Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opinie na temat nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) fido83 Zobacz post
    O co chodzi z tym Eurosportem? Przecież jest we wszystkich pakietach.
    http://satkurier.pl/news/83998/po-us...esz-umowy.html
    http://media2.pl/media/101469-Kanaly...wie-umowy.html
    Forumowa Loża Szyderców

Komentarz

• Nie dam się robić w balona, wydymam ich do każdej złotówki.

Obecnie mam umowę z N, 5 kwietnia kończy nadawanie nPremium i dostane 6 kanałów Premium tak zapowiadali.

Więc nigdzie nie będe migrował, będę miał za 69 zł HBO i Premium i będe dymał ich do ostatniej złotówki, bo jak dla mnie to dziady a nie ludzie.
      Dziady!!!!
      N-ka: Wszystkie Pakiety Tematyczne + nPremium + HBO za 68 zł - dekoder CLRA 500 GB - BYŁO I MINĘŁO

Koniec N, Pozostał tylko niezawodny CP technology bez haczyków jakie stosuje nc+.

Komentarz

• napisał(a) rafallo Zobacz post
        Czekam na ASY wyciągnięte przez Libickiego .........
        MTV, Sportklub,Comedy Central to nie asy to telewizyjny odpad.
        napisał(a) rafallo Zobacz post
        Nie dam się robić w balona, wydymam ich do każdej złotówki..............
        O czym Ty piszesz robaczku. Będziesz cieszył się gdy oni Ciebie nie wydymają o sytuacji odwrotnej zapomnij.
        Ostatni raz edytowany przez olo46; 2013-03-22, 17:54.

Komentarz

• A jak się okaże, że Eurosport to AS?

A wiesz ile ten odpad gromadzi widzów przed TV? Comedy Central nie oglądam bo to odpad, ale statystyki mówią same za siebie
          N-ka: Wszystkie Pakiety Tematyczne + nPremium + HBO za 68 zł - dekoder CLRA 500 GB - BYŁO I MINĘŁO

Koniec N, Pozostał tylko niezawodny CP technology bez haczyków jakie stosuje nc+.

Komentarz

• Olo wybacz ale nie zgodzę się z Tobą. Comedy Central oglądam bardzo często(zresztą wyniki oglądalności tego kanału mówią same za siebie- jest bardzo wysoko), kanał bardzo dobry jakościowo i ramówkowo. Sportklub też lubiłem bo oglądałem na nim NASCAR i DTM. Punkt widzenia jak to mówią zależy od punktu siedzenia.
            Forumowa Loża Szyderców

Komentarz

Obecnie mam umowę z N, 5 kwietnia kończy nadawanie nPremium i dostane 6 kanałów Premium tak zapowiadali.
              Dziady!!!!
              oni nie powiedzieli, ze wymienia npremium na 6 canal+
              powiedziane zostało, że wyłączane są npremium i będą udostępniać 6 kanałów premium.

Nic o tym, że dostaniesz coś w zamian.
              Jestem natomiast w stanie uwierzyć w to, że za npremium będą dwa canal+ family skoro dostaną je użytkownicy TNK HD.

Komentarz

• Mam propozycję skoro Pani wiceprezes zapowiada walkę o każdego klienta to niech siądzie przed komputer i odbiera telefony, dzwoni do klientów. Może wtedy spadną jej te różowe okulary, na które patrzy na świat.
                Redaktor techniczny portalu ************

Komentarz

• napisał(a) thonka Zobacz post
                  oni nie powiedzieli, ze wymienia npremium na 6 canal+
                  powiedziane zostało, że wyłączane są npremium i będą udostępniać 6 kanałów premium.

Nic o tym, że dostaniesz coś w zamian.
                  uważasz, że premium to ale kino, domo? niech mnie pocałują w du...
                  Premium to Premium to Canal+ musza nam dać za nPremium.
                  I jak dadzą będę ich dymał do ostatniej sekundy umowy.

Komentarz

• Zrobiłem sobie porównanie w porównywarce ofert. Wybrałem 20 najczęściej oglądanych kanałów przeze mnie i żonę. Oto co mi wyszło:

Uploaded with ImageShack.us

I niech to wystarczy za komentarz do oferty ncplus..... Wszyscy powinniśmy zrobić coś takiego i wysłać mailem do zarządu encepence...
                    Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                    Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                    Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• napisał(a) Elendil Zobacz post
                      Zrobiłem sobie porównanie w porównywarce ofert. Wybrałem 20 najczęściej oglądanych kanałów przeze mnie i żonę. Oto co mi wyszło:

Uploaded with ImageShack.us

I niech to wystarczy za komentarz do oferty ncplus..... Wszyscy powinniśmy zrobić coś takiego i wysłać mailem do zarządu encepence...
                      Ja bym po stronie nc+ umieścił, Viasaty to szczególnie, Polsat Sport, Travel Chanel.

Komentarz

• Info ze funpage'a anty nc+:

Ponoć nowe ceny NC+. Nie wiem czy to prawda dlatego jak ktoś ma możliwość niech się zapyta na infolinii:

34 zł dla migrujących do Comfort+
                        49 zł dla migrujących do Universe+
                        64 zł dla migrujących do Canal+ Silver bez multiroom Na chwilę obecną to jest chyba jedyna oferta, na konferencji powiedziano że będzie za 59 dla migrujących, pewnie będzie ale jeszcze nie dzisiaj
                        69 zł dla migrujących do Canal+ Silver (multiroom C+ dwie karty) (Nie potwierdzone)
                        79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez multiroom) Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 = uzyskała jedna osoba niepotwierdzone)
                        79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) Niepotwierdzone UWAGA: Uzyskał tylko użytkownik Maci0s migrujący z Cyfry,
                        89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)
                        99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO
                        99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki
                        109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)
                        109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom)
                        129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)
                        169 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty) lub N

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

Opcje dostępne od C+Gold (może C+Silver też ?):

Redlight HD - 15zł
                        Opcja NOC - 25zł
                        TV France - 10zł
                        Mezzo - 5zł
                        History HD - 1,99zł
                        HBO (najprawdopodobniej bez HBO GO) - 25zł, (ale można zdobyć za 20 zł)
                        Filmbox - 15zł
                        Cinemax - 15zł
                        Sudance HD - 2,99zł

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
                          MTV, Sportklub,Comedy Central to nie asy to telewizyjny odpad.

O czym Ty piszesz robaczku. Będziesz cieszył się gdy oni Ciebie nie wydymają o sytuacji odwrotnej zapomnij.
                          Jak mają mnie wydymać, jak skończy mi się umowa z N, lub nie zobaczę zamiast nPremium Canal+ to od razu odchodzę z nc+? Jak mnie moga już dymać skoro będę w CP?

Komentarz

uważasz, że premium to ale kino, domo? niech mnie pocałują w du...
                            Premium to Premium to Canal+ musza nam dać za nPremium.
                            I jak dadzą będę ich dymał do ostatniej sekundy umowy.
                            no co ja poradzę, że możesz się niemiło zdziwić?

Po prostu - nigdzie nie było napisane, że za npremium włączą cały pakiet C+, natomiast to, ze TNK HD dostanie za npremium dwa C+Family poszło już oficjalnie do mediów.

A jak Ci nie pasuje to przecież masz 14 dni na wypowiedzenie umowy...

@Ucash
                            To kopia wpisów z forum satkuriera...

Komentarz

• a postów raportować nie można,coś tam się zacięło
                              wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
                              i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
                              oni też mają swoją opowieść.
                              unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

• Ciekawe kto oglada TV France

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+