740SX+WifiBox+
        Motywacja jest tym, co pozwala zacząć, Nawyk jest tym, co pozwala ci wytrwać

Komentarz

Ja mam blokadę sieciową na rozmowy przychodzące z numerów zastrzeżonych. Jak ktoś się boi/wstydzi pokazać numer telefonu, to nie ma o czym z nim gadać.
          NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Ja mam już z 10 zablokowanych plus wyłączone zastrzeżone numery poza numerem z firmy http://www.odpady-odzysk.pl która ze mną współpracuje na zdrowych zasadach, jestem bardzo zadowolony.
            Ostatni raz edytowany przez mati_kowa; 2017-02-19, 21:48.

Komentarz

Wczoraj odebrałem telefon od numeru:
              Kod:
              122947879
              w związku z rezygnacją z umowy. Grzecznie poinformowałem, iż dzwoni Pan do mnie z nieznanego mi numer, który nie widnieje na stronie nc+. Konsultant chyba nie uwierzył w moje słowa i powiedział, że dzwoni z chyba Krakowa, jeśli dobrze zrozumiałem i reprezentuję firmę ncplus. Odpowiedziałem, iż za własną żonę nie można dać sobie ręki uciąć, a jemu mu ufać i grzecznie zakończyłem rozmowę.

Swoją drogą, piękne traktowanie klienta. Mam dostać to samo, co teraz mam w ofercie, z taką samą cenę, jaką uzyskałem dwa lata temu.
              Chyba ze dwa miesiące temu jakaś Pani oferowała mi dodatkowo internet lte, chyba z 80GB. Powiedziałem jej jaki piękny jest internet z limitem danych(:

Postanowiłem, że od dziś będę po wcześniejszym poinformowaniu nagrywać wszystkie nieznane mi numery z niby ncplus.

Komentarz

Ja będąc na waszym miejscu nigdy nie przedłużał/zmieniał nic co dzowni do mnie. Nawet pod infolinie w dzisiejszych czasach można sie podpiąć i przekierować. Najlepiej samemu dzwonić. Na ogół jest wtedy lepsza oferta.

Komentarz

Ja osobiscie zostalam mega fajnie obsluzona w punkcie, nie ma jak face to face. Mamy w naszym Wejherowie dwa punkty i zawsze pracownicy podchodza do nas milo i indywidualnie. Nigdy nie zostalismy oszukani ani zle potraktowani. Tak to ja moge chodzic do punktow. Nie wiem jak u was i jak wasze opinie ale ja nie mam zamiaru nigdy nic brac przez infolinie, sa niemili , hamscy i zlosliwi. A pozatym oszukuja na potege, zdecydowanie wole punkt.

Komentarz

W punktach roznie, sa ludzie co wogole by nie chcieli nam sprzedawac nc+

Co do infolini byl straszny brak wiedzy ale w ostatnich miesiacach jest coraz lepiej.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+