Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nie zadowolenie z n+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• nie zadowolenie z n+

jestem uzytkownikiem tego pakietu od roku I caly czas mam problem aby normalnie przelaczac kanaly poprostu nie moge cos musi byc w centrum nie tak poniewaz za kazdym razem kiedy chce przeloczyc kanal nie da sie I musze wylaczac z produ caly decoder I uruchamiac ponownie jest to takie irytujace ze tak naprawde nie moge nic zrobic poniewaz moj brat ktory mieszka w anglii poprosil kolege o zakup tego pakietu po dwoch miesiacach dal mnie go I teraz ja sie mecze a ze nie mam papierow potwierdzajacych zakup dekodera to nie moge nic zrobic jestem rozczarowany jak poprostu ludzie biora abonament I nie moga z niego korzystac mialem kiedys polsat od dnia zakupu po koniec umowy nie mialem ani razu problemu z czym kolwiek a tu juz wiem ze nigdy nie wezme N-ki na siebie a co do ceny u konkurencji nie ruzni sie w cale

Aha .
    COMFORT+
    Multi+
    EXTRA+
    HBO
    Premium Sport &Film
    CANAL+ VOD
    netVOD+ konto podstawowe
    NC+ GO internet
    Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

napisał(a) hameringhton Zobacz post
      jestem uzytkownikiem tego pakietu od roku I caly czas mam problem aby normalnie przelaczac kanaly poprostu nie moge cos musi byc w centrum nie tak poniewaz za kazdym razem kiedy chce przeloczyc kanal nie da sie I musze wylaczac z produ caly decoder I uruchamiac ponownie jest to takie irytujace ze tak naprawde nie moge nic zrobic poniewaz moj brat ktory mieszka w anglii poprosil kolege o zakup tego pakietu po dwoch miesiacach dal mnie go I teraz ja sie mecze a ze nie mam papierow potwierdzajacych zakup dekodera to nie moge nic zrobic jestem rozczarowany jak poprostu ludzie biora abonament I nie moga z niego korzystac mialem kiedys polsat od dnia zakupu po koniec umowy nie mialem ani razu problemu z czym kolwiek a tu juz wiem ze nigdy nie wezme N-ki na siebie a co do ceny u konkurencji nie ruzni sie w cale
      I am from year it package uzytkownikiem and beguile problem time (sometimes) caly in order to it must in (to) center normally not not so too case (together; time) przelaczac kanaly poprostu moge cos byc poniewaz kazdym when it wants not give przeloczyc kanal sie and with (from) fly wylaczac produ caly decoder and there is live from (with) so in england about this shopping of package for (after) such again not nothing brother distance I him (it) uruchamiac irytujace naprawde moge zrobic poniewaz moj ktory poprosil kolege dwoch miesiacach and now I match sie but I am disappointed it from (with) mum shopping not nothing papierow potwierdzajacych dekodera moge zrobic as people (people) subscription poprostu biora and from it (him) from day of shopping for end of agreement (convention) with that problem not polsat not not once moga korzystac mialem kiedys mialem kolwiek but never I know on it from (with) here not juz wezme N-ki but that for price at competition in (to) not inch < whole > ruzni sie
      chociaż właściwie z tego bełkotu wyłapałem jedno w miare sensowne zdanie:
      ...mialem kiedys polsat od dnia zakupu po koniec umowy nie mialem ani razu problemu z czym kolwiek...
      no i tak trzymaj chłopie !
      .

Komentarz

Po prostu dekoder jest nie bardzo sprawny, ale nie mając umowy (żadnych papierów) nie ma jak go wymienić na sprawny. Ciekawe kto płaci abonament?

Komentarz

olo, feler posiada nie dekoder a właściciel dekodera.

Komentarz

@hameringhton,
            sprecyzuj proszę z jakiego dekodera korzystasz?

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+