Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bezprawnie naliczony abonament

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• bezprawnie naliczony abonament

Mój abonament za usługi wynosi 66,89. W pięknym miesiącu czerwcu został mi bezprawnie naliczony abonament 135,89 (o 69 zł więcej). Konsultant stwierdził, że przez błąd systemu. Zaproponowano mi za to lipiec gratis + 5 zł za dekoder (wyksięgować 69 zł nie chcą). Tyle, że jestem w sumie 7,11 zł w plecy za przyszły miesiąc.
    Oszustwo i złodziejstwo w biały dzień Jeżeli jest na tym forum kompetentny przedstawiciel firmy NC+, to będę wdzięczny za pomoc. Mam również zamiar pójść z tym do UOKiK'u.
    Pozdrawiam.

napisał(a) anoch Zobacz post
    .... Mam również zamiar pójść z tym do UOKiK'u.
    ...
    UOKiK nie zajmuje się indywidualnymi przypadkami tylko interesami zbiorowymi konsumentów. nc+ dba o to aby ich wyłudzenia nie podchodziły po UOKiK. Robią indywidualne wałki a nie identycznie taki sam dla wielu.
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) anoch Zobacz post
      Mój abonament za usługi wynosi 66,89. W pięknym miesiącu czerwcu został mi bezprawnie naliczony abonament 135,89 (o 69 zł więcej). Konsultant stwierdził, że przez błąd systemu. Zaproponowano mi za to lipiec gratis + 5 zł za dekoder (wyksięgować 69 zł nie chcą). Tyle, że jestem w sumie 7,11 zł w plecy za przyszły miesiąc.
      ...
      A Ty im płać tyle ile powinieneś oczywiście wysyłając pisemną reklamację. Oni niech sobie prostują jak chcą.
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Zapłać ile powinieneś i złóż reklamacje

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+