Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

odpowiedź z formularza

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• odpowiedź z formularza

witam, w piątek wieczorem opisałem mój problem w formularzu zgłoszeniowym, nc+ zamawiałem przez internet, kiedy moge oczekiwać odpowiedzi - pytam bo jeśli tydzień-dwa to zrywam umowe. mam duży problem, konsultant odsyła mnie do formularza, i czuje że wszyscy z tej firmy mają mnie gdzieś. a ja wole zerwać w tych pierwszych 10dniach umowe i mieć spokój.

Dwa dni temu również skorzystałem z formularza dlatego podpinam się pod to pytanie

Komentarz

@ Karolo odpowiedzi na pytania wysyłane za pomocą formularza jak i na skrzynkę doradcy są obsługiwane według kolejności. Czas oczekiwania na odpowiedź jest zależny od ilości zgłoszeń. Proszę o cierpliwość.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Witam,
        10.06.2016 przez ICA napisałem wiadomość do Was, otrzymałem na e-mail potwierdzenie wysłania wiadomości. Dziś jest 19.06.2016 a odpowiedzi ani słychu ani widu. Myślę że dziewięć dni to jest dużo, nawet jak macie dużo tych zgłoszeń???

Komentarz

napisał(a) chudy125 Zobacz post
          Witam,
          10.06.2016 przez ICA napisałem wiadomość do Was, otrzymałem na e-mail potwierdzenie wysłania wiadomości. Dziś jest 19.06.2016 a odpowiedzi ani słychu ani widu. Myślę że dziewięć dni to jest dużo, nawet jak macie dużo tych zgłoszeń???
          chudy125 ,

napisz do Doradcy, zgodnie z moją sygnaturą. Wówczas zweryfikujemy, czy odpowiedź została wysłana. Dodam, że aktualnie odpowiedzi udzielane są na bieżąco.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

A ja mam pytanie do Przedstawiciela, czy w formularzu kontaktowym mam napisać, żeby kanały Cinemax zostały mi wyłączone z końcem czerwca, czy z końcem lipca? Chcę uniknąć opłaty za nie po okresie promocyjnym, ale tym razem przy promocji Plus Miesiąca nie znalazłem podanej informacji o możliwości ich wyłączenia przez formularz, ani do kiedy należy to zrobić. W jej regulaminie niby jest podane, że za lipiec będę miał do zapłaty normalną kwotę abonamentu, ale wolę się upewnić.
            TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

Witaj@ Pawrym,

jeżeli opcja Cinemax została uruchomiona przez Ciebie w bieżącym miesiącu, w ramach promocji +miesiąca, możesz zgłosić ją do wyłączenia na koniec lipca 2016 r.
              W celu weryfikacji posiadanych opcji zachęcam również do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl.

Komentarz

napisał(a) Kasia.G_nc+ Zobacz post
                Witaj@ Pawrym,

jeżeli opcja Cinemax została uruchomiona przez Ciebie w bieżącym miesiącu, w ramach promocji +miesiąca, możesz zgłosić ją do wyłączenia na koniec lipca 2016 r.
                W celu weryfikacji posiadanych opcji zachęcam również do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl.
                Dziękuję Pani za informację! Tak, promocję włączyłem w tym miesiącu, 7 czerwca. Nie będę pisać na doradcę, bo nie ma czego weryfikować. Po prostu zawsze wprowadza mnie w konsternację ta druga część zapisu w regulaminie promocji: okres promocji - od dnia aktywacji Promocji do końca miesiąca skorzystania z Promocji + 1 miesiąc albo 1 miesiąc – w przypadku ofert z odroczoną datą aktywacji. No ale skoro promocję miałem uruchomioną od razu, to ta odroczona data aktywacji mnie nie dotyczy. Zaraz wyślę zlecenie wyłączenia przez formularz.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!

Edit: Potwierdzam, że odpowiedzi znów są udzielane na bieżąco. Na maila informującego mnie o wyłączeniu mi Cinemaxów z końcem lipca czekałem wczoraj tylko pięć godzin, a nie aż dwa tygodnie. A tak właśnie było w marcu, gdy ostatni raz korzystałem z formularza.
                Ostatni raz edytowany przez Pawrym; 2016-06-21, 12:12.
                TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+