Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak kontaktu z biurem obsługi klienta

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• brak kontaktu z biurem obsługi klienta

od wczoraj czekam na aktywację karty nie mogę dodzwonić się do biura obsługi klienta przesłany link aktywacyjny na mój e-mail okazał się nie aktywny - o co tu chodzi dekoder mam cały czas włączony na TVN - gdzie można zwrócić się o pomoc - widzę że to jest nagminne ...

napisał(a) dar63 Zobacz post
    ... dekoder mam cały czas włączony na TVN ...
    Już dawno został zmieniony kanał aktywacyjny. Obecnie obowiązuje TVP1 SD jako kanał aktywacyjny pod warunkiem, że oni (nc+) wysyłają w tym czasie uprawnienia dla Ciebie.
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Po prostu zaloguj się do ICA i ponów sobie sygnał jeśli masz nową umowę to niestety musisz poczekać parę godzin

Komentarz

u mnie podobnie i nie mogę się z nimi skontaktować

Komentarz

napisał(a) lekkikoc34 Zobacz post
          u mnie podobnie i nie mogę się z nimi skontaktować
          Macie jakiś inny sposób na uzyskanie kontaktu? Słuchanie tej głupawej muzyczki w oczekiwaniu na połączenie z konsultantem już dawno przekroczyło wartośc mojego doładowania.Aktywacja przez internet tez bez efektu.Mam tego dość.Kupię sobie tv z Polsatu-tam przynajmniej telefony odbierają. A nc+ to od poczatku-korzystam juz cztery lata-barachło i o doope rozbić.Wieczny problem z doładowaniami,godzinne wydzwanianie bez efektu.
          NIE POLECAM!

Komentarz

napisał(a) agama1709 Zobacz post
            Macie jakiś inny sposób na uzyskanie kontaktu? Słuchanie tej głupawej muzyczki w oczekiwaniu na połączenie z konsultantem już dawno przekroczyło wartośc mojego doładowania.Aktywacja przez internet tez bez efektu.Mam tego dość.Kupię sobie tv z Polsatu-tam przynajmniej telefony odbierają. A nc+ to od poczatku-korzystam juz cztery lata-barachło i o doope rozbić.Wieczny problem z doładowaniami,godzinne wydzwanianie bez efektu.
            NIE POLECAM!
            Sam sobie odpowiedziałeś. Ja to zrobiłem ponad 2,5 roku temu jak mnie w jajo zrobili perfidnie kradnąc LM mimo posiadania Sport i Motoryzacja (n-ka) gdzie wg zapewnień konsultanta miałem mieć dostęp.
            PS.
            Obserwując poczynania nc+ to dochodzę do wniosku graniczacego z pewnością, że komuś bardzo zależy na tym aby obniżyć maksymalnie wartośc tej platformy aby ktoś mógł ją kupić za bezcen.
            Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2015-11-15, 17:37.
            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

NIE POLECAM!

Mam nadzieję że "firma ''zrekompensuje brak dostępu do tv z ich platformy przedłuzeniem doładowania na które czekam od piatku 13.11 2015.
              Totalne dno.Konsultant niemiły,arogancki,mówiacy podniesionym głosem,traktujacy mnie jak zło konieczne! Kurczaki! Przecież za to mu płacą!

Komentarz

Mam nadzieję że "firma ''zrekompensuje brak dostępu do tv z ich platformy przedłuzeniem doładowania na które czekam od piatku 13.11 2015.
                Totalne dno.Konsultant niemiły,arogancki,mówiacy podniesionym głosem,traktujacy mnie jak zło konieczne! Kurczaki! Przecież za to mu płacą!
                Nie bądź naiwny. Od piątku 13.11 to nie możesz mieć już aktywne. Najwczesniej jutro ale prawdopodobnie będzie to wtorek lub sroda i to przy łucie szczęścia.

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                  Sam sobie odpowiedziałeś. Ja to zrobiłem ponad 2,5 roku temu jak mnie w jajo zrobili perfidnie kradnąc LM mimo posiadania Sport i Motoryzacja (n-ka) gdzie wg zapewnień konsultanta miałem mieć dostęp.
                  PS.
                  Obserwując poczynania nc+ to dochodzę do wniosku graniczacego z pewnością, że komuś bardzo zależy na tym aby obniżyć maksymalnie wartośc tej platformy aby ktoś mógł ją kupić za bezcen.
                  I tak właśnie będzie.C+ rozłożyło n-kę,bo takie było ich założenie.Teraz obniżą celowo wartość tej platformy,bo zapewne JUŻ są dogadani z zainteresowanymi jej kupnem.Zakładam że w przyszłości Scripps Networks Interactive będzie nowym właścicielem platformy nc+.Mają już w posiadaniu TVN,to dlaczego by nie mieć jeszcze swojej platformy satelitarnej.
                  WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                  01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                  01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+