Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak możliwości rezygnacji z przesyłania ofert na meila i telefon

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak możliwości rezygnacji z przesyłania ofert na meila i telefon

Witam
    Mam pytanie, czemu za pomocą portalu nie ma możliwości rezygnacji z otrzymywania ofert handlowych tak na e-mail jak i telefon ? dostaję spam na prywatny e-mail i telefon bez możliwości anulowania subskrypcji, czy to jest zgodne z polskim prawem ?

Wyraziłem zgodę bo nie było opcji aby nie wyrazić inaczej nie można nawet założyć konta w portalu nc+ w strefie abonenta a gdy chce się zmienić adres e-mail w opcjach " E-mail kontaktowy " czy "Numer telefonu " to aby zapisać zmiany trzeba zaptaszkować "Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych drogą telefoniczną na podany numer telefonu " bez tego otrzymujemy komunikat że pole * jest obowiązkowe.
    W newsletterach które dostaję na e-mail w stopce brak opcji rezygnacji z tego syfu.

Komentarz

napisał(a) Rafael Zobacz post
      Witam
      Mam pytanie, czemu za pomocą portalu nie ma możliwości rezygnacji z otrzymywania ofert handlowych tak na e-mail jak i telefon ? dostaję spam na prywatny e-mail i telefon bez możliwości anulowania subskrypcji, czy to jest zgodne z polskim prawem ?
      Dziękuję za zgłoszenie. Zweryfikujemy tę sprawę. Aktualnie wszystkie sprzeciwy marketingowe możesz zgłaszać kontaktując się z Centrum Abonenta (telefonicznie, przez formularz http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas, skrzynkę doradca, e-obsługę dostępną na facebooku oraz pisemnie). Dodatkowo w przypadku e-MAGAZYNU nc+, rezygnacje możesz również zgłosić klikając w link znajdujący się na końcu wiadomości. Jeżeli w mailu który otrzymałeś nie ma opcji rezygnacji, prześlij go proszę na skrzynkę doradca@info2.ncplus.com.pl.

napisał(a) Rafael Zobacz post
      Wyraziłem zgodę bo nie było opcji aby nie wyrazić inaczej nie można nawet założyć konta w portalu nc+ w strefie abonenta a gdy chce się zmienić adres e-mail w opcjach " E-mail kontaktowy " czy "Numer telefonu " to aby zapisać zmiany trzeba zaptaszkować "Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych drogą telefoniczną na podany numer telefonu " bez tego otrzymujemy komunikat że pole * jest obowiązkowe.
      W newsletterach które dostaję na e-mail w stopce brak opcji rezygnacji z tego syfu.
      Założenie konta w serwisie moje nc+ nie wymaga wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych. Pole może pozostać odznaczone. Kwestie zgód w momencie zmiany danych w serwisie, przekazałem do wyjaśnienia.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+